Titan Investor - بهترین اکسپرت فارکس

دیگر نیاز نیست ساعت ها نمودارهای پیچیده را تحلیل کنید.

احساسات را از معاملات خود حذف کنید.

آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
بهترین اکسپرت فارکس- اکسپرت سودده فارکس - آرادفین

معامله روی
۴ جفت‌ارز

پشتیبانی
مادام‌العمر

10 ربات
معامله‌گر

حداقل سرمایه
1000 دلار

تایم‌فریم
H1 و M30

مناسب بازار
فارکس

ویدیو تست های گرفته شده از ربات های معامله گر

میزان سودآوری ربات چقدر است؟

 • میزان تقریبی سود ماهیانه، 12 درصد دلاری است.
 • میزان تقریبی سود سالیانه، 280 درصد دلاری است.

این میزان سودآوری بر اساس کم ریسک ترین حالت ممکن محاسبه شده است، که توصیه گروه مالی آرادفین، استفاده از ربات معامله گر، در همین سطح ریسک است. با این حال، این امکان برای سرمایه گذاران وجود دارد که تا بر اساس معیار های ریسک پذیری خود، سطح ریسک را تعیین کنند.

سطح ریسک های قابل تنظیم برای کاربران عبارتند از : 

 • Low Risk
 • Medium Risk
 • High Risk

عکس های فنی بهترین اکسپرت فارکس Titan Investor 1

عکس های فنی بهترین اکسپرت فارکس Titan Investor 2

توضیحات کامل درباره بهترین اکسپرت فارکس

اکسپرت سودده فارکس – بهترین اکسپرت فارکس

این روزها، با گسترش تکنولوژی و هوش مصنوعی، احتمالا کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که در مورد معاملات الگوریتمی و انواع اکسپرت سودده، نشنیده باشد. شاید نیاز نیست که حتما باید دراین حوزه متخصص باشیم یا به دانشگاه ها برویم تا این کلمات به گوشمان بخورد. اگر در بازار های مالی فعالیت کرده باشید، می توانید ببینید که با گذشت زمان، روز به روز، طنین معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر، چه در بازار بورس ایران و چه در بازار های دیگر ، بیشتر می شود.

شاید قبل از این که بخواهیم در مورد ربات های معامله گر آرادفین صحبت کنیم، بهتر باشد که ابتدا با بهترین اکسپرت فارکس یا با بهترین اکسپرت در بازار فارکس بیشتر آشنا بشیم. ببینیم که یک اکسپرت سودده فارکس چه ویژگی هایی دارد؟ آیا به صورت کلی سرمایه گذاری روی یک ربات فارکس کاری عاقلانه است؟ بعد از آن می توانیم در مورد محصول منحصر به فرد ارائه شده توسط شرکت آرادفین صحبت کنیم.

آرادفین پیشنهاد می کند حتما این صفحه را با دقت تمام مطالعه کنید، زیرا قرار است نکاتی گفته شود که قرار نیست در جایی آن ها را پیدا کنید.. علاوه بر آن می توانید از منوی پایین صفحه به قسمت های مختلف و اساسی این صفحه سر بزنید.

 

بهترین اکسپرت در بازار فارکس کدام است؟

بازار فارکس یک بازار کاملا تصادفی است که تحقیقات نشان داده است تا به امروز کسی نتوانسته است نوسانات قیمت در این بازار را به صورت دقیق و منطقی پیش بینی کند. نظریه بازار های کارا یکی از این تحقیقات است که درستی این ادعا را اثبات می کند و ادعا دارد که بازارهای مالی به خصوص بازار فارکس کاملا تصادفی (Random) است.

با این تفاسیر، تقریبا می شود با اطمینان گفت که پیدا کردن بهترین اکسپرت در بازار فارکس که یک اکسپرت منحصر به فرد و یکتا باشد، غیر ممکن است و اصولا این سوال، سوال اشتباه و غلطی است.

شاید الان این سوال برایتان پیش آمده باشد که یعنی چی؟ پس ما چگونه باید روی آن ها سرمایه گذاری کنیم وقتی نمی دانیم کدام اکسپرت بهترین است و یا کدام یک اکسپرت سودده است؟

آرادفین با تخصص بالا و سال ها تجربه ی در زمینه ی معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر خودکار این گونه به این سوال پاسخ می دهد :

پیدا کردن یا آنالیز یک اکسپرت سودده، کاملا قابل تشخیص است ولی اینکه ما بخواهیم بهترین اکسپرت فارکس را پیدا کنیم که بیشترین سود را و کم ترین ضرر را در بین تمامی اکسپرت های دنیا، تجربه کند، کاری غیر ممکن و غیرقابل پیش بینی است.

باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که ما در یک فضای کاملا تصادفی قرار داریم و پیش بینی دقیق آینده، غیر ممکن است. اگر غیر از این بود، قبل از این که ما با این بازار ها آشنا می شدیم، افرادی بازار های مالی را بلعیده بودند و بازاری وجود نداشت که ما به فکر سرمایه گذاری در آن بیفتیم!!!

تجربه ی آرادفین در کنفرانس های بین المللی نشان می دهد که سالیانه میلیارد ها دلار، برای تصادفی نگه داشتن بازار فارکس توسط بازارگردان ها و بانک ها هزینه می شود.

ولی آرادفین اعتقاد دارد شناسایی اکسپرت سودده فارکس که بتواند به صورت تضمینی کاملا سودآور باشد یا در بدترین شرایط ریسک آن صفر باشد کاملا امکان پذیر است.

آرادفین جامع ترین مقاله را در این باره نوشته است که نمونه ی آن را در هیچ کجا (چه در داخل، چه در خارج) نمی توانید پیدا کنید و حاصل سال ها تجربه و سرمایه گذاری های این شرکت است. لینک این مقاله در ادامه مطلب قرار داده شده است که می توانید با خواندن ادامه ی مطلب آن را پیدا کنید.

 

اکسپرت سودده فارکس چیست ؟

اکسپرت های فارکس برنامه های کامپیوتری هستند که برای انجام معاملات به صورت خودکار طراحی شده اند. یک اکسپرت سووده فارکس را می توان طوری برنامه ریزی کرد که به طور خودکار و هوشمند، به معاملات ورود کنند و یا از معاملات خارج شوند. این ورود و خروج هوشمند یک اکسپرت فارکس حرفه ای، می تواند بر اساس تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی یا توابع ریاضی پیشرفته باشد.

معامله‌گران می‌توانند از اکسپرت های حرفه ای، برای تحلیل سهام، جفت ارز های فارکس، کالاها یکسان استفاده کنند، اما معمولاً در میان معامله‌گران فارکس که درگیر هیجانات و احساسات نوسانات بیش از حد قیمت می شوند، محبوب‌تر است. برخی از افراد حتی ممکن است آنها را پاسخ وال استریت به تماشای بی‌نظیر نت‌فلیکس بدانند – به جز اینکه مجبور نیستید به طور فیزیکی منتظر بمانید تا ربات معامله گر به شما بگوید در حساب شما چه اتفاقی می‌افتد (همه این‌ها فورا اتفاق می‌افتد).

 

بهترین اکسپرت فارکس چگونه کار می کند؟

می توانید یک ربات فارکس را به عنوان نرم افزاری در نظر بگیرید که می تواند از طرف شما معاملات انجام دهد. این یک نرم‌افزار معاملاتی خودکار است که از الگوریتم‌های پیچیده برای اجرای دستورات خود بدون نیاز به دخالت انسانی استفاده می‌کند.

اکسپرت حرفه ای فارکس از تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی و توابع ریاضی پیشرفته، برای تصمیم‌گیری در معاملات استفاده می‌کند و با داده‌های تاریخی به منظور پیش‌بینی تغییرات قیمت در آینده برنامه‌ریزی می‌شود. الگوریتم مورد استفاده این نرم افزار نیز قادر است از تکنیک های مدیریت ریسک مدرن و پیشرفته استفاده کند تا در عین حال که کم ترین ضرر را تجربه می کند بیشترین سود را نصیب سرمایه گذاران و معامله گران کند.

اکسپرت سودده یک نرم افزار معاملاتی است که به شما کمک می کند تا در بازار ارز یا فارکس به صورت کاملا اتوماتیک (معاملات خودکار) سرمایه گذاری کنید.استفاده از آن آسان، ساده و بسیار قدرتمند است. این به شما کمک می کند تا بدون هیچ تلاشی در بازار فارکس درآمد کسب کنید!

شما به هیچ تجربه ای در زمینه ی معامله گری در فارکس یا برنامه نویسی نیاز ندارید! در 24 ساعت شبانه روز و 5 روز هفته (بازار فارکس 5 روز در هفته باز است) اکسپرت سودده فارکس فرصت های معاملاتی مناسب را شناسایی می کند و برای شما هر روز پول چاپ می کند.
این ربات برای چه کسانی مناسب است؟
 • کسانی که به دنبال سود‌های بیشتر با ریسک کمتر هستند.
 • کسانی که متحمل زیان‌های سنگین در گذشته شده اند.
 • کسانی که آینده را از آنِ هوش مصنوعی می‌دانند.
 • کسانی که سرمایه‌گذاری مدرن‌تر با دقت بالا را ترجیح می‌دهند.
 • کسانی که زمان کافی برای معاملات سنتی در بازارهای مالی را ندارند.
 • کسانی که نمی‌توانند در برابر نوسانات قیمت، احساسات خود را کنترل کنند.
 • کسانی که علاقه دارند معاملات الگوریتمی در بازارهای مالی را تجریه کنند. 
 • اگر دوست دارید شبانه‌روز به نمودارهای قیمت خیره شوید!
 • اگر ارزش وقت گرانبهای خود را نمی‌دانید!
 • اگر از استرس‌های جنون‌آمیز ناشی از نوسانات بازار لذت می‌برید!
 • اگر اعتقادی به تاثیر کامپیوترها بر دنیای امروز ندارید!
 • اگر از آینده خبر دارید!این ربات برای چه کسانی مناسب نیست؟

مزایای اکسپرت سودده فارکس Titan Investor

تاثیر دانش هوش مصنوعی در دنیای امروز غیر قابل چشم پوشی است. اکنون فناوری‌های هوشمند اکثر امور روزانه ما را تحت تاثیر قرار داده است. جالب است بدانید که در حال حاضر ۸۰ درصد معاملات دنیا در بازارهای مالی توسط ربات‌های معامله‌گر انجام می‌شوند. 

گروه مالی آرادفین با دانش خود در زمینه‌های یادگیری ماشین، شبکه‌های عصبی و سیستم‌های بهینه‌سازی توانسته است ربات‌های معامله‌گر هوشمندی را  طراحی کند که می‌تواند با دقت بالا قیمت را پیش‌بینی کند. اکنون این ربات‌ها به صورت تمام خودکار قادر هستند به صورت ۲۴ ساعته در بازار معامله انجام دهند. 

سوالات متداول

خیر! هیچ یک از ربات های مجموعه آرادفین از مدیریت سرمایه های پر خطر مانند مارتینگل، Grid و … استفاده نمی کنند.

تمامی ربات های این مجموعه، به سیستم های مدیریت ریسک هوشمند و اختصاصی آرادفین، مجهز هستند. این مدیریت سرمایه اختصاصی، به بیان ساده، شامل چند لایه امنیتی است که به طور هوشمند، از سرمایه شما محافظت می کند و حجم معاملات را برای افزایش میزان سودآوری به طور خودکار تنظیم می کند.

 

بدون شک ربات‌های معامله‌گر نسبت به انسانها مزیت‌های غیر قابل چشم‌پوشی دارند. شاید نام بردن تمامی مزیت‌ها در این‌جا نمیگنجد. برخی از مهمترین برتری‌های یک ربات معامله‌گر عبارتند از:

 • جلوگیری از خطا‌های انسانی
 • حذف احساسات و هیجانات معامله‌گری 
 • انجام تست‌های مختلف برای ارزیابی سودآوری در آینده
 • انجام معاملات بدون خستگی به صورت ۲۴ ساعته

برای اطلاعات دقیق‌تر در این مورد به مقاله یک مراجعه فرمایید.

در حال حاضر هر محصول خریداری‌شده فقط برای یک حساب قابل اجرا است. پس از خرید، هر ربات معامله‌گر بر اساس اطلاعات حساب شما شخصی‌سازی می‌گردد. جزئیات روند فعال‌سازی ربات، برای خریدار ارسال می‌گردد. 

در این صفحه می‌توانید عکس‌های فنی مربوط به ربات‌ها را مشاهده کنید. برای تحلیل دقیق تست‌های گرفته شده، پیشنهاد می‌شود این دو مقاله را مطالعه کنید.

 

آرادفین ادعا دارد کامل‌ترین راهنما را در اختیار شما قرار داده است به طوری که نمونه آن را نمی‌توانید در جایی پیدا کنید. با خواندن این دو مقاله متوجه خواهید شد که ربات‌های آرادفین اختلاف قابل‌ملاحظه‌ای با محصولات مشابه از لحاظ کیفیت دارد. 

متاسفانه هیچ قطعیتی در پیش‌بینی رخداد‌های آینده وجود ندارد. طبق محاسبات فنی احتمال سودآوری ربات‌های معامله‌گر آرادفین در آینده حدود ۸۰ درصد است. بهترین متخصصان تنها می‌توانند آینده را با کمترین خطا تخمین بزنند. 

گروه مالی آرادفین به شما این تضمین را می‌دهد که « هر ادعایی مبنی بر سودآوری قطعی یک سیستم معاملاتی ( اعم از انسان یا ربات ) بدون شک کلاهبرداری، یا تصور یک ذهن تازه‌کار است. »

تمامی ربات‌های معامله‌گر آرادفین بر روی پلتفرم متاتریدر ۴ (MT4) قابل اجرا هستند. این نرم افزار محبوب‌ترین پلتفرم برای تحلیل بازارهای مالی در جهان است.

به هیچ وجه!

شما برای اجرای ربات‌های معامله‌گر آرادفین نیاز به سیستم‌های قدرتمند ندارید. تنها چیزی که برای اجرای ربات‌ها نیاز دارید یک سیستم ویندوز است که شبانه روز روشن باشد و اتصال اینترنت آن برقرار باشد.

شما می‌توانید از سرور‌های مجازی ویندوز (VPS) استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر در این مورد، از طریق تیکت، با تیم فنی ارتباط برقرار کنید. 

سبک معاملاتی تمامی ربات های معامله گر گروه مالی آرادفین، Swing Trading است؛ به این صورت که دائما با بازار درگیر نمی شود و منتظر فرصت های معاملاتی کم ریسک و پر بازده می ماند. 

تجربه معامله‌گران حرفه‌ای و تحقیقات علمی نشان می‌دهد که هیچ سیستم معاملاتی در دنیا وجود ندارد که بتواند بدون ضرر در بازار فعالیت کند. گروه مالی آرادفین به شما تضمین می‌دهد که به هیچ عنوان امکان ندارد ربات‌های معامله‌گر این مجموعه با ضرر جبران‌ناپذیر مواجه شوند. سیستم‌ مدیریت ریسک این ربات‌ها به گونه‌ای طراحی شده اند که در بدترین شرایط، ماکزیمم ضرر حدودی ۲۰ درصد را تجربه کنند. قابل ذکر است که برای متحمل شدن این مقدار ضرر، باید ۳۰ معامله متوالی ضررده را تجربه کند. طبق محاسبات تیم سازنده، احتمال وقوع این رویداد زیر نیم درصد است.   

به هیچ عنوان!

ربات‌های معامله‌گر آرادفین به صورت کاملاً خودکار و هوشمند معاملات خود را انجام می‌دهند. آنها قادر هستند به کمک هوش مصنوعی، به دقیق‌ترین حالت ممکن بازار را تحلیل کنند ( حتی در شرایط اخبار مهم ) بدون اینکه دچار خطایی شوند. این برنامه‌های کامپیوتری به شکل خستگی‌ناپذیر برای شما پول در‌می‌آورند!

متأسفانه خیر!

پس از خرید، نسخه اجرایی ربات‌های معامله‌گر (EX4) در اختیار شما قرار می‌گیرد. این نسخه از لحاظ عملکرد، هیچ تفاوتی با نسخه سورس کد ندارد.

گروه مالی آرادفین این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا هسته اصلی برنامه‌های کامپیوتری خود را در اختیار شخصی قرار ندهد.

خیر! آرادفین به شما اطمینان می‌دهد که هیچ‌گونه سوء استفاده امنیتی از طریق ویروس یا فایل مخرب شما را تهدید نمی‌کند. 

متأسفانه موارد زیادی از سوء استفاده‌های امنیتی از این طریق در محصولات مشابه در بازار گزارش شده است. توصیه ما این است که حتما تحقیقات لازم را انجام دهید. 

خیر! پس از خرید ربات معامله گر، یک راهنمای جامع و کامل برای نصب ربات، در اختیار خریداران قرار می گیرد. با این حال در صورت بروز هر گونه اشکال در راه اندازی ربات ها، تیم پشتیبانی، آماده ی پاسخگویی به شما هستند. خریداران می توانند مشکلات احتمالی خود را از طریق تیکت، در پنل کاربری خود ثبت کنند.

درباره تیم سازنده

گروه مالی آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
 • سازنده موتور اختصاصی هوش مصنوعی برای توسعه سیستم های معاملاتی خودکار
 • ابداع تست های استحکام  آماری برای سنجش سودآوری سیستم های معاملاتی
 • خالق ربات های معامله گر بر پایه ی الگوریتم های هوش مصنوعی
 • متخصص بهینه سازی اکسپرت های معاملاتی خودکار در بازار های مختلف
 • پیاده سازی منطق فازی در تصمیم گیری ربات های معامله گر
 • توسعه ی اندیکاتور های اختصاصی نوین و پیشرفته
 • مبدع سیستم های مدیریت ریسک مدرن اعم از : Multi Layer , IntelliCore , ….
 • طراح الگوریتم های هوشمند برای بهینه سازی پورتفولیو
 • ایده پرداز سیستم های مبتنی بر پردازش تصویر برای اولین بار در بازار های مالی
 • ارائه دهنده دوره های آموزشی منحصر به فرد برای معامله گری نوین

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

با ما تماس بگیرید

بهترین فرصت برای سرمایه گذاری مدرن ...

فرصت ویژه برای سرمایه گذاران

11.5 میلیون تومان

3 پاسخ

 1. سلام. بنده 1 سالی است که در بازار فارکس ترید می کنم. می خواستم بپرسم اگر بخشی از سرمایه خود را روی ربات های معامله گر بگذارم، کار خوبی است؟

 2. نمونه ی این محصول را با این همه تست های گرفته شده جای دیگری پیدا نمی کنید. 12 ربات معامله گر هوشمند و قدرتمند با این قیمت مناسب. واقعا خسته نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *