دانلود اکسپرت فارکس رایگان

آرادفین به عنوان پیشرو در معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر در ایران، قصد دارد، ربات های معامله گر هوشمند و پیشرفته خود را، در مدت زمان محدود یک هفته، به صورت رایگان، در اختیار مشتریانش قرار دهد. پیشنهاد می شود، حتما مقاله ی پایین را برای آشنایی بیشتر با ربات های معامله گر مطالعه کنید.

دریافت اکسپرت رایگان فارکس آرادفین

اگر قصد دریافت اکسپرت هوشمند آرادفین را دارید، با پر کردن، فرم رو به رو، می توانید نسخه رایگان ۷ روزه را به همراه فایل راهنما دریافت کنید.

دانلود اکسپرت فارکس رایگان  – دانلود اکسپرت متاتریدر

اگر به دنبال یک اکسپرت رایگان فارکس هستید، در بهترین مکان ممکن قرار دارید! اگر قصد دارید با دانلود اکسپرت فارکس که در متاتریدر اجرا می شود، در بازار سرمایه گذاری کنید، در تخصصی ترین سایت ایران، در این زمینه هستید!

شما می توانید با پر کردن فرم بالا، درخواست خود را برای دانلود اکسپرت رایگان فارکس، ثبت کنید. متخصصان آرادفین در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و مشاوره هایی را در رابطه با اکسپرت ها به شما می دهند تا بتوانید، بهترین بهره را از آن ها ببرید.

آرادفین اعتقاد دارد برای اینکه سرمایه گذاران، با دید وسیع تری به اکسپرت ها نگاه کنند، باید آن ها تا حدودی با مفهوم اکسپرت یا ربات معامله گر آشنایی نسبی داشته باشند. پیشنهاد می شود قبل از دانلود اکسپرت رایگان، مقاله ی زیر را حتما مطالعه کنید چون به نکات جالبی در ادامه اشاره شده است که می تواند برایتان جالب باشد!

این راهنما به شما همه چیز را در مورد اینکه یک اکسپرت چیست ، چگونه کار می کند، چگونه با استفاده از آن حداکثر بهره را ببرید و در نهایت آیا می شود به کمک آن درآمد کسب کنیم، می آموزد.

اکسپرت چیست؟ – دانلود اکسپرت متاتریدر

اکسپرت متاتریدر یک برنامه کامپیوتری است که می تواند از طرف شما معامله کند. آنها اغلب در بازار فارکس استفاده می شوند، اما انواع دیگری از اکسپرت ها نیز وجود دارند که می توانند برای معاملات سهام و کالاها استفاده شوند. افراد زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که علاقه دارند از یک ربات فارکس برای سرمایه گذاری هوشمند استفاده کنند.

یک اکسپرت رایگان، لزوماً محدود به یک نوع خاص از محصول یا یک استراتژی مالی یکتا نیست. به زبان ساده تر می توان گفت هر اکسپرت، یک سیستم معاملاتی منحصر به فرد است که می تواند به صورت اتوماتیک فرصت های معاملاتی سودده را شناسایی کند. اکسپرت ها در واقع راهی است که، شما می توانید برخی یا همه ی جنبه های استراتژی معاملاتی خود را خودکار کنید.

نکته جالب در مورد اکسپرت رایگان فارکس، این است که به شما این امکان را می دهند با دانلود آن، بدون داشتن هیچ گونه تجربه یا دانش برنامه نویسی در بازار های مالی سرمایه گذاری کنید! اکسپرت ها از اوایل دهه 1990 وجود داشتند و در ابتدا توسط معامله گرانی توسعه یافتند که می خواستند راه ساده تری برای مدیریت پرتفوی خود داشته باشند تا اینکه هر روز سفارشات را به صورت دستی در نرم افزار کارگزاران خود وارد کنند.

اکسپرت ها چگونه کار می کنند؟ – دانلود اکسپرت فارکس

اکسپرت های معامله گر برنامه های کامپیوتری هستند که برای تصمیم گیری معاملاتی از طرف معامله گر طراحی شده اند. می توان از آنها برای معامله یک جفت ارز واحد یا چندین جفت ارز استفاده کرد و همچنین می توان از آنها برای معامله یک دارایی یا چندین دارایی استفاده کرد.

آن ها قادر هستند 100 ها فاکتور تاثیر گذار روی نوسانات قیمت را شناسایی کنند و بر اساس آن معامله کنند. آن ها در این فرایند، در عین حال که به صورت خستگی ناپذیر این کار را انجام می دهند، کوچک ترین خطا و انحرافی را مرتکب نمی شوند.

اکپسرت ها برای معامله بر اساس مجموعه ای از پارامترها طراحی شده اند که شما از قبل تعریف کرده اید. این پارامتر ها می تواند بر اساس معاملات الگوریتمی تعیین شوند که شرکت آرادفین ادعا دارد در این زمینه پیشرو است و یا توسط استراتژی فردی توسعه داده شوند. این پارامترها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • شناسایی فرصت های معاملاتی مناسب و کم ریسک
  • شناسایی نقاط دقیق ورود
  • شناسایی نقاط خروج دقیق و بهینه.(نقطه ی خروج شامل حد ضرر و حد سود است که توسط اکپسرت ها در بهینه ترین حالت ممکن تنظیم می شوند و شرکت آرادفین تخصص بالایی در این زمینه دارد.)

تذکر : حد ضرر و حد سود می تواند به صورت ثابت ، شناور یا ترکیبی از هر دو باشد که ربات های معامله گر آرادفین هر دو روش را درون اکسپرت های معاملاتی خود پیاده سازی کرده است.

اگر آشنایی زیادی با انواع خروج از معامله ندارید، پیشنهاد می شود مقاله ی ” انواع خروج از معامله ” را مطالعه کنید تا به صورت کامل با این مفاهیم آشنا شوید.

آیا می توانم از اکسپرت رایگان فارکس درآمد کسب کنم؟

بله، بدون شک می توانید از اکسپرت درآمد کسب کنید!

ولی باید ابتدا این سوال را مطرح کرد که آیا به کمک تمامی اکسپرت ها می توان در آمد کسب کرد؟

پاسخ : یقینا خیر!!! اگر به این راحتی ها بود که شرکت های سرمایه گذاری معتبر در سطح دنیا میلیون ها دلار در این زمینه سرمایه گذاری نمی کردند.

و این نکته حائز اهمیت است که تجربه نشان داده است که بالای 98 درصد اکسپرت های رایگان کاملا ضررده است و می تواند سرمایه شما را نابود کند!!!

می دانم کمی ترسیدید ولی نگران نباشید! همان طور که در ابتدا گفتیم در بهترین مکان ممکن قرار دارید!!!

آرادفین تخصص و تجربه ی بالایی در زمینه ی معاملات الگوریتمی و ارائه بهترین اکسپرت فارکس دارد. شرکت آرادفین ادعا دارد نه تنها در ایران بلکه در سطح دنیا، یکی از پیشرو ها در این زمینه است و همچنین سرمایه گذاری های زیادی را در این زمینه انجام داده است. این سرمایه گذاری ها شامل :

  • شرکت در دوره های پیشرفته خارج از کشور و همایش های معتبر بین المللی
  • به کارگیری افراد متخصص در زمینه ی های هوش مصنوعی، علم داده، آمار و بهینه سازی سیستم های هوشمند

آرادفین، مقالات فراوان و جنجال برانگیزی را در زمینه ی معاملات الگوریتمی و بازار های مالی نوشته است که یکی از آن ها مقاله ی ” چگونه می توانم ربات های معامله گر سودآور را شناسایی کنم؟ ” است که تمامی موارد لازم برای شناسایی اکسپرت های سودده، آورده شده است و دیگر شما را در دام کلاه برداران و افراد سودجو نمی اندازد.

شرکت آرادفین این تضمین را به شما می دهد که کامل ترین مقاله ای است که می توانید در اینترنت (چه در خارج و چه در ایران) پیدا کنید.

اگر این مقاله را مطالعه کنید، متوجه تمایز عظیم اکسپرت های آرادفین و محصولات مشابه، چه در داخل ایران و چه در خارج کشور می شوید.

همچنین مقاله ی حرفه ای و جامع ” تفاوت الگوتریدینگ و اتوتریدینگ ” که حاصل سال ها، تجربه است به تمامی سولات شما در رابطه با معاملات الگوریتمی و صحبت های بی اساسی که در این رابطه می شود، پاسخ می دهد و موارد زیادی را زیر سوال می برد!!!