AquaFox - اندیکاتور اختصاصی مدرن

استراتژی های تکراری و منقضی شده،
محکوم به شکست هستند.

سیستم معاملاتی کاملا متمایز و نوین بسازید.
favicon

آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
اندیکاتور فارکس - آرادفین

مناسب
تمامی بازارها

پشتیبانی
مادام‌العمر

کاملاً
اختصاصی

دقت سیگنال های AquaFox چقدر است؟

درصد موفقیت سیگنال های این اندیکاتور 69 درصد است.

این اندیکاتور منحصر به فرد، به تنهایی یک استراتژی قدرتمند است. همانطور که نمونه سیگنال های AquaFox را در فیلم و عکس ها مشاهده می کنید، AquaFox بدون این که با ابزار دیگری ترکیب شود، درصد موفقیت بالایی را  ارائه می دهد. در صورت ترکیب این اندیکاتور با ابزار های دیگر معامله گری، به راحتی می‌توان به دقت بالای 80 درصد دست یافت.

اندیکاتور AquaFox، به کمک الگوریتم های هوش مصنوعی توسعه داده شده است.

تحلیل دقت سیگنال اندیکاتور فارکس - آرادفین

ویدیو نمونه سیگنال های اندیکاتور AquaFox

نمونه سیگنال های اندیکاتور AquaFox در بازار فارکس

نمونه سیگنال های اندیکاتور AquaFox در بورس تهران

نمونه سیگنال های نوسان گیری AquaFox در تایم فریم 5 دقیقه

مقایسه اندیکاتورهای اختصاصی شرکت آرادفین

خرید اندیکاتور

توضیحات کامل درباره اندیکاتور اختصاصی AquaFox

AquaFox – خرید اندیکاتور اختصاصی منحصر به فرد

AquaFox یک اندیکاتور کاملا اختصاصی است که با کمک الگوریتم های هوش مصنوعی، توسط شرکت آرادفین در سال 2022 توسعه یافته است.

این اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی، عملکرد درخشانی را در بازارهای پرریسک به ویژه بازار فارکس، بورس ایران ، بورس کشورهای مختلف و کریپتو نشان داده است.

AquaFox – اندیکاتور اختصاصی پیشرفته و هوشمند

این اندیکاتور اختصاصی با ترکیب بسیاری از توابع ریاضی ، آماری و اندیکاتورهای مختلف به کمک الگوریتم های هوش مصنوعی به دست می آید. شرکت آرادفین ادعا دارد، یکی از بهترین ابزارهای معاملاتی سال های اخیر را توسعه داده است که می تواند سیگنال های دقیقی را حتی در آشفته ترین بازارهای مالی بدهد و سود زیادی کسب کند.

استفاده از بهترین اندیکاتور ها برای نتایج بهتر معاملات

برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در بازار معاملات، از جمله فارکس، معامله گران نیاز به استفاده از طیف وسیعی از ابزارهای معامله گری از جمله اندیکاتور ها، برای به دست آوردن درک عمیق تر از روند بازار و انجام معاملات سودآور دارند. اندیکاتور ها می توانند در بازارهای مالی بسیار ارزشمند باشند، زیرا بینشی را در مورد بهترین زمان برای خرید و فروش ارائه می دهند. اندیکاتورهای اختصاصی حتی، به معامله گران اجازه می دهد تا روندهای بازار را به صورت دقیق تر رصد کرده و فرصت های منحصر به فرد را شناسایی کنند. همچنین اندیکاتور ها بر خلاف قیمت ، معامله گران را فریب نمی دهد و می توان گفت ترکیب اندیکاتور ها با پرایس اکشن می تواند استراتژی های با درصد موفقیت بالاتری را تشکیل دهند.

AquaFox –  خرید اندیکاتور اختصاصی

گروه مالی آرادفین بخش عمده ای از تمرکز خود را بر روی بازار فارکس قرار داده است. در این بازار در عین حال که بزرگترین بازار جهان است و معامله گران زیادی در آن فعالیت می کنند، نقدشوندگی بسیار بالایی دارد.

به همین دلیل، AquaFox بیشتر برای بازار فارکس توصیه می شود و می توان آن را بهترین نشانگر سیگنال خرید و فروش فارکس در نظر گرفت.

البته بدون شک می توان این اندیکاتور را در تمامی بازار های مالی استفاده کرد و نتایج خوبی کسب کرد. آرادفین نمونه سیگنال ها را که در تصاویر و ویدیو به شما نشان داده است، به طور خاص در بازار فارکس است.

