Optima Robots - اکسپرت فارکس هوشمند

دیگر نیاز نیست ساعت ها نمودارهای پیچیده را تحلیل کنید

احساسات را از معاملات خود حذف کنید.

favicon

آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
خرید اکسپرت فارکس - آرادفین

معامله روی
10 جفت‌ارز

پشتیبانی
یک ساله

7 ربات
معامله‌گر

حداکثر سرمایه
800 دلار

تایم‌فریم
H1 و M30

مناسب بازار
فارکس

میزان سودآوری ربات چقدر است؟

 • میزان تقریبی سود ماهیانه، 9 درصد دلاری است.
 • میزان تقریبی سود سالیانه، 180 درصد دلاری است.

این میزان سودآوری بر اساس کم ریسک ترین حالت ممکن محاسبه شده است، که توصیه گروه مالی آرادفین، استفاده از ربات معامله گر، در همین سطح ریسک است. با این حال، این امکان برای سرمایه گذاران وجود دارد که تا بر اساس معیار های ریسک پذیری خود، سطح ریسک را تعیین کنند.

سطح ریسک های قابل تنظیم برای کاربران عبارتند از : 

 • Low Risk
 • Medium Risk
 • High Risk

درخواست

نسخه رایگان

ربات معامله گر

نسخه ی رایگان چه کمکی به شما می‌کند؟

۷ روز استفاده رایگان از ربات تمام خودکار آرادفین
تست کردن ربات های معامله گر قبل از خرید آن ها
اطمینان کامل از کارکرد ربات ها و عدم وجود باگ های اجرایی
مقایسه تفاوت های بنیادین محصولات آرادفین با محصولات مشابه
آشنایی با نحوه ی راه اندازی و اجرای آن ها
ارسال مطالب بسیار مهم برای شما همراه ربات های معامله گر

ویدیو تست های گرفته شده از ربات های معامله گر

بک تست روی برخی از جفت ارزها در بازه ی 2003 تا 2023

تست ربات معامله گر، بر اساس تست های استحکام

فوروارد تست ربات فارکس در سال اخیر (2023 - 2024)

مقایسه ربات های معامله گر شرکت آرادفین

خرید ربات فارکس

توضیحات کامل درباره خرید اکسپرت فارکس

خرید اکسپرت فارکس تضمینی Optima Robots

امروزه، با گسترش علم و پیچیده تر شدن نوسانات قیمت در بازار فارکس، همه از خرید اکسپرت فارکس که به صورت کاملا اتوماتیک معامله می کند صحبت می کنند که می تواند برای شما قیمت را تحلیل کند، حالت های مختلف را بررسی کنید، فرصت های معاملاتی مناسب و پر سود را پیدا کند، ریسک ورود به هر معامله را اندازه گیری کند و در دقیق ترین نقطه به بازار ورود کند.

شاید این سوال هم برای شما پیش آمده است که آیا می توان با خرید اکسپرت فارکس تضمینی، همه ی این مزیت ها را بدست آورد بدون اینکه نیاز باشد شبانه روز پای نمودار های پیچیده بشینیم و نوسانات جنون آمیز قیمت را دنبال کنیم؟

در اینجا می خواهیم دقیقا در مورد همین موضوع صحبت کنیم که آیا خرید اکسپرت فارکس کار عاقلانه و حتی آگاهانه ای است؟

گروه مالی آرادفین با داشتن تخصص بالا و تجربه های فراوان در زمینه ی معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر و همچنین با داشتن تجربه ی زیاد در فروش ربات فارکس، قصد دارد کامل ترین راهنما را در اختیار شما  قرار دهد. پیشنهاد می شود تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا بهترین تصمیم را در مورد خرید ربات های فارکس بگیرید.

آشنایی با سرمایه گذاری در بازار فارکس قبل از خرید اکسپرت فارکس

سرمایه گذاری و یا معامله گری در بازارهای مالی به خصوص بازار فارکس، یک فعالیت بسیار پیچیده و طاقت فرسا است که نیاز به آگاهی کامل از روند بازار و حرکت های قیمت دارد. برای اینکه بتوانید این کار را به تنهایی انجام دهید، لازم است که در مورد استراتژی های معاملاتی مختلف و پارامترهای سود و ریسک آنها اطلاعات دقیق و حساب شده ای داشته باشید. با این اوصاف، ممکن است سال ها طول بکشد تا افراد بتوانند به همه این چیزها دست پیدا کنند. همچنین باید این نکته را در نظر داشته باشید که باید زمان کافی در زندگی روزمره خود داشته باشید که بتوانید به تنهایی همه ی این کارها را انجام دهید و مدیریت کنید. علاوه بر آن، همه ی ما به این موضوع واقف هستیم که که دانش به تنهایی کافی نیست و تجربه حتی می تواند حرف اول را بزند و معاملات موفقیت را جابه جا کند.

سرمایه گذاری روی ربات های معامله گر و معاملات الگوریتمی

امروزه، شرکت های قدرتمندی را می توانید در سطح دنیا پیدا کنید که سالیانه میلیون ها دلار روی معاملات الگوریتمی و خرید اکسپرت ها سرمایه گذاری می کنند. آن ها دقیقا می دانند که این بازار روز به روز در حال پیچیده تر شدن است و پارامتر های بیشتری برای تحلیل و بررسی به بازارهای مالی اضافه می شود.

شاید بررسی تمامی الگوهای نوسانات پیچیده قیمت و فاکتورهایی که بیشترین تاثیر را روی سرمایه گذاری و معامله گری ما می گذارند، کاری پر از خطا، انحراف و جهت گیری های اشتباه است.

شاید بهترین راه حل برای این موضوع استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی و کامپیوتر ها است که می توانند بدون این ذره ای احساس خستگی کنند، به صورت شبانه روزی تمام اطلاعاتی که می تواند روی قیمت تاثیر بگذارد را تجزیه تحلیل کند.

در حال حاضر در آرادفین، اکسپرت های فارکس یا ربات های معامله گر پیشرفته ای در دسترس هستند که می‌توانند به معامله‌گران و سرمایه گذاران کمک کنند تا بدون نیاز به صرف وقت و انجام هیچ کار دستی ، فرصت های معاملاتی مناسب و پرسود را شناسایی کنند.

 

اکسپرت فارکس چیست؟

اکسپرت فارکس، ابزاری است که توسط معامله گران مبتدی و حرفه ای برای انجام معاملات در بازار فارکس استفاده می شود. این برنامه های کامپیوتری یا نرم افزار ها از الگوریتم هایی برای تجزیه و تحلیل داده های بازار استفاده می کنند و معاملات خود را بر اساس مجموعه ای از پارامترهای از پیش تعیین شده انجام می دهند. شما با خرید اکسپرت فارکس، می توانید بدون این که نیاز باشد، استرس ها و هیجانات شدید ناشی از نوسانات قیمت را به طور کامل حذف کنید.

 

هنگام خرید اکسپرت فارکس تضمینی چه پارامترهایی را باید آنالیز کنید؟

اکسپرت باید سابقه خوبی داشته باشد:

اولین چیزی که هنگام خرید اکسپرت فارکس تضمینی باید به آن توجه کنید، سودآوری آن در سال های طولانی است. احتمالا اگر جستجویی در اینترنت انجام داده باشید متوجه می شوید که، ربات های معامله گر مشابه، به سختی حتی 3 سال گذشته را تجربه کرده اند، در صورتی که اکسپرت های آرادفین، در 20 سال گذشته، عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشته اند، که نشان می‌دهد که اکسپرت در طول تاریخ بلند مدت خود، چقدر خوب عمل کرده است. نرخ سودآوری بالا نشان می دهد که سرمایه گذاری شما در این نرم افزار یا اکسپرت، احتمالاً در درازمدت سودآور خواهد بود، در حالی که سودآوری پایین در مدت کوتاه، ممکن است نشان دهنده این باشد که پول شما می تواند در جای بهتر دیگری خرج شود.

اکسپرت باید مدیریت ریسک خوبی داشته باشد:

مدیریت ریسک به میزان سرمایه مصرفی هر معامله اشاره دارد که بسته به میزان اهرمی که می خواهید استفاده کنید (یا حتی در دسترس است) می تواند از 1٪ تا 5٪ متغیر باشد. اگر هیچ گونه محافظت داخلی در برابر ضرر وجود نداشته باشد، ممکن است سرمایه‌گذاران در زمان‌های سخت بیش از آنچه برای آن برنامه ریزی می‌کردند ضرر کنند. عدم رعایت این مورد، نه تنها به پرتفوی آن‌ها آسیب می‌رساند، بلکه فعالیت معاملاتی آینده آن ها را نیز منع می‌کند!

اکسپرت باید نرخ موفقیت معقولی داشته باشد:

یک ربات فارکس خوب معمولاً دارای نرخ برد حداقل 50 درصدی است که به این معنی است که بیشتر از اینکه ببازد، پول در می آورد. اگر میزان موفقیت نرم افزاری پایین تر از 50 باشد، ممکن است بخواهید در جای دیگری به دنبال اکسپرتی باشید که قابل اعتمادتر باشد.

شاید پیش خود فکر کنید که 50 درصد عدد پایینی است، ولی به کمک یک مدیریت سرمایه مناسب و استفاده از ریوارد به ریسک بالا، می تواند این عدد حداقلی منطقی باشد.
این ربات برای چه کسانی مناسب است؟
 • کسانی که به دنبال سود‌های بیشتر با ریسک کمتر هستند.
 • کسانی که متحمل زیان‌های سنگین در گذشته شده اند.
 • کسانی که آینده را از آنِ هوش مصنوعی می‌دانند.
 • کسانی که سرمایه‌گذاری مدرن‌تر با دقت بالا را ترجیح می‌دهند.
 • کسانی که زمان کافی برای معاملات سنتی در بازارهای مالی را ندارند.
 • کسانی که نمی‌توانند در برابر نوسانات قیمت، احساسات خود را کنترل کنند.
 • کسانی که علاقه دارند معاملات الگوریتمی در بازارهای مالی را تجریه کنند. 
 • اگر دوست دارید شبانه‌روز به نمودارهای قیمت خیره شوید!
 • اگر ارزش وقت گرانبهای خود را نمی‌دانید!
 • اگر از استرس‌های جنون‌آمیز ناشی از نوسانات بازار لذت می‌برید!
 • اگر اعتقادی به تاثیر کامپیوترها بر دنیای امروز ندارید!
 • اگر از آینده خبر دارید!این ربات برای چه کسانی مناسب نیست؟

مزایای خرید اکسپرت فارکس Optima Robots

تاثیر دانش هوش مصنوعی در دنیای امروز غیر قابل چشم پوشی است. اکنون فناوری‌های هوشمند اکثر امور روزانه ما را تحت تاثیر قرار داده است. جالب است بدانید که در حال حاضر ۸۰ درصد معاملات دنیا در بازارهای مالی توسط ربات‌های معامله‌گر انجام می‌شوند. 

گروه مالی آرادفین با دانش خود در زمینه‌های یادگیری ماشین، شبکه‌های عصبی و سیستم‌های بهینه‌سازی توانسته است ربات‌های معامله‌گر هوشمندی را  طراحی کند که می‌تواند با دقت بالا قیمت را پیش‌بینی کند. اکنون این ربات‌ها به صورت تمام خودکار قادر هستند به صورت ۲۴ ساعته در بازار معامله انجام دهند. 

سوالات متداول

خیر! هیچ یک از ربات های مجموعه آرادفین از مدیریت سرمایه های پر خطر مانند مارتینگل، Grid و … استفاده نمی کنند.

تمامی ربات های این مجموعه، به سیستم های مدیریت ریسک هوشمند و اختصاصی آرادفین، مجهز هستند. این مدیریت سرمایه اختصاصی، به بیان ساده، شامل چند لایه امنیتی است که به طور هوشمند، از سرمایه شما محافظت می کند و حجم معاملات را برای افزایش میزان سودآوری به طور خودکار تنظیم می کند.

 

بدون شک ربات‌های معامله‌گر نسبت به انسانها مزیت‌های غیر قابل چشم‌پوشی دارند. شاید نام بردن تمامی مزیت‌ها در این‌جا نمیگنجد. برخی از مهمترین برتری‌های یک ربات معامله‌گر عبارتند از:

 • جلوگیری از خطا‌های انسانی
 • حذف احساسات و هیجانات معامله‌گری 
 • انجام تست‌های مختلف برای ارزیابی سودآوری در آینده
 • انجام معاملات بدون خستگی به صورت ۲۴ ساعته

برای اطلاعات دقیق‌تر در این مورد به مقاله یک مراجعه فرمایید.

در حال حاضر هر محصول خریداری‌شده فقط برای یک حساب قابل اجرا است. پس از خرید، هر ربات معامله‌گر بر اساس اطلاعات حساب شما شخصی‌سازی می‌گردد. جزئیات روند فعال‌سازی ربات، برای خریدار ارسال می‌گردد. 

در این صفحه می‌توانید عکس‌های فنی مربوط به ربات‌ها را مشاهده کنید. برای تحلیل دقیق تست‌های گرفته شده، پیشنهاد می‌شود این دو مقاله را مطالعه کنید.

 

آرادفین ادعا دارد کامل‌ترین راهنما را در اختیار شما قرار داده است به طوری که نمونه آن را نمی‌توانید در جایی پیدا کنید. با خواندن این دو مقاله متوجه خواهید شد که ربات‌های آرادفین اختلاف قابل‌ملاحظه‌ای با محصولات مشابه از لحاظ کیفیت دارد. 

متاسفانه هیچ قطعیتی در پیش‌بینی رخداد‌های آینده وجود ندارد. طبق محاسبات فنی احتمال سودآوری ربات‌های معامله‌گر آرادفین در آینده حدود ۸۰ درصد است. بهترین متخصصان تنها می‌توانند آینده را با کمترین خطا تخمین بزنند. 

گروه مالی آرادفین به شما این تضمین را می‌دهد که « هر ادعایی مبنی بر سودآوری قطعی یک سیستم معاملاتی ( اعم از انسان یا ربات ) بدون شک کلاهبرداری، یا تصور یک ذهن تازه‌کار است. »

متاسفانه ربات Optima Robots برای چالش های پراپ تریدینگ مناسب نیست. اگر قصد پاس کردن چالش های پراپ و جذب سرمایه به کمک این روش را دارید، پیشنهاد ما استفاده از پورتفو ربات تایتان است، که بهترین محصول شرکت آرادفین است.

پیشنهاد می شود برای مشاهده اطلاعات بیشتر به صفحه این محصول مراجعه کنید.

تمامی ربات‌های معامله‌گر آرادفین بر روی پلتفرم متاتریدر ۴ (MT4) قابل اجرا هستند. این نرم افزار محبوب‌ترین پلتفرم برای تحلیل بازارهای مالی در جهان است.

به هیچ وجه!

شما برای اجرای ربات‌های معامله‌گر آرادفین نیاز به سیستم‌های قدرتمند ندارید. تنها چیزی که برای اجرای ربات‌ها نیاز دارید یک سیستم ویندوز است که شبانه روز روشن باشد و اتصال اینترنت آن برقرار باشد.

شما می‌توانید از سرور‌های مجازی ویندوز (VPS) استفاده کنید. شما برای تهیه VPS ، دو راه پیش رو دارید:

 1. استفاده از VPS رایگان آرادفین (به مدت محدود 6 ماه)
 2. خرید VPS از سایت های ارائه دهنده

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سرور مجازی یا VPS، می توانید از طریق تلگرام، با تیم فنی ما ارتباط برقرار کنید. 

سبک معاملاتی تمامی ربات های معامله گر گروه مالی آرادفین، Swing Trading است؛ به این صورت که دائما با بازار درگیر نمی شود و منتظر فرصت های معاملاتی کم ریسک و پر بازده می ماند. 

تجربه معامله‌گران حرفه‌ای و تحقیقات علمی نشان می‌دهد که هیچ سیستم معاملاتی در دنیا وجود ندارد که بتواند بدون ضرر در بازار فعالیت کند. گروه مالی آرادفین به شما تضمین می‌دهد که به هیچ عنوان امکان ندارد ربات‌های معامله‌گر این مجموعه با ضرر جبران‌ناپذیر مواجه شوند. سیستم‌ مدیریت ریسک این ربات‌ها به گونه‌ای طراحی شده اند که در بدترین شرایط، ماکزیمم ضرر حدودی 15 درصد را تجربه کنند. قابل ذکر است که برای متحمل شدن این مقدار ضرر، باید حدود 20 معامله متوالی ضررده را تجربه کند. طبق محاسبات تیم سازنده، احتمال وقوع این رویداد زیر نیم درصد است.   

به هیچ عنوان!

ربات‌های معامله‌گر آرادفین به صورت کاملاً خودکار و هوشمند معاملات خود را انجام می‌دهند. آنها قادر هستند به کمک هوش مصنوعی، به دقیق‌ترین حالت ممکن بازار را تحلیل کنند ( حتی در شرایط اخبار مهم ) بدون اینکه دچار خطایی شوند. این برنامه‌های کامپیوتری به شکل خستگی‌ناپذیر برای شما پول در‌می‌آورند!

متأسفانه خیر!

پس از خرید، نسخه اجرایی ربات‌های معامله‌گر (EX4) در اختیار شما قرار می‌گیرد. این نسخه از لحاظ عملکرد، هیچ تفاوتی با نسخه سورس کد ندارد.

گروه مالی آرادفین این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا هسته اصلی برنامه‌های کامپیوتری خود را در اختیار شخصی قرار ندهد.

خیر! آرادفین به شما اطمینان می‌دهد که هیچ‌گونه سوء استفاده امنیتی از طریق ویروس یا فایل مخرب شما را تهدید نمی‌کند. 

متأسفانه موارد زیادی از سوء استفاده‌های امنیتی از این طریق در محصولات مشابه در بازار گزارش شده است. توصیه ما این است که حتما تحقیقات لازم را انجام دهید. 

خیر! پس از خرید ربات معامله گر، یک راهنمای جامع و کامل برای نصب ربات، در اختیار خریداران قرار می گیرد. با این حال در صورت بروز هر گونه اشکال در راه اندازی ربات ها، تیم پشتیبانی، آماده ی پاسخگویی به شما هستند. خریداران می توانند مشکلات احتمالی خود را از طریق تیکت، در پنل کاربری خود ثبت کنند.

درباره تیم سازنده

favicon

گروه مالی آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
 • سازنده موتور اختصاصی هوش مصنوعی برای توسعه سیستم های معاملاتی خودکار
 • ابداع تست های استحکام  آماری برای سنجش سودآوری سیستم های معاملاتی
 • خالق ربات های معامله گر بر پایه ی الگوریتم های هوش مصنوعی
 • متخصص بهینه سازی اکسپرت های معاملاتی خودکار در بازار های مختلف
 • پیاده سازی منطق فازی در تصمیم گیری ربات های معامله گر
 • توسعه ی اندیکاتور های اختصاصی نوین و پیشرفته
 • مبدع سیستم های مدیریت ریسک مدرن اعم از : Multi Layer , IntelliCore , ….
 • طراح الگوریتم های هوشمند برای بهینه سازی پورتفولیو
 • ایده پرداز سیستم های مبتنی بر پردازش تصویر برای اولین بار در بازار های مالی
 • ارائه دهنده دوره های آموزشی منحصر به فرد برای معامله گری نوین

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

با ما تماس بگیرید

بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری مدرن ...

خرید لایسنس یک‌ساله

5.5 میلیون تومان

خرید لایسنس یک‌ساله

هفتصد هزار تومان تخفیف در جشنواره هفت‌سین نوروز
کد تخفیف: HAFTSIN

۴.۴ میلیون تومان

5.5 میلیون تومان

قیمت محصول بعد از تعطیلات ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فرصت را از دست ندهید!

26 پاسخ

  1. سلام. متاتریدر ۵ برای بیشتر بازارهای مالی مثل بورس کاربرد دارد، در حالی‌که متاتریدر ۴ مخصوص بازارهای جهانی هست و توسط بروکرهای بیشتری در جهان پشتیبانی می‌شود. پیشنهاد ما هم این است که از این نسخه استفاده نمایید. موفق باشید.

 1. سلام
  آیا ربات دارای اسکرین است به این معنی که وقتی در یک چارت فعال شد روی هر ارزی که در لیست مارکت واچ هستند موقعیت باشد معامله میگیرد یا اینکه باید روی تک تک چارتها جداگانه باز شود؟
  درضمن فرمودید حداقل سرمایه 800 دلار این مبلغ برای هر ارز است یا برای 10 ارز
  آیا میشه ابتدا یک اکانت ماهانه با مبلغ کمتری در حد رایگان بدهید چنانچه در یک ماه برآیند آن سود ده بود نه 9% حتی اگر 5% باشد هم کافیست بعد اشتراک یکساله بشود؟

  1. سلام جناب رشیدی. نسخه آپدیت این ربات معامله گر با اضافه شدن روی یک چارت (مثل EURUSD) روی ده جفت ارز بصورت اتوماتیک ترید می‌کند.
   حداقل سرمایه سیصد دلار هست که برای اجرای تمام معاملات یک پورتفولیوی ربات از مجموعه ما کافی است.
   در مورد سوال آخر، لطف بفرمایید به پشتیبانی ما پیام بدهید یا با شماره ثابت ما (پایین وبسایت) تماس بگیرید.

 2. سلام وقت بخیر
  من نسخه رایگان رو نصب کردم و انداختم روی چارت EURUSD حالا اگه بخوام از روی این چارت
  حذف کنم ربات رو و بندازم روی مثلا طلا باید چه کار کنم.
  مرسی

  1. ما در آردفین دو راه به شما پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه توضیح داده شده است:

   1️⃣ استفاده از VPS رایگان آرادفین
   2️⃣ خرید VPS (روش پیشنهادی) و یا استفاده از یک کامپیوتر دائماً روشن 💻

   🎁 روش اول: استفاده از VPS رایگان آرادفین

   🌐 تمامی کاربرانی که از ربات آرادفین استفاده می‌کنند، می‌توانند با تیم پشتیبانی آرادفین تماس بگیرند تا از VPS رایگان بهره‌مند شوند. این به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به کامپیوتر خود یا هزینه اضافی، از بهترین ربات گروه مالی آرادفین بهره‌مند شوید و اطمینان حاصل کنید که ربات به درستی اجرا می‌شود.

   🖥 برای اجرای ربات در سرور مجازی آرادفین، می‌توانید مشخصات حساب معامله‌گری خود را به تیم پشتیبانی ارسال کنید تا ربات برای شما راه‌اندازی شود. سپس می‌توانید معاملات ربات را در برنامه متاتریدر روی موبایل یا کامپیوتر خود به راحتی مشاهده کنید. 🆓

   💻🌐 روش دوم: خرید VPS

   💰 برای آشنایی با ارائه دهندگان VPS یا سرور مجازی ویندوز برای خرید خود، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. 💰

  1. سلام وقتتون بخیر. بروکری که فرمودید هم برای ربات مناسب است. در حالت کلی برای اجرای درست ربات اجباری به استفاده از یک بروکر خاص وجود ندارد.
   در مورد نسخه تست، فرم ربات رایگان رو پر بفرمایید تا لینک دانلود نسخه هفت روزه و راهنمای نصب نمایش داده بشه. از زمان اجرای ربات،هفت روز می‌توانید از ربات استفاده کنید و در صورت عدم سودآوری در طی هفت روز، بصورت اتوماتیک اشتراک هفت روزه تمدید میشه.

  1. وقت شما بخیر. در رابطه با سودآوری متاسفانه تضمینی وجود ندارد چه بسا که شرکت ها سرمایه گذاری در داخل و خارج که سال ها در بازار های مالی فعالیت می کنند تضمینی بابت سودآوری ارائه نمی دهند.
   شما در وهله اول باید این موضوع را درک کنید که در حال انجام یک سرمایه گذاری ریسک دار هستید. وقتی ریسک وجود دارد تضمین معنایی ندارد.
   به همین دلیل تنها بانک های ایرانی تضمین سودآوری را ارائه می دهند که سالیانه حدود ۲۰ درصد ریالی است
   در مورد افت موجودی، بدلیل استفاده از پورتفولیوی ربات بجای تک ربات در ربات‌های اختصاصی ما، ریسک کم می‌شود و امکان ضرر بالقوه و یا کال مارجین شدن وجود ندارد.
   می‌توانید از نسخه ربات رایگان فارکس استفاده کنید تا با عملکرد اصولی سیستم مدیریت سرمایه هوشمند ربات‌ها آشنا شوید.
   در تمام دنیا به هر سرمایه گذاری که بتواند در طول سال بیشتر از نرخ بهره کشور بازدهی داشته باشد یک سرمایه گذاری خوب می‌گوییم.
   مجموعه رباتهای گروه مالی آرادفین در حالی سودآوری دلاری به همراه دارند که صندوقهای سرمایه گذاری در دنیا هیچکدام عملکرد مستمر سالانه بالای ۲۰ درصد نداشته اند.

 3. با سلام
  نمی دونم با این قیمت و این ادعا 9 % در ماه میشه اصلا این اکسپرتو خرید یا نه چون تو بازار فارکس ادعای بزرگیه 9% خیلی زیاده ؟

 4. با سلام
  من سالهای سال است که در بازار فارکس و ارز دیجیتال کار می کنم یک بار تو سایت میهن فارکس با ادعایی روبرو شدم که یک اکپرت خریداری کردم با ضمانت نامه و ………… ولی متاسفانه بعد از خرید دیگه حتی به ایمیل هام هم جواب ندادن تمام ادعا دروغ بود علاوه بر مبلغ 50 میلیون تومان خرید اکسپرت 4500 دلار طی یک روز از دست دادم و هیچ کس جوابگو نبود حالا با این حساب شما چه تضمینی دارید؟

  1. سلام جناب فرجی. از اینکه تجربه ی قبلی خودتون رو با محصولات مشابه با ما در میون گذاشتید از شما سپاسگزاریم.
   همینطور که فرمودید متاسفانه موارد کلاه‌برداری در زمینه‌ی بازارهای مالی بسیار زیاد هست.
   لازم به ذکره که امکان از دست دادن کل سرمایه طی استفاده از محصولات ما وجود نداره چون از یک پورتفولیوی ربات استفاده می‌کنند. به این شکل سطح ریسک پایین میاد.
   همینطور که مستحضر هستید در بازارهای مالی بحث مدیریت ریسک خیلی مهم هست و اکثر شکستها بر اثر رعایت نکردن اصول مدیریت سرمایه به وقوع می‌پیونده. سودی که ما در محصولات گروه مالی آرادفین به طور میانگین برای رباتهای مجموعه پیش بینی میکنیم یک مقدار منطقی برای ماندن در حاشیه ی امنیت به همراه سودآوری مستمر هست. با این وجود ما دست کاربران رو برای انتخاب سطح ریسک باز میذاریم و اونها میتونن نرخ سودآوری رو بالاتر یا پایینتر برای کاربرد خودشون تنظیم کنن.

  1. با سلام و درود. به اعتقاد آرادفین با توجه به این که این مقدار سود در کم ریسک ترین حالت ممکن است، می توان گفت زیاد هم است. اگر شما تمایل به پذیرش ریسک بیشتر دارید می توانید تا ماهیانه بیشتر از 18 درصد هم سودآوری را تجربه کنید. ولی آرادفین همیشه به سرمایه گذارانش توصیه می کند که یک ریسک معقول را برای سرمایه گذاری خود در نظر بگیرند.

  1. با سلام و درود. خیر نیازی نیست! این ربات معامله گر کاملا هوشمند و خودکار است. در آپدیت جدید، اخبار فاندامنتال از سرور آرادفین بصورت خودکار دریافت می‌شوند. همچنین در 20 سال گذشته در لحظه به لحظه ی بازار تست های مختلف را پشت سر گذاشته است. در صورت لزوم، ربات خودش به صورت خودکار معاملات را می بندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *