خرید ربات و اندیکاتور و پورتفو در آرادفین چه مزیت هایی برای ما دارد؟

خرید ربات های معامله گر، اندیکاتورهای اختصاصی و پورتفو ها از شرکت آرادفین، مزیت های بسیاری در مقابل گزینه های مشابه که قصد دارند به شما این محصولات پیشرفته را بفروشند دارد.

در ادامه با این مزیت ها می پردازیم :

1 – تمامی ربات های معامله گر شرکت آرادفین، به کمک بهترین و با کیفیت ترین دیتای موجود در دنیا تست شده اند. آرادفین سرمایه گذاری زیادی را برای بدست آوردن این دیتا انجام داده است. کمتر کسی در سطح دنیا به این دیتا دسترسی دارد، که می تواند دقیق ترین نتایج را به شما نشان بدهد. اگر شما بخواهید با دیتاهای رایگان که 95 درصد افراد از آن استفاده می کنند، از اکسپرت ها، بک تست بگیرید احتمال خطا و به خطر افتادن سرمایه شما وجود دارد.

گروه مالی آرادفین، سال هاست در زمینه علم داده فعالیت می کند و تست های مختلفی را از دیتا ها گرفته است و ادعا دارد یکی بهترین دیتاهای دنیا را در اختیار دارد.

 2 –  امکان هیچگونه تقلب و دستکاری در نتیجه های بک تست ربات ها وجود ندارد. زیرا از این موضوع در سراسر دنیا با استفاده از شیوه هایی به عنوان مثال برداشتن عکس ربات های دیگر و یا تغییر نتایج کارنامه های ربات ها به کمک برنامه های فوتوشاپ و ….. سوءاستفاده هایی می شود. که امکان این سوءاستفاده ها در آرادفین، به هیچ عنوان وجود ندارد و نتایج دقیقا هم چیزی است که باید باشد.

3 – مقالاتی که در آرادفین در زمینه ربات های معامله گر و معاملات الگوریتمی منتشر می شود ، نمونه ی آن را در هیچ کجای دیگری نمی توانید پیدا کنید.

4 – کامل ترین و بهترین راهنمای خرید اکسپرت ها و ربات های معامله گر، اندیکاتور ها و پورتفو ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد که نمونه ی آن را در جایی پیدا نمی کنید. به کمک این راهنما، می توانید با دیدی کامل در هر کجای دنیا، بهترین ربات های معامله گر را شناسایی و تحلیل کنید.

5 – دسترسی به طیف وسیعی از ربات ها و اندیکاتور ها و پورتفو ها با پایین ترین و مناسب ترین  قیمت ها

6 – معرفی مفهومی مدرن به نام پورتفولیو ربات، که اولین بار توسط شرکت آرادفین، به بازار معرفی شد که هنوز هم نمی توانید نمونه ی آن به دلیل سطح دانش پایین گزینه های مشابه پیدا کنید(کافی است گشت و گذاری در اینترنت انجام دهید تا درستی این ادعا برایتان اثبات شود)

به کمک پورتفولیو ها می توانید کم ریسک ترین و پر سود ترین سرمایه گذاری ممکن را انجام دهید.

7 – قدرتمند ترین ربات های معامله گر دنیا را می توانید در آرادفین پیدا کنید. فقط کافی است مقاله ی ((چگونه ربات های معامله گر بهتر را پیدا کنم؟)  را  مطالعه کنید و با گزینه های مشابه در اینترنت مقایسه کنید تا درستی این ادعا به شما ثابت شود!

5 – وجود داشتن نسخه رایگان ربات ها و اندیکاتور های اختصاصی، که این امکان را برای شما فراهم می کند قبل از خرید محصول، آن ها را تست کنید.

5 – عدم امکان سوءاستفاده از طریق بدافزار ها و ویروس ها و سرقت هر گونه اطلاعات شخصی حساب و … توسط بد افزار ها که در سورس کد ها وجو دارد(فایل ها DLL و …).

7 – راهنمایی و مشاوره گرفتن از تیم متخصصان گروه مالی آرادفین در رابطه با سوالات احتمالی در مورد ربات ها، اندیکاتور ها و پورتفو ها .

8 – امکان مدیریت حرفه ای تر حساب های شما  برای مبالغ بالای 100 هزار دلار که نیاز به امنیت بالای سرمایه گذاری و ریسک پایین دارند. این مدیریت توسط بهترین اکسپرت فارکس انجام می شود که توسط محصول Titan Investor پشتیبانی می شود.

9 – امکان سوددهی بیشتر در بلند مدت از بازار های مالی بزرگ دنیا از جمله فارکس، بورس آمریکا ، ارز های دیجیتال و … ، به صورت کاملا کم ریسک.

10 – حفظ ارزش پول خود در برابر تورم بدون کوچک ترین زحمتی توسط اکسپرت ها ، اندیکاتورهای اختصاصی و پورتفولیو ربات های شرکت آرادفین