 این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی معاملات فقط بر اساس سیگنال های AquaFox  به تنهایی گرفته شده است و از هیچ ابزار دیگری استفاده نشده است. همچنین این سیگنال های قدرتمند و دقیق در پر ریسک ترین و حرفه ای ترین بازار مالی دنیا صادر شده است که نشان از پیشرفته بودن و قدرتمندی این اندیکاتور فارکس است.

پس با توجه با این گفته ها می توانید آن را در تمامی بازار های مالی از بورس تهران، بورس های بین المللی، ارز های دیجیتال، کامیودیتی ها ، انس طلا و… با خیال راحت استفاده کرد.

روش کار اندیکاتور اختصاصی AquaFox

نحوه خرید اندیکاتور فارکس - آرادفین

روش کار این اندیکاتور متاتریدر اختصاصی، این است که نه تنها روندهای بالقوه را قبل از شکل گیری آنها شناسایی می کند، بلکه جهت شکل گیری روند را نیز به درستی به ما نشان می دهد.

Aquafox می تواند این کار را به طور مستقل برای ما انجام دهد و به هیچ ابزار دیگری نیاز ندارد. همچنین شما می توانید با ترکیب این اندیکاتور با ابزارهای دیگر از جمله پرایس اکشن و اندیکاتور های دیگر، استراتژی های قدرتمند و دلخواه خود را بسازید.

ولی در نهایت این اندیکاتور به تنهایی خودش یک استراتژی کامل و قدرتمند است که برای پول در آوردن نیازی به هیچکس ندارد.

یکی از نکات قابل توجه این اندیکاتور، سادگی روش استفاده از آن است. آرادفین سعی کرده است پیچیدگی این اندیکاتور فارکس را برای کاربران آسان و بدون دردسر کند.

ابزار های معامله گری فراوانی را می توانید پیدا کنید که تنظیمات فراوان، پیچیده و حتی بدون کاربرد را تماما بر دوش معامله گران می گذارند تا جایی که می تواند حتی کارایی ابزار را از بین ببرد و سرمایه ی معامله گران و سرمایه گذاران را به خطر بیندازد.

آرادفین ضمن برخورداری از سال ها تجربه در بازار های مالی و معاملات الگوریتمی کاملا نسبت به این موضوع آگاهی دارد و سعی کرده است که مشکلاتی از این قبیل را به حداقل برساند.

نحوه ی ساخت قدرتمند ترین اندیکاتور اختصاصی – AquaFox

این اندیکاتور اختصاصی توسط موتور های هوش مصنوعی شرکت آرادفین ساخته شده است. این انجین هوش مصنوعی، توانایی این را دارد که 100 ها ابزار مختلف را با تمامی تنظیمات مجاز آن ها ، با سرعت بالا ترکیب کند و ابزارهای قدرتمندی را از جمله اندیکاتور های اختصاصی پیشرفته و ربات های معامله گر کاملا خودکار و هوشمندی را توسعه دهد.

تمایز اندیکاتور اختصاصی نسبت به بقیه ی اندیکاتورها

اگر تجربه ی معامله گری در بازار های مالی را داشته باشید، قطعا متوجه شده اید که بانک ها و بازارگردانان، معاملات زیادی را در خلاف جهت اکثر معامله گران باز می کنند و به دلیل سرمایه زیادی که در اختیار دارند به راحتی موفق می شوند و ضرر های هنگفتی را نصیب معامله گران خرد می کنند (در بازار های حرفه ای تر مانند فارکس و.. بیشتر هم دیده می شود).

آرادفین با تجاربی که با شرکت در دوره های پیشرفته خارج کشور و همایش های بین المللی داشته است، متوجه شده است که بازارگردان ها و بانک ها، تیم های بزرگی از تحلیل گران تکنیکال را در اختیار دارند که وظیفه ی اصلی آن ها شناسایی استراتژی های تکراری و قدیمی و سیگنال هایی که ابزار های قدیمی صادر می کنند، است. آن ها می دانند اکثریت افراد از ابزار های قدیمی و روتین استفاده می کنند و به دید اکثر معامله گران آگاه هستند.

پس شاید امروزه ،دیگر ابزارهای قدیمی کاربرد گذشته خود را ندارند و بدون شک نیاز داریم از ابزار های مدرن تر و جدید تری استفاده کنیم که بازارگردان ها و بانک ها، قادر به شناسایی سیگنال های آن ها نیستند. اندیکاتور های اختصاصی دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید تا استراتژی های منحصر به فرد تری ایجاد کنید و از بازار های مالی سود کنید.

قیمت اندیکاتور اختصاصی – خرید اندیکاتور اختصاصی

هزینه یک اندیکاتور اختصاصی بر اساس پلتفرم نرم افزاری که در آن استفاده می شود و ویژگی هایی که ارائه می دهد متفاوت است. برخی از اندیکاتور های متداول را می توان به صورت رایگان به دست آورد، در حالی که برخی دیگر می توانند صدها یا حتی هزاران دلار هزینه داشته باشند. قیمت بهترین اندیکاتور فارکس، به سطح عملکرد و ویژگی هایی که ارائه می دهد بستگی دارد. همچنین هرچقدر اندیکاتور، توانایی صادر کردن سیگنال های منحصر به فرد تر و هوشمندتری را داشته باشد، بدیهی است که قیمت آن بالا می رود.

شرکت های سرمایه گذاری و هج فاند های بزرگ دنیا، سالانه میلیون ها دلار صرف سرمایه گذاری روی ابزار های جدید و منحصر به فرد می کنند که اندیکاتور های اختصاصی نیز از این موضوع مستثنی نیستند. پس شاید بتوان گفت خرید اندیکاتور اختصاصی، یک تصمیم هوشمندانه و حرفه ای است.

آرادفین سعی کرده است تا حد ممکن، قیمتی را برای محصول خود ارائه دهد که اغلب معامله گران در ایران توانایی خرید آن را داشته باشند. با این حال، آرادفین این تضمین را به شما می دهد که ارزشی که با خرید این اندیکاتور اختصاصی، دریافت می کنید هزاران برابر بیشتر از مبلغی  است که پرداخت می کنید.
این اندیکاتور برای چه کسانی مناسب است؟
 • همه معامله‌گران در بازارهای مالی
 • کسانی که از تحلیل‌های خود مطمئن نیستند.
 • کسانی که نتوانسته‌اند سود مناسب از بازارهای مالی کسب کنند.
 • کسانی که در پیش‌بینی‌های خود به دنبال دقت بالاتر هستند.
 • کسانی که از ترکیب اندیکاتورهای مختلف سیگنال می‌گیرند.
 • کسانی که برای دریافت سیگنال تغییر روند، به دنبال یک اندیکاتور  هستند.
 • اگر به کارایی ابزارهای نوین در معامله‌گری باور ندارید!
 • اگر به تحلیل با اندیکاتور‌ها علاقه‌ای ندارید!
 • اگر به سیگنال‌های تغییر روند بازار احتیاجی ندارید! 
 • اگر به یک تاییدیه مطمئن برای سیگنال‌های ورود و خروج نیازی ندارید!این اندیکاتور برای چه کسانی مناسب نیست؟

مزایای اندیکاتور اختصاصی AquaFox

اندیکاتور AquaFox، یک اندیکاتور کاملا پیشرفته و مدرن است که برای اولین بار توسط گروه مالی آرادفین طراحی شده‌است. نمونه‌ی این اندیکاتور را در هیچ کجای دنیا نمی توانید پیدا کنید. به همین دلیل، در حال حاضر، شما با اندیکاتور قدرتمندی مواجه شده‌اید که هیچ‌کس نمی‌تواند سیگنال‌های آن را شناسایی کند (به‌خصوص بانک‌ها و بازارگردان‌ها). یک ابزار مدرن و حرفه‌ای که افراد محدودی آن را در اختیار دارند و می‌توان گفت که AquaFox کاملا یک اندیکاتور یکتا و منحصر‌به‌فرد است.

سوالات متداول

می‌توان گفت یکی از پایه‌های ساخت سیستم‌های نوین، استفاده از ابزار‌های جدید است. ابزار‌هایی که تا حد ممکن توسط افراد کمتری مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا قابل ردیابی توسط بانک‌ها و بازارگردان ها نباشند. شما می‌توانید با ترکیب اندیکاتور Aquafox با ابزارهای دیگر، استراتژی‌های معاملاتی مدرنی خلق کنید که سود‌های شما را چند برابر کند و تا حد امکان از ضرر شما بکاهد.

آرادفین به شما این قول را می‌دهد پس از خرید این اندیکاتور، سودی که بدست می‌آورید هزاران برابر پولی است که پرداخت کرده‌اید.

از تمامی اندیکاتور های اختصاصی ارائه شده توسط گروه مالی آرادفین، می توانید در تحلیل بازار های بورس تهران، بورس های بین المللی، کریپتو یا ارز دیجیتال، فارکس، ارز و طلا استفاده کنید.

هنگام خرید یک اندیکاتور اختصاصی، فاکتور هایی وجود دارد که باید حتما بررسی کنید. آنالیز این فاکتور ها، می تواند به شما تضمین دهد که خرید مطمئن و آگاهانه ای را انجام می دهید.

برای آشنایی با این فاکتور ها پیشنهاد می شود مقاله ی ” چگونه می توانم اندیکاتورهای سودآور را پیدا کنم؟ ” را مطالعه کنید.

بعد از خواندن این مقالات، متوجه قدرت اندیکاتور های اختصاصی گروه مالی آرادفین، خواهید شد!

شما می توانید از این اندیکاتور اختصاصی قدرتمند، در تمامی تایم فریم ها اعم از 1 دقیقه تا هفتگی، استفاده کنید. این اندیکاتور اختصاصی به گونه ای طراحی شده است که قادر است در تمامی نماد ها و تایم فریم ها سودآورترین فرصت های معاملاتی را شناسایی کند.

تمامی اندیکاتورهای آرادفین بر روی پلتفرم های متاتریدر ۴ (MT4)، متاتریدر 5 (MT5) و TradingView (PineScript) قابل اجرا هستند که می توان گفت محبوب‌ترین پلتفرم ها برای تحلیل بازارهای مالی در جهان هستند.

در حال حاضر هر محصول خریداری‌شده فقط برای یک حساب قابل اجرا است. پس از خرید، هر اندیکاتور بر اساس اطلاعات حساب شما شخصی‌سازی می‌گردد. جزئیات روند فعال‌سازی محصول، برای خریدار ارسال می‌گردد. 

متأسفانه خیر!

پس از خرید، نسخه اجرایی اندیکاتور در اختیار شما قرار می‌گیرد. این نسخه از لحاظ عملکرد، هیچ تفاوتی با نسخه سورس کد ندارد.

گروه مالی آرادفین این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا هسته اصلی برنامه‌های کامپیوتری خود را در اختیار شخصی قرار ندهد.

خیر! آرادفین به شما اطمینان می‌دهد که هیچ‌گونه سوء استفاده امنیتی از طریق ویروس یا فایل مخرب شما را تهدید نمی‌کند. 

متأسفانه موارد زیادی از سوء استفاده‌های امنیتی از این طریق در محصولات مشابه در بازار گزارش شده است. توصیه ما این است که حتما تحقیقات لازم را انجام دهید. 

خیر! پس از خرید اندیکاتور، یک راهنمای جامع و کامل برای نصب و استفاده، در اختیار خریداران قرار می گیرد. با این حال در صورت بروز هر گونه اشکال در راه اندازی اندیکاتورها، تیم پشتیبانی آماده ی پاسخگویی به شما هستند. جای هیچ‌گونه نگرانی نیست! خریداران می‌توانند مشکلات احتمالی خود را از طریق تیکت، در پنل کاربری خود ثبت کنند.

درباره تیم سازنده

favicon

گروه مالی آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
 • سازنده موتور اختصاصی هوش مصنوعی برای توسعه سیستم های معاملاتی خودکار
 • ابداع تست های استحکام  آماری برای سنجش سودآوری سیستم های معاملاتی
 • خالق ربات های معامله گر بر پایه ی الگوریتم های هوش مصنوعی
 • متخصص بهینه سازی اکسپرت های معاملاتی خودکار در بازار های مختلف
 • پیاده سازی منطق فازی در تصمیم گیری ربات های معامله گر
 • توسعه ی اندیکاتور های اختصاصی نوین و پیشرفته
 • مبدع سیستم های مدیریت ریسک مدرن اعم از : Multi Layer , IntelliCore , ….
 • طراح الگوریتم های هوشمند برای بهینه سازی پورتفولیو
 • ایده پرداز سیستم های مبتنی بر پردازش تصویر برای اولین بار در بازار های مالی
 • ارائه دهنده دوره های آموزشی منحصر به فرد برای معامله گری نوین

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

با ما تماس بگیرید

بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری مدرن ...

فرصت ویژه برای سرمایه گذاران

2.1 میلیون تومان

فرصت ویژه برای سرمایه گذاران

38 درصد تخفیف به مناسبت بلک فرایدی

2.1 میلیون تومان

۱.۳ میلیون تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فرصت را از دست ندهید!

خرید پکیج، شامل 4 اندیکاتور اختصاصی

RPD – AquaFox – HLD – Cycle Rider

2 میلیون تومان تخفیف

5.5 میلیون تومان

8 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *