دانلود رایگان کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی + دانلود PDF

تکنولوژی معاملات الگوریتمیpdf - آرادفین

برای دانلود رایگان کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی به انتهای مقاله مراجعه کنید!

معاملات الگوریتمی را بیاموزید:

سیستم ها و استراتژی های معاملاتی الگوریتمی را با استفاده از معاملات الگوریتمی با پایتون و تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته بسازید و اجرا کنید.

 

در مورد کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی

در حال حاضر به دست آوردن برتری قابل توجهی نسبت به رقبا از نظر سرعت و کارایی در معاملات الگوریتمی، سخت تر از هر زمان دیگری است. تکیه بر سیگنال های پیچیده معاملاتی، مدل ها و استراتژی های پیش بینی کننده، می تواند تفاوت را ایجاد کند. این کتاب شما را از طریق این جنبه ها، راهنمایی می کند و به شما بینشی در مورد نحوه عملکرد بازارهای تجارت الکترونیک مدرن و شرکت کنندگان می دهد.

 

ویژگی های کلیدی کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی pdf

 • قدرت معامله الگوریتمی در بازارهای مالی را با مثال های واقعی درک کنید.
 • با الگوریتم هایی که برای انجام معاملات الگوریتمی استفاده می شوند ،خود را پیدا کنید بلند شوید و بدوید.
 • یاد بگیرید که ربات معامله گر الگوریتمی خود را بسازید که نیازی به دخالت انسانی ندارد.

 

چکیده ی کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی pdf

 • اجزای سیستم ها و استراتژی های معاملاتی الگوریتمی مدرن را درک کنید.
 • استفاده از یادگیری ماشین در سیگنال ها و استراتژی های معاملاتی الگوریتمی با استفاده از پایتون.
 • استراتژی های معاملاتی را بر اساس بازگشت میانگین، روند، اخبارهای اقتصادی و موارد دیگر بسازید، تجسم و تجزیه و تحلیل کنید.
 • کمی سازی و ایجاد یک سیستم مدیریت ریسک برای استراتژی های معامله گری با پایتون.
 • طراحی یک بک تستر برای اجرای استراتژی های معاملاتی شبیه سازی شده برای بهبود عملکرد اکسپرت معامله گر خود بسازید.
 • با الگوریتم‌هایی که برای انجام معاملات الگوریتمی استفاده می‌شوند، موتور معاملات الگوریتمی خود را راه‌اندازی کنید.
 • استقرار و ترکیب استراتژی های معاملاتی در بازار زنده برای حفظ و بهبود سودآوری.
بیشتر بخوانید:   آیا معاملات الگوریتمی (الگوتریدینگ) می تواند بازار را بیت کند؟

 

توضیحات کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی

الگوتریدینگ یا معاملات خودکار، با برنامه ای کار می کند که شامل مجموعه ای از دستورالعمل ها برای اهداف تجاری است. در مقایسه با یک معامله گر انسانی، این تجارت می تواند سود و زیان را با سرعت بالاتری ایجاد کند. در این کتاب شما اولین باری است که در معرض اتوماسیون معاملاتی قرار می گیرید. شما را ،از طریق مراحل مختلف پیاده سازی اولین ربات فارکس تجاری خود، راهنمایی می کند. شما دنیای تجارت و اجزای فنی تجارت پشت آن را خواهید آموخت. همچنین در مورد ابزارهایی که نیاز پیدا می کنید و  استفاده خواهید کرد ، جرئیات فراوانی و مهمی را در اختیار شما می گذارد.

این کتاب در مورد این صحبت می کند که، اصلا ما برای چه، به معامله کردن در بازار های مالی می پردازیم؟ داستان زیبایی را روایت می کند که ما را مجاب کند، باید به سرمایه گذاری در بازار های مالی بپردازیم. بد نیست با هم این داستان زیبا و کوتاه را بخوانیم :

دوران روم تا به امروز، تجارت جزء ذاتی بشریت است. خرید مواد خام در زمانی که قیمت پایین است، برای فروش مجدد آن در صورت بالا بودن قیمت، بخشی از فرهنگ های بسیاری بوده است. در روم باستان، رومیان ثروتمند، از فروم رومی برای مبادله ارزها، اوراق قرضه و سرمایه گذاری استفاده می کردند. در قرن چهاردهم، بازرگانان در مورد بدهی های دولتی، در ونیز مذاکره کردند. اولین شکل بورس اوراق بهادار در آنتورپ، بلژیک، در سال 1531 ایجاد شد. معامله گران معمولاً برای مبادله سفته و اوراق قرضه گرد هم می آمدند. تسخیر دنیاهای جدید، هزینه زیادی را به همراه داشت، اما بازده خوبی نیز داشت. شرکت هند شرقی هلند در سال 1602 سرمایه خود را به روی سرمایه گذاران باز کرد تا در این پروژه پرهزینه، با بازده بالقوه بالا، شرکت کنند. در همان دوره زمانی، یک گل لاله معروف در همه جای دنیا فروخته شد و بازاری سودآور برای سرمایه گذاران و فروشندگان ایجاد کرد. از آنجایی که بسیاری از مردم در مورد قیمت این گل گمانه زنی می کردند، یک قرارداد آینده به همین دلیل ایجاد شد.

بیشتر بخوانید:   معاملات الگوریتمی چیست؟ - یکبار برای همیشه

صد سال بعد، یک سفر فرانسوی به لوئیزیانا نیز سرمایه گذاران زیادی را جذب کرد و رویای به دست آوردن پول زیاد را ایجاد کرد. شرکت می سی سی پی، برای مدیریت تمام سرمایه گذاری ها، بر اساس ثروت بالقوه در لوئیزیانا ایجاد شد. بسیاری از فرصت‌های سرمایه‌گذاری دیگر، در طول قرن‌ها پدید آمدند، از جمله راه‌آهن بریتانیا و فتح آمریکای لاتین.

همه این رویدادها یک ریشه مشترک داشتند: افراد ثروتمندی که مایل به کسب درآمد بیشتر هستند. اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم که چرا معامله می کنیم، پاسخ این است که به طور بالقوه درآمد بیشتری کسب کنیم. با این حال، تمام نمونه های تاریخی قبلی بسیار بد به پایان رسید. سرمایه‌گذاری‌ها به سرمایه‌گذاری بدی تبدیل شدند یا در بیشتر مواقع، ارزش بیش از حد برآورد شد و معامله‌گران در نهایت پول خود را از دست دادند. این در واقع درس خوبی برای خوانندگان این کتاب است. حتی اگر تجارت می تواند یک تجارت سودآور به نظر برسد، همیشه بخش زودگذر سودآوری را در نظر داشته باشید (گاهی می تواند کار کند، اما نه همیشه) و همچنین ریسک ذاتی سرمایه گذاری را در نظر بگیرید.

در این کتاب :

 • شما با مقدمه ای بر معاملات الگوریتمی، همراه با تنظیم محیط مورد نیاز برای انجام وظایف موجود در کتاب شروع خواهید کرد.
 • شما اجزای کلیدی یک تجارت الگوریتمی و جنبه هایی را که باید قبل از شروع یک پروژه معاملاتی خودکار در نظر بگیرید، بررسی خواهید کرد.
 • در مرحله بعد، شما بر طراحی، ساخت و بهره برداری از اجزای مورد نیاز برای توسعه یک معامله الگوریتمی عملی و سودآور تمرکز خواهید کرد.
 • بعداً یاد خواهید گرفت که چگونه سیگنال‌ها و استراتژی‌های معاملاتی کمی توسعه می‌یابند، و همچنین استراتژی‌های معاملاتی پیچیده‌ای مانند استراتژی‌های نوسان، استراتژی‌های اخبار اقتصادی و آربیتراژ آماری را پیاده‌سازی و تحلیل می‌کنید.
 • در نهایت، با استفاده از الگوریتم‌های ساخته شده، در بخش‌های قبلی، یک اکسپرت فارکس تضمینی، ایجاد خواهید کرد.
 • در پایان این کتاب، شما به خوبی با بازارهای تجارت الکترونیک آشنا خواهید شد و یاد گرفته اید که استراتژی های معاملاتی الگوریتمی را در بازارهای زنده پیاده سازی، ارزیابی و ایمن اجرا کنید.
بیشتر بخوانید:   معاملات الگوریتمی در مقابل معاملات دستی | کدام یک بهتر است؟

 

 کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای مهندسین نرم افزار، معامله گران مالی، تحلیلگران داده و کارآفرینان است. هر کسی که می خواهد تجارت الگوریتمی را شروع کند و بفهمد که چگونه کار می کند. و یادگیری اجزای یک سیستم معاملاتی، پروتکل ها و الگوریتم های مورد نیاز برای معاملات جعبه سیاه و جعبه خاکستری و تکنیک های ایجاد یک تجارت کاملاً خودکار و سودآور نیز این کتاب را مفید خواهد یافت.

 

سرفصل های کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی

 1. مبانی تجارت الگوریتمی
 2. رمزگشایی بازارها با تحلیل تکنیکال
 3. پیش بینی بازارها با یادگیری ماشینی اولیه
 4. استراتژی های معاملاتی کلاسیک
 5. استراتژی های الگوریتمی پیچیده
 6. مدیریت ریسک استراتژی های الگوریتمی
 7. ساخت یک سیستم معاملاتی در پایتون
 8. اتصال به صرافی های تجاری
 9. ایجاد Backtester در پایتون
 10. انطباق با فعالان بازار و تغییر بازارهای مالی

 

دانلود کتاب معاملات الگوریتمی

مطلع شدن از پست های جدید

می‌خواهم اولین نفری باشم که از پست‌هایی که در آرادفین منتشر می‌شود، آگاه شوم.

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *