HLD - اندیکاتور سیگنال خرید و فروش

استراتژی های تکراری و منقضی شده،
محکوم به شکست هستند.

سیستم معاملاتی کاملا متمایز و نوین بسازید.
favicon

آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
- آرادفین

مناسب
تمامی بازارها

پشتیبانی
مادام‌العمر

کاملاً
اختصاصی

دقت سیگنال های HLD چقدر است؟

درصد موفقیت سیگنال های این اندیکاتور 62 درصد است.

این اندیکاتور منحصر به فرد، به تنهایی یک استراتژی قدرتمند است. همانطور که نمونه سیگنال های HLD را در فیلم و عکس ها مشاهده می کنید، HLD بدون این که با ابزار دیگری ترکیب شود، درصد موفقیت بالایی را  ارائه می دهد. در صورت ترکیب این اندیکاتور با ابزار های دیگر معامله گری، به راحتی می توان به دقت بالای 75 درصد دست یافت.

اندیکاتور HLD، به کمک الگوریتم های هوش مصنوعی توسعه داده شده است.

تذکر : اندیکاتور HLD، به عنوان یک ابزار  مکمل، در ترید به کار می رود و به تنهایی سیگنال خاصی نمی توان از آن دریافت کرد. از این اندیکاتور می توانید، برای دنبال کردن روند و      جابه جا کردن حد ضرر به بهترین شکل (تریلینگ استاپ)، استفاده کنید.

تحلیل دقت سیگنال اندیکاتور فارکس - آرادفین

ویدیو نمونه سیگنال های اندیکاتور HLD

نمونه سیگنال های اندیکاتور HLD در بازار فارکس

نمونه سیگنال های اندیکاتور HLD در بورس تهران

مقایسه اندیکاتورهای اختصاصی شرکت آرادفین

خرید اندیکاتور

توضیحات کامل درباره اندیکاتور خرید و فروش HLD

HLD – اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی

HLD (Hidden Level Detector) یک اندیکاتور اختصاصی، خرید و فروش است که یکی از جدیدترین ابزارهای معاملاتی شرکت آرادفین می باشد. این اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی متاتریدر، توسط الگوریتم های هوش مصنوعی توسعه یافته است و توانسته است سوددهی قابل توجهی را برای این شرکت، معامله گران و سرمایه گذاران ثبت کند.

شرکت آرادفین ادعا می کند که HLD یکی از قوی ترین اندیکاتور های دنبال کننده روند در بازارهای مالی است.

 

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی متاتریدر

این اندیکاتور جادویی قادر است بیشترین بهره وری و سود را از روندی که شکل گرفته است بگیرد. می توانید از این اندیکاتور به تنهایی به عنوان یک استراتژی معاملاتی استفاده کنید یا آن را با ابزارهای دیگر ترکیب کنید و سیستم معاملاتی پیشرفته تری را استخراج کنید.

همچنین، از آن به عنوان یک ابزار مدرن برای تعیین حد ضرر شناور استفاده کنید و حد ضرر خود را به بهینه ترین شکل ممکن با پیروی از روند حرکت دهید.

HLD پیشرفته ترین ابزار برای Trailing Stop است.

این اندیکاتور جادویی خرید و فروش کمترین پیچیدگی ممکن را دارد تا کاربران را آزار ندهد و به راحتی از آن استفاده کنند.

از مهم ترین قابلیت هایی که ابزار های معامله گری باید داشته باشند و بسیاری از توسعه دهندگان آن را نادیده می گیرند، سادگی کار با ابزار با کمترین پیچیدگی ممکن است. شرکت آرادفین اهمیت زیادی به این موضوع می دهد و سعی کرده است تا ابزار هایی را توسعه دهد که در عین پیشرفته و هوشمند بودن، کم ترین پیچیدگی ممکن را داشته باشند.

 

خرید اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی HLD

اندیکاتور خرید و فروش  HLD ابزاری است که به سرمایه گذاران  و معامله گران،  کمک می کند تا سهام ها وجفت ارز هایی را شناسایی کنند که پتانسیل رشد خوبی در یک ماه (کوتاه مدت) یا حتی یکسال (بلند مدت) را دارند. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش به طور خاص برای استفاده با نرم افزار متاتریدر 4 ایجاد شده است. این اندیکاتور با طراحی و برنامه نویسی پیشرفته خود، به طور خودکار، سهم ها و جفت ارزهایی را که در موقعیت خرید یا فروش هستند به سرمایه گذاران و معامله گران ارائه می کند و سیگنال های خرید و فروش کوتاه مدت را به راحتی دنبال می کند(به خصوص در بازار فارکس). این اندیکاتور می توان گفت یکی از بهترین اندیکاتور فارکس و سیگنال دهی در بازار های مالی به شمار می رود.

برای خرید اندیکاتور فارکس، با دقت سیگنال دهی بی نظیر، از لینک داده شده استفاده کنید.

 

فلسفه ساخت اندیکاتور خرید و فروش HLD

 

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی فارکس HLD

 

اندیکاتور خرید و فروش برای رسیدگی به یک مشکل رایج و اساسی معامله‌گران بازار سهام و فارکس که از تحلیل تکنیکال استفاده می‌کنند – فرآیند دنبال کردن روند و از همه مهم تر شناسایی پایان روند ها، ایجاد شده است. با روش های سنتی، سرمایه گذاران و معامله گران اغلب فرصت های سود بیشتر را از دست می دهند و یا به دلیل عدم توانایی در شناسایی زمان پایان روند ها، سود های خود را از دست می دهند یا دچار ضرر های جبران ناپذیر می شوند.

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی HLD نیاز به محاسبات و تحلیل های پیچیده را بی نیاز می کند. این یک راه حل مناسب برای شناسایی پتانسیل تشکیل روند ها و شناسایی زمان اتمام روند ها در بازار ارائه می دهد. می توانید نمونه های استفاده از این اندیکاتور را مشاهده کنید. بنابراین نیازی به صرف زمان برای تجزیه و تحلیل گسترده ندارید.

 

تمایز اندیکاتور اختصاصی HLD نسبت به بقیه ی اندیکاتورها

اگر تجربه ی معامله گری در بازار های مالی را داشته باشید، قطعا متوجه شده اید که بانک ها و بازارگردانان، معاملات زیادی را در خلاف جهت اکثر معامله گران باز می کنند و به دلیل سرمایه زیادی که در اختیار دارند به راحتی موفق می شوند و ضرر های هنگفتی را نصیب معامله گران خرد می کنند (در بازار های حرفه ای تر مانند فارکس و.. بیشتر هم دیده می شود).

آرادفین با تجاربی که با شرکت در دوره های پیشرفته خارج کشور و همایش های بین المللی داشته است، متوجه شده است که بازارگردان ها و بانک ها، تیم های بزرگی از تحلیل گران تکنیکال را در اختیار دارند که وظیفه ی اصلی آن ها شناسایی استراتژی های تکراری و قدیمی و سیگنال هایی که ابزار های قدیمی صادر می کنند، است. آن ها می دانند اکثریت افراد از ابزار های قدیمی و روتین استفاده می کنند و به دید اکثر معامله گران آگاه هستند.

پس شاید امروزه ،دیگر ابزارهای قدیمی کاربرد گذشته خود را ندارند و بدون شک نیاز داریم از ابزار های مدرن تر و جدید تری استفاده کنیم که بازارگردان ها و بانک ها، قادر به شناسایی سیگنال های آن ها نیستند. اندیکاتور های اختصاصی دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید تا استراتژی های منحصر به فرد تری ایجاد کنید و از بازار های مالی سود کنید.

 

روش کار HLD – اندیکاتور سیگنال خرید فروش بسیار قوی

سیگنال خرید و فروش این اندیکاتور، بسیار ساده می باشد. به این صورت است که فقط باید حد ضرر خود را پشت سطح این اندیکاتور قرار دهیم و روند را دنبال کنیم.

ما این کار را تا زمانی انجام می دهیم که روند از بین برود تا از یک روند ثابت، حداکثر استفاده را ببریم.

نمونه سیگنال های این ابزار قدرتمند را می توانید در عکس ها و فیلم های گرفته شده از این ابزار قدرتمند، در مدت زمان معین مشاهده کنید.

همچنین برای انتخاب بهتر و خرید آگاهانه تر، هنگام خرید اندیکاتور متاتریدر از هر جایی،  پیشنهاد می شود حتما مقاله ی ” چگونه می توانم اندیکاتور های بهتر را پیدا کنم؟

 

چه کسانی می توانند از این اندیکاتور سیگنال خرید و فروش استفاده کنند؟

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی HLD، برای هر کسی که در بازار سهام و فارکس کار می کند، صرف نظر از سطح تجربه، طراحی شده است. این یک روش کارآمد برای شناسایی سهام سودآور و جهت نوسانات جفت ارزها ارائه می دهد و یکی از بهترین سیستم های سیگنال دهی در دسترس است. چه یک معامله گر باتجربه باشید و چه تازه شروع به کار کرده اید، اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی HLD، می تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد خرید در کف های قیمتی و فروش در سقف های قیمتی معجزه کند.

برای مشاهده سیگنال های بهترین اندیکاتور فارکس، از لینک داده شده، استفاه کنید.

 

اندیکاتور HLD در کدام بازارها استفاده می شود؟

این اندیکاتور قدرتمند را می توان در انواع بازارهای مالی داخلی ، ارز های دیجیتال ، فارکس و بورس های بین المللی بدون محدودیت استفاده کرد. این ابزار مدرن برای استفاده در هر بازار مالی طراحی شده است و به معامله گران انعطاف پذیری برای استفاده از آن در طیف وسیعی از زمینه های مختلف می دهد.

فقط باید توجه داشته باشید که در حال حاضر این ابزار برای پلتفرم متاتریدر 4 طراحی شده است.
این اندیکاتور برای چه کسانی مناسب است؟
 • همه معامله‌گران در بازارهای مالی
 • کسانی که از تحلیل‌های خود مطمئن نیستند.
 • کسانی که نتوانسته‌اند سود مناسب از بازارهای مالی کسب کنند.
 • کسانی که در پیش‌بینی‌های خود به دنبال دقت بالاتر هستند.
 • کسانی که از ترکیب اندیکاتورهای مختلف سیگنال می‌گیرند.
 • کسانی که برای دریافت سیگنال تغییر روند، به دنبال یک اندیکاتور  هستند.
 • اگر به کارایی ابزارهای نوین در معامله‌گری باور ندارید!
 • اگر به تحلیل با اندیکاتور‌ها علاقه‌ای ندارید!
 • اگر به سیگنال‌های تغییر روند بازار احتیاجی ندارید! 
 • اگر به یک تاییدیه مطمئن برای سیگنال‌های ورود و خروج نیازی ندارید!این اندیکاتور برای چه کسانی مناسب نیست؟

مزایای اندیکاتور سیگنال خرید و فروش HLD

اندیکاتور HLD ، یک اندیکاتور کاملا پیشرفته و مدرن است که برای اولین بار توسط گروه مالی آرادفین طراحی شده‌است. نمونه‌ی این اندیکاتور را در هیچ کجای دنیا نمی توانید پیدا کنید. به همین دلیل، در حال حاضر، شما با اندیکاتور قدرتمندی مواجه شده‌اید که هیچ‌کس نمی‌تواند سیگنال‌های آن را شناسایی کند (به‌خصوص بانک‌ها و بازارگردان‌ها). یک ابزار مدرن و حرفه‌ای که افراد محدودی آن را در اختیار دارند و می‌توان گفت که HLD  کاملا یک اندیکاتور یکتا و منحصر‌به‌فرد است.

سوالات متداول

می‌توان گفت یکی از پایه‌های ساخت سیستم‌های نوین، استفاده از ابزار‌های جدید است. ابزار‌هایی که تا حد ممکن توسط افراد کمتری مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا قابل ردیابی توسط بانک‌ها و بازارگردان ها نباشند. شما می‌توانید با ترکیب اندیکاتور HLD با ابزارهای دیگر، استراتژی‌های معاملاتی مدرنی خلق کنید که سود‌های شما را چند برابر کند و تا حد امکان از ضرر شما بکاهد.

آرادفین به شما این قول را می‌دهد پس از خرید این اندیکاتور، سودی که بدست می‌آورید هزاران برابر پولی است که پرداخت کرده‌اید.

از تمامی اندیکاتور های اختصاصی ارائه شده توسط گروه مالی آرادفین، می توانید در تحلیل بازار های بورس تهران، بورس های بین المللی، کریپتو یا ارز دیجیتال، فارکس، ارز و طلا استفاده کنید.

هنگام خرید یک اندیکاتور اختصاصی، فاکتور هایی وجود دارد که باید حتما بررسی کنید. آنالیز این فاکتور ها، می تواند به شما تضمین دهد که خرید مطمئن و آگاهانه ای را انجام می دهید.

برای آشنایی با این فاکتور ها پیشنهاد می شود مقاله ی ” چگونه می توانم اندیکاتورهای سودآور را پیدا کنم؟ ” را مطالعه کنید.

بعد از خواندن این مقالات، متوجه قدرت اندیکاتور های اختصاصی گروه مالی آرادفین، خواهید شد!

شما می توانید از این اندیکاتور اختصاصی قدرتمند، در تمامی تایم فریم ها اعم از 1 دقیقه تا هفتگی، استفاده کنید. این اندیکاتور اختصاصی به گونه ای طراحی شده است که قادر است در تمامی نماد ها و تایم فریم ها سودآورترین فرصت های معاملاتی را شناسایی کند.

تمامی اندیکاتورهای آرادفین بر روی پلتفرم های متاتریدر ۴ (MT4)، متاتریدر 5 (MT5) و TradingView (PineScript) قابل اجرا هستند که می توان گفت محبوب‌ترین پلتفرم ها برای تحلیل بازارهای مالی در جهان هستند.

در حال حاضر هر محصول خریداری‌شده فقط برای یک حساب قابل اجرا است. پس از خرید، هر اندیکاتور بر اساس اطلاعات حساب شما شخصی‌سازی می‌گردد. جزئیات روند فعال‌سازی محصول، برای خریدار ارسال می‌گردد. 

متأسفانه خیر!

پس از خرید، نسخه اجرایی اندیکاتور در اختیار شما قرار می‌گیرد. این نسخه از لحاظ عملکرد، هیچ تفاوتی با نسخه سورس کد ندارد.

گروه مالی آرادفین این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا هسته اصلی برنامه‌های کامپیوتری خود را در اختیار شخصی قرار ندهد.

خیر! آرادفین به شما اطمینان می‌دهد که هیچ‌گونه سوء استفاده امنیتی از طریق ویروس یا فایل مخرب شما را تهدید نمی‌کند. 

متأسفانه موارد زیادی از سوء استفاده‌های امنیتی از این طریق در محصولات مشابه در بازار گزارش شده است. توصیه ما این است که حتما تحقیقات لازم را انجام دهید. 

خیر! پس از خرید اندیکاتور، یک راهنمای جامع و کامل برای نصب و استفاده، در اختیار خریداران قرار می گیرد. با این حال در صورت بروز هر گونه اشکال در راه اندازی اندیکاتورها، تیم پشتیبانی آماده ی پاسخگویی به شما هستند. جای هیچ‌گونه نگرانی نیست! خریداران می‌توانند مشکلات احتمالی خود را از طریق تیکت، در پنل کاربری خود ثبت کنند.

درباره تیم سازنده

favicon

گروه مالی آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
 • سازنده موتور اختصاصی هوش مصنوعی برای توسعه سیستم های معاملاتی خودکار
 • ابداع تست های استحکام  آماری برای سنجش سودآوری سیستم های معاملاتی
 • خالق ربات های معامله گر بر پایه ی الگوریتم های هوش مصنوعی
 • متخصص بهینه سازی اکسپرت های معاملاتی خودکار در بازار های مختلف
 • پیاده سازی منطق فازی در تصمیم گیری ربات های معامله گر
 • توسعه ی اندیکاتور های اختصاصی نوین و پیشرفته
 • مبدع سیستم های مدیریت ریسک مدرن اعم از : Multi Layer , IntelliCore , ….
 • طراح الگوریتم های هوشمند برای بهینه سازی پورتفولیو
 • ایده پرداز سیستم های مبتنی بر پردازش تصویر برای اولین بار در بازار های مالی
 • ارائه دهنده دوره های آموزشی منحصر به فرد برای معامله گری نوین

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

با ما تماس بگیرید

بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری مدرن ...

فرصت ویژه برای سرمایه گذاران

1.3 میلیون تومان

فرصت ویژه برای سرمایه گذاران

53 درصد تخفیف به مناسبت بلک فرایدی

1.9 میلیون تومان

900 هزار تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فرصت را از دست ندهید!

خرید پکیج، شامل 4 اندیکاتور اختصاصی

RPD – AquaFox – HLD – Cycle Rider

2 میلیون تومان تخفیف

5.5 میلیون تومان

12 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  ببخشید اندیکاتورتون صدای زنگ هم دارد موقع که به موقعیت میرسه صدای زنگ در بیاد یا اگه ندارد
  اندیکاتور ی دارید که مثل rsi نقاط ورود رو نشون بده و زنگ بزنه

 2. سلام وقت بخیر . آیا این اندیکاتور فقط برای متاتریدر 4 قابل استفاده است ؟
  و اینکه این اندیکاتور رو با دوره نوسان گیری خودتون ترکیب کنیم نتیجه خوبی میده یا خیر ؟
  و سوال آخر تو تایم فریم 1 دقیقه هم میتونیم ازش جواب بگیریم یا بهتره تو تایم 5 دقیقه ازش استفاده کنیم ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام. خریداران نسخه متاتریدر ۴ و ۵ و همچنین نسخه تریدینگ ویو را دریافت می‌کنند. روشهای نوسانگیری که در دوره نوسانگیری فارکس آموزش داده می‌شود، می‌توانند با سیگنال‌های ورود و خروج این اندیکاتور ترکیب شوند تا دقت معاملات بالاتر رود. اگر پیش‌زمینه و تجربه معاملات فارکس را ندارید، پیشنهاد می‌شود برای یادگیری معامله‌گری فارکس حتما دوره جامع آموزش فارکس را ببینید. برای آشنایی بیشتر با اصطلاحات فارکس این مقاله را مطالعه کنید. پرسود باشید.

 3. با سلام و خسته نباشید. من دنبال یک اندیکاتور برای جابه جا کردن حد ضرر، در هنگام تشکیل روند هستم. آیا این اندیکاتور می تواند به من کمک کند؟

  1. با سلام و درود. اندیکاتور HLD دقیقا برای همین کار توسعه داده شده است. یکی از مشکلات متداول اکثر معامله گران، جلوگیری از ضرر های غیر ضروری است. این اندیکاتور قادر است این کار را به بهترین شکل برای شما انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *