Titan Investor - بهترین اکسپرت فارکس

دیگر نیاز نیست ساعت ها نمودارهای پیچیده را تحلیل کنید (یک هفته رایگان)

احساسات را از معاملات خود حذف کنید.

favicon

آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
بهترین اکسپرت فارکس- اکسپرت سودده فارکس - آرادفین

معامله روی
29 جفت‌ارز

پشتیبانی
یک ساله

10 ربات
معامله‌گر

حداکثر سرمایه
نامحدود

تایم‌فریم
H1 و M30

مناسب بازار
فارکس

میزان سودآوری ربات چقدر است؟

 • میزان تقریبی سود ماهیانه، 12 درصد دلاری است.
 • میزان تقریبی سود سالیانه، 280 درصد دلاری است.

این میزان سودآوری بر اساس کم ریسک ترین حالت ممکن محاسبه شده است، که توصیه گروه مالی آرادفین، استفاده از ربات معامله گر، در همین سطح ریسک است. با این حال، این امکان برای سرمایه گذاران وجود دارد که تا بر اساس معیار های ریسک پذیری خود، سطح ریسک را تعیین کنند.

سطح ریسک های قابل تنظیم برای کاربران عبارتند از : 

 • Low Risk
 • Medium Risk
 • High Risk

درخواست

نسخه رایگان

ربات معامله گر

نسخه ی رایگان چه کمکی به شما می‌کند؟

۷ روز استفاده رایگان از ربات تمام خودکار آرادفین
تست کردن ربات های معامله گر قبل از خرید آن ها
اطمینان کامل از کارکرد ربات ها و عدم وجود باگ های اجرایی
مقایسه تفاوت های بنیادین محصولات آرادفین با محصولات مشابه
آشنایی با نحوه ی راه اندازی و اجرای آن ها
ارسال مطالب بسیار مهم برای شما همراه ربات های معامله گر

ویدیو تست های گرفته شده از ربات های معامله گر

عکس های فنی بهترین اکسپرت فارکس Titan Investor 1

عکس های فنی بهترین اکسپرت فارکس Titan Investor 2

مقایسه ربات های معامله گر شرکت آرادفین

خرید ربات فارکس

توضیحات کامل درباره بهترین اکسپرت فارکس

اکسپرت سودده فارکس – بهترین اکسپرت فارکس

این روزها، با گسترش تکنولوژی و هوش مصنوعی، احتمالا کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که در مورد معاملات الگوریتمی و انواع اکسپرت سودده، نشنیده باشد. شاید نیاز نیست که حتما باید دراین حوزه متخصص باشیم یا به دانشگاه ها برویم تا این کلمات به گوشمان بخورد. اگر در بازار های مالی فعالیت کرده باشید، می توانید ببینید که با گذشت زمان، روز به روز، طنین معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر، چه در بازار بورس ایران و چه در بازار های دیگر ، بیشتر می شود.

شاید قبل از این که بخواهیم در مورد ربات های معامله گر آرادفین صحبت کنیم، بهتر باشد که ابتدا با بهترین اکسپرت فارکس یا با بهترین اکسپرت در بازار فارکس بیشتر آشنا بشیم. ببینیم که یک اکسپرت سودده فارکس چه ویژگی هایی دارد؟ آیا به صورت کلی سرمایه گذاری روی یک ربات فارکس کاری عاقلانه است؟ بعد از آن می توانیم در مورد محصول منحصر به فرد ارائه شده توسط شرکت آرادفین صحبت کنیم.

آرادفین پیشنهاد می کند حتما این صفحه را با دقت تمام مطالعه کنید، زیرا قرار است نکاتی گفته شود که قرار نیست در جایی آن ها را پیدا کنید.. علاوه بر آن می توانید از منوی پایین صفحه به قسمت های مختلف و اساسی این صفحه سر بزنید.

بهترین اکسپرت در بازار فارکس کدام است؟

بازار فارکس یک بازار کاملا تصادفی است که تحقیقات نشان داده است تا به امروز کسی نتوانسته است نوسانات قیمت در این بازار را به صورت دقیق و منطقی پیش بینی کند. نظریه بازار های کارا یکی از این تحقیقات است که درستی این ادعا را اثبات می کند و ادعا دارد که بازارهای مالی به خصوص بازار فارکس کاملا تصادفی (Random) است.

با این تفاسیر، تقریبا می شود با اطمینان گفت که پیدا کردن بهترین اکسپرت در بازار فارکس که یک اکسپرت منحصر به فرد و یکتا باشد، غیر ممکن است و اصولا این سوال، سوال اشتباه و غلطی است.

شاید الان این سوال برایتان پیش آمده باشد که یعنی چی؟ پس ما چگونه باید روی آن ها سرمایه گذاری کنیم وقتی نمی دانیم کدام اکسپرت بهترین است و یا کدام یک اکسپرت سودده است؟

آرادفین با تخصص بالا و سال ها تجربه ی در زمینه ی معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر خودکار این گونه به این سوال پاسخ می دهد :

پیدا کردن یا آنالیز یک اکسپرت سودده، کاملا قابل تشخیص است ولی اینکه ما بخواهیم بهترین اکسپرت فارکس را پیدا کنیم که بیشترین سود را و کم ترین ضرر را در بین تمامی اکسپرت های دنیا، تجربه کند، کاری غیر ممکن و غیرقابل پیش بینی است.

باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که ما در یک فضای کاملا تصادفی قرار داریم و پیش بینی دقیق آینده، غیر ممکن است. اگر غیر از این بود، قبل از این که ما با این بازار ها آشنا می شدیم، افرادی بازار های مالی را بلعیده بودند و بازاری وجود نداشت که ما به فکر سرمایه گذاری در آن بیفتیم!!!

تجربه ی آرادفین در کنفرانس های بین المللی نشان می دهد که سالیانه میلیارد ها دلار، برای تصادفی نگه داشتن بازار فارکس توسط بازارگردان ها و بانک ها هزینه می شود.

ولی آرادفین اعتقاد دارد شناسایی اکسپرت سودده فارکس که بتواند به صورت تضمینی کاملا سودآور باشد یا در بدترین شرایط ریسک آن صفر باشد کاملا امکان پذیر است.

آرادفین جامع ترین مقاله را در این باره نوشته است که نمونه ی آن را در هیچ کجا (چه در داخل، چه در خارج) نمی توانید پیدا کنید و حاصل سال ها تجربه و سرمایه گذاری های این شرکت است. لینک این مقاله در ادامه مطلب قرار داده شده است که می توانید با خواندن ادامه ی مطلب آن را پیدا کنید.

اکسپرت سودده فارکس چیست ؟

اکسپرت های فارکس برنامه های کامپیوتری هستند که برای انجام معاملات به صورت خودکار طراحی شده اند. یک اکسپرت سووده فارکس را می توان طوری برنامه ریزی کرد که به طور خودکار و هوشمند، به معاملات ورود کنند و یا از معاملات خارج شوند. این ورود و خروج هوشمند یک اکسپرت فارکس حرفه ای، می تواند بر اساس تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی یا توابع ریاضی پیشرفته باشد.

معامله‌گران می‌توانند از اکسپرت های حرفه ای، برای تحلیل سهام، جفت ارز های فارکس، کالاها یکسان استفاده کنند، اما معمولاً در میان معامله‌گران فارکس که درگیر هیجانات و احساسات نوسانات بیش از حد قیمت می شوند، محبوب‌تر است. برخی از افراد حتی ممکن است آنها را پاسخ وال استریت به تماشای بی‌نظیر نت‌فلیکس بدانند – به جز اینکه مجبور نیستید به طور فیزیکی منتظر بمانید تا ربات معامله گر به شما بگوید در حساب شما چه اتفاقی می‌افتد (همه این‌ها فورا اتفاق می‌افتد).

بهترین اکسپرت فارکس چگونه کار می کند؟

می توانید یک ربات فارکس را به عنوان نرم افزاری در نظر بگیرید که می تواند از طرف شما معاملات انجام دهد. این یک نرم‌افزار معاملاتی خودکار است که از الگوریتم‌های پیچیده برای اجرای دستورات خود بدون نیاز به دخالت انسانی استفاده می‌کند.

اکسپرت حرفه ای فارکس از تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی و توابع ریاضی پیشرفته، برای تصمیم‌گیری در معاملات استفاده می‌کند و با داده‌های تاریخی به منظور پیش‌بینی تغییرات قیمت در آینده برنامه‌ریزی می‌شود. الگوریتم مورد استفاده این نرم افزار نیز قادر است از تکنیک های مدیریت ریسک مدرن و پیشرفته استفاده کند تا در عین حال که کم ترین ضرر را تجربه می کند بیشترین سود را نصیب سرمایه گذاران و معامله گران کند.

اکسپرت سودده یک نرم افزار معاملاتی است که به شما کمک می کند تا در بازار ارز یا فارکس به صورت کاملا اتوماتیک (معاملات خودکار) سرمایه گذاری کنید.استفاده از آن آسان، ساده و بسیار قدرتمند است. این به شما کمک می کند تا بدون هیچ تلاشی در بازار فارکس درآمد کسب کنید!

شما به هیچ تجربه ای در زمینه ی معامله گری در فارکس یا برنامه نویسی نیاز ندارید! در 24 ساعت شبانه روز و 5 روز هفته (بازار فارکس 5 روز در هفته باز است) اکسپرت سودده فارکس فرصت های معاملاتی مناسب را شناسایی می کند و برای شما هر روز پول چاپ می کند.

 

آیا ربات معامله گر اتوماتیک فارکس سودآور است؟

پاسخ به این سوال بله است، ربات معامله گر خودکار فارکس سودآور است.

در حالت کلی، می توان گفت اگر تمامی فاکتورها رعایت شوند بدون شک می توانند از انسان ها سودآوری بیشتری را کسب کنند. ولی با این وجود بیشتر ربات های فارکسی که در سایت های مختلف اعم از خارجی و ایرانی، مشاهده می کنید کاملا ضررده هستند و با خرید آن ها قرار است تمامی سرمایه خود را از دست بدهید!

همچنین مهم است که هنگام بررسی اینکه آیا ربات فارکس برای سرمایه گذاری خوب است یا خیر، مراقب باشید که قربانی کلاهبرداری یا سوءاستفاده نشوید! افراد زیادی هستند که ادعا می‌کنند با استفاده از سیستم‌های خودکار، موفق شده‌اند پول زیاد و بدون دغدغه ای بدست آورند. با تبلیغات پر زرق و برق شما را به دام می اندازند تا ربات های بی ارزششان را خریداری کنید و بعد از آن دچار ضرر های جبران ناپذیری می شوید.

شرکت آرادفین با سال ها تجربه و تخصص  در بازار های مالی و معاملات الگوریتمی، مقاله ای را در مورد، آنالیز ربات های معامله گر یا اکسپرت ها قبل از خرید آن ها تهیه کرده است. گروه مالی آرادفین این تضمین را به شما می دهد که کامل ترین و تخصصی ترین مقاله ای است که می توانید در اینترنت، چه در سایت های داخلی و چه در سایت های خارجی، پیدا کنید، نوشته است.

پس پیشنهاد می شود برای این که به هیچ عنوان گرفتار ربات های اسپم یا پروژه های کلاه برداری نشوید، حتما مقاله ی ” چگونه می توانم ربات های معامله گر سودآور را شناسایی کنم؟ ” ، مطالعه کنید. نکاتی گفته شده است که ندانستن آن ها می تواند سرمایه شما را شدیدا در معرض خطر قرار دهد.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که سودآوری یک ربات فارکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر اندازه حساب کوچکی دارید یا با اهرم (حاشیه) بسیار کم معامله می کنید، بعید است که هیچ سیستمی برای شما درآمد کسب کند زیرا سرمایه کافی در بازی وجود ندارد و ریسک معاملات شما بسیار بالا است. علاوه بر این، برخی از ربات های معاملات خودکار فارکس می‌توانند از استراتژی‌های معاملاتی خاص تر، به طور مؤثرتری نسبت به سایرین استفاده کنند.

 

آیا اکسپرت سودده فارکس قابل اعتماد است؟

اولین چیزی که باید در مورد یک ربات فارکس بدانید این است که آیا قابل اعتماد است یا خیر؟

این به این معنی است که سیستم معاملاتی یا اکسپرت سودده از تست های مختلف عبور کرده باشد و میزان موفقیت خوبی بدست آورده باشد. اگر یک ربات ترید فارکس به طور متوسط پول زیادی از دست بدهد، سیستم آنها به اندازه کافی سودآور نخواهد بود که بتواند در بلندمدت او را سرپا نگه دارد و به آن اعتماد کرد.

یک اکسپرت حرفه ای فارکس همچنین باید یک سیستم مدیریت ریسک موثر و مطمئن داشته باشد تا در صورت بروز مشکل ، تمام پول سرمایه گذار را نابود نکند.

آرادفین این اطمینان را به شما می دهد که اگر مقاله ای را که کمی قبل تر پیشنهاد شد مطالعه کنید، کاملا این توانایی را پیدا می کنید که بهترین اکسپرت فارکس قابل اعتماد را به خوبی شناسایی کنید.

 

اکسپرت حرفه ای فارکس آرادفین

حال که با اکسپرت حرفه ای فارکس به اندازه کافی آشنا شده اید، وقت آن رسیده که کمی در مورد محصول خود با شما صحبت کنیم. این که چگونه کار میکند؟ چه تمایزی با محصولات مشابه در بازار دارد؟ و چگونه و با چه درصد موفقیتی می تواند برای شما پول در بیاورد؟

شاید برای شما جالب باشد که شما با خرید این محصول یا پکیج قرار نیست، تنها یک اکسپرت سودده فارکس خریداری کنید. بلکه قرار است با پرداخت این مبلغ ناچیز، 10 اکسپرت سودده فارکس، که تمامی آن ها به کمک معاملات الگوریتمی توسعه داده شده اند.

اگر با معاملات الگوریتمی آشنایی کافی ندارید، پیشنهاد می شود حتما مقاله ی جنجال برانگیز ” تفاوت اتوتریدینگ و الگوتریدینگ ” را مطالعه کنید تا دید شما نسبت به این زمینه و افرادی که محصولات مشابه ارائه می دهند، دگرگون شود. 

شما در در حقیقت با خرید این محصول دارید پورتفویی از 10 اکسپرت حرفه ای فارکس کاملا متفاوت از یکدیگر را خریداری می کنید.

مفهوم پورتفو ربات، یکی از دستاورد ها و نوآوری های شرکت آرادفین است که برای اولین بار، در زمینه ی معاملات الگوریتمی، توسط این شرکت به بازار ایران معرفی شد و حتی نمونه ی آن را در سایت های خارجی هم نمی توانید پیدا کنید (فقط کافی است جستجویی در اینترنت انجام دهید تا درستی ادعا برایتان ثابت شود).

هنوز هم شرکت ها و سایت های زیادی را می توانید پیدا کنید که نتوانسته اند به دلیل پیچیدگی، در این مسیر قدم بردارند!!! شرکت آرادفین با به کارگیری دانش و تخصص طولانی خود در زمینه ی هوش مصنوعی، علم داده، آمار، ریاضیات و مدیریت ریسک، توانسته است یکی از پیشگامان معاملات الگوریتمی باشد و ادعا دارد که حتی در سطح دنیا یکی از پیشرو ها در این زمینه است.
این ربات برای چه کسانی مناسب است؟
 • کسانی که به دنبال سود‌های بیشتر با ریسک کمتر هستند.
 • کسانی که متحمل زیان‌های سنگین در گذشته شده اند.
 • کسانی که آینده را از آنِ هوش مصنوعی می‌دانند.
 • کسانی که سرمایه‌گذاری مدرن‌تر با دقت بالا را ترجیح می‌دهند.
 • کسانی که زمان کافی برای معاملات سنتی در بازارهای مالی را ندارند.
 • کسانی که نمی‌توانند در برابر نوسانات قیمت، احساسات خود را کنترل کنند.
 • کسانی که علاقه دارند معاملات الگوریتمی در بازارهای مالی را تجریه کنند. 
 • اگر دوست دارید شبانه‌روز به نمودارهای قیمت خیره شوید!
 • اگر ارزش وقت گرانبهای خود را نمی‌دانید!
 • اگر از استرس‌های جنون‌آمیز ناشی از نوسانات بازار لذت می‌برید!
 • اگر اعتقادی به تاثیر کامپیوترها بر دنیای امروز ندارید!
 • اگر از آینده خبر دارید!این ربات برای چه کسانی مناسب نیست؟

مزایای اکسپرت سودده فارکس Titan Investor

تاثیر دانش هوش مصنوعی در دنیای امروز غیر قابل چشم پوشی است. اکنون فناوری‌های هوشمند اکثر امور روزانه ما را تحت تاثیر قرار داده است. جالب است بدانید که در حال حاضر ۸۰ درصد معاملات دنیا در بازارهای مالی توسط ربات‌های معامله‌گر انجام می‌شوند. 

گروه مالی آرادفین با دانش خود در زمینه‌های یادگیری ماشین، شبکه‌های عصبی و سیستم‌های بهینه‌سازی توانسته است ربات‌های معامله‌گر هوشمندی را  طراحی کند که می‌تواند با دقت بالا قیمت را پیش‌بینی کند. اکنون این ربات‌ها به صورت تمام خودکار قادر هستند به صورت ۲۴ ساعته در بازار معامله انجام دهند. 

سوالات متداول

خیر! هیچ یک از ربات های مجموعه آرادفین از مدیریت سرمایه های پر خطر مانند مارتینگل، Grid و … استفاده نمی کنند.

تمامی ربات های این مجموعه، به سیستم های مدیریت ریسک هوشمند و اختصاصی آرادفین، مجهز هستند. این مدیریت سرمایه اختصاصی، به بیان ساده، شامل چند لایه امنیتی است که به طور هوشمند، از سرمایه شما محافظت می کند و حجم معاملات را برای افزایش میزان سودآوری به طور خودکار تنظیم می کند.

 

بدون شک ربات‌های معامله‌گر نسبت به انسانها مزیت‌های غیر قابل چشم‌پوشی دارند. شاید نام بردن تمامی مزیت‌ها در این‌جا نمیگنجد. برخی از مهمترین برتری‌های یک ربات معامله‌گر عبارتند از:

 • جلوگیری از خطا‌های انسانی
 • حذف احساسات و هیجانات معامله‌گری 
 • انجام تست‌های مختلف برای ارزیابی سودآوری در آینده
 • انجام معاملات بدون خستگی به صورت ۲۴ ساعته

برای اطلاعات دقیق‌تر در این مورد به مقاله یک مراجعه فرمایید.

در حال حاضر هر محصول خریداری‌شده فقط برای یک حساب قابل اجرا است. پس از خرید، هر ربات معامله‌گر بر اساس اطلاعات حساب شما شخصی‌سازی می‌گردد. جزئیات روند فعال‌سازی ربات، برای خریدار ارسال می‌گردد. 

در این صفحه می‌توانید عکس‌های فنی مربوط به ربات‌ها را مشاهده کنید. برای تحلیل دقیق تست‌های گرفته شده، پیشنهاد می‌شود این دو مقاله را مطالعه کنید.

 

آرادفین ادعا دارد کامل‌ترین راهنما را در اختیار شما قرار داده است به طوری که نمونه آن را نمی‌توانید در جایی پیدا کنید. با خواندن این دو مقاله متوجه خواهید شد که ربات‌های آرادفین اختلاف قابل‌ملاحظه‌ای با محصولات مشابه از لحاظ کیفیت دارد. 

متاسفانه هیچ قطعیتی در پیش‌بینی رخداد‌های آینده وجود ندارد. طبق محاسبات فنی احتمال سودآوری ربات‌های معامله‌گر آرادفین در آینده حدود ۸۰ درصد است. بهترین متخصصان تنها می‌توانند آینده را با کمترین خطا تخمین بزنند. 

گروه مالی آرادفین به شما این تضمین را می‌دهد که « هر ادعایی مبنی بر سودآوری قطعی یک سیستم معاملاتی ( اعم از انسان یا ربات ) بدون شک کلاهبرداری، یا تصور یک ذهن تازه‌کار است. »

تمامی ربات‌های معامله‌گر آرادفین بر روی پلتفرم متاتریدر ۴ (MT4) قابل اجرا هستند. این نرم افزار محبوب‌ترین پلتفرم برای تحلیل بازارهای مالی در جهان است.

به هیچ وجه!

شما برای اجرای ربات‌های معامله‌گر آرادفین نیاز به سیستم‌های قدرتمند ندارید. تنها چیزی که برای اجرای ربات‌ها نیاز دارید یک سیستم ویندوز است که شبانه روز روشن باشد و اتصال اینترنت آن برقرار باشد.

شما می‌توانید از سرور‌های مجازی ویندوز (VPS) استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر در این مورد، از طریق تیکت، با تیم فنی ارتباط برقرار کنید. 

سبک معاملاتی تمامی ربات های معامله گر گروه مالی آرادفین، Swing Trading است؛ به این صورت که دائما با بازار درگیر نمی شود و منتظر فرصت های معاملاتی کم ریسک و پر بازده می ماند. 

تجربه معامله‌گران حرفه‌ای و تحقیقات علمی نشان می‌دهد که هیچ سیستم معاملاتی در دنیا وجود ندارد که بتواند بدون ضرر در بازار فعالیت کند. گروه مالی آرادفین به شما تضمین می‌دهد که به هیچ عنوان امکان ندارد ربات‌های معامله‌گر این مجموعه با ضرر جبران‌ناپذیر مواجه شوند. سیستم‌ مدیریت ریسک این ربات‌ها به گونه‌ای طراحی شده اند که در بدترین شرایط، ماکزیمم ضرر حدودی ۲۰ درصد را تجربه کنند. قابل ذکر است که برای متحمل شدن این مقدار ضرر، باید ۳۰ معامله متوالی ضررده را تجربه کند. طبق محاسبات تیم سازنده، احتمال وقوع این رویداد زیر نیم درصد است.   

به هیچ عنوان!

ربات‌های معامله‌گر آرادفین به صورت کاملاً خودکار و هوشمند معاملات خود را انجام می‌دهند. آنها قادر هستند به کمک هوش مصنوعی، به دقیق‌ترین حالت ممکن بازار را تحلیل کنند ( حتی در شرایط اخبار مهم ) بدون اینکه دچار خطایی شوند. این برنامه‌های کامپیوتری به شکل خستگی‌ناپذیر برای شما پول در‌می‌آورند!

متأسفانه خیر!

پس از خرید، نسخه اجرایی ربات‌های معامله‌گر (EX4) در اختیار شما قرار می‌گیرد. این نسخه از لحاظ عملکرد، هیچ تفاوتی با نسخه سورس کد ندارد.

گروه مالی آرادفین این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا هسته اصلی برنامه‌های کامپیوتری خود را در اختیار شخصی قرار ندهد.

خیر! آرادفین به شما اطمینان می‌دهد که هیچ‌گونه سوء استفاده امنیتی از طریق ویروس یا فایل مخرب شما را تهدید نمی‌کند. 

متأسفانه موارد زیادی از سوء استفاده‌های امنیتی از این طریق در محصولات مشابه در بازار گزارش شده است. توصیه ما این است که حتما تحقیقات لازم را انجام دهید. 

خیر! پس از خرید ربات معامله گر، یک راهنمای جامع و کامل برای نصب ربات، در اختیار خریداران قرار می گیرد. با این حال در صورت بروز هر گونه اشکال در راه اندازی ربات ها، تیم پشتیبانی، آماده ی پاسخگویی به شما هستند. خریداران می توانند مشکلات احتمالی خود را از طریق تیکت، در پنل کاربری خود ثبت کنند.

درباره تیم سازنده

favicon

گروه مالی آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
 • سازنده موتور اختصاصی هوش مصنوعی برای توسعه سیستم های معاملاتی خودکار
 • ابداع تست های استحکام  آماری برای سنجش سودآوری سیستم های معاملاتی
 • خالق ربات های معامله گر بر پایه ی الگوریتم های هوش مصنوعی
 • متخصص بهینه سازی اکسپرت های معاملاتی خودکار در بازار های مختلف
 • پیاده سازی منطق فازی در تصمیم گیری ربات های معامله گر
 • توسعه ی اندیکاتور های اختصاصی نوین و پیشرفته
 • مبدع سیستم های مدیریت ریسک مدرن اعم از : Multi Layer , IntelliCore , ….
 • طراح الگوریتم های هوشمند برای بهینه سازی پورتفولیو
 • ایده پرداز سیستم های مبتنی بر پردازش تصویر برای اولین بار در بازار های مالی
 • ارائه دهنده دوره های آموزشی منحصر به فرد برای معامله گری نوین

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

با ما تماس بگیرید

بهترین فرصت برای سرمایه گذاری مدرن ...

خرید لایسنس یک‌ساله

5.5 میلیون تومان

خرید لایسنس یک‌ساله

1 میلیون تومان تخفیف به مناسبت بلک فرایدی

5.5 میلیون تومان

4.5 میلیون هزار تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فرصت را از دست ندهید!

29 پاسخ

 1. سلام. بنده 1 سالی است که در بازار فارکس ترید می کنم. می خواستم بپرسم اگر بخشی از سرمایه خود را روی ربات های معامله گر بگذارم، کار خوبی است؟

 2. با سلام و درود. هر ربات این محصول به 100 دلار سرمایه نیاز دارد و محصول Titan شامل 10 ربات معامله گر است. این محصول برای کسانی که سرمایه ی بالاتری دارند و علاقه دارند سرمایه گذاری مطمئن و کم ریسکی را در عین سودآوری بالا تجربه کنند مناسب است.

 3. سلام وخسته نباشید وتشکر بابت مطالب مفیدتون.کاملا حق با شماست.من خودم 2 تا ربات خریدم که اولیش اکسپرت عقاب بود که خیلی تبلیغات وسیعی که دربالا گفتید انجام داده بود.مثلا بک تست رو تو کانالش می دیدید سود های کلان داشت .اما وقتی ربات رو سیستم خودتون بک تست می گرفتید ضرر رو نشان می داد.اکسپرت دوم اکسپرت آراد بود که اون هم کال مارجینم کرد.دوستان به قول نویسنده این مطلب اگر سود داشت که وقتشون رو صرف فروختن به ما نمی کردند.شگردشونم اینه که می گن سودهای زیاد فقط در 15 روز یا بیشتر.یا مگن ربات فقط به کسی فروخته میشه که بهش ایمان داشته باشه.یعنی تمامی راه های سوال کردن شما روبرای فروختن رباتشون می بندنند وشماره ای از ادمین خودشون نمی ذارن یا اصلا جواب نمیدن.خیلی مراقب این کفتار صفت ها باشیداینو تو سایت ایران بروکر نوشه

  1. مطلب در وبسایت مورد نظر بررسی شد. تاریخ ثبت این دیدگاه برای دو ماه قبل از تاریخ شروع به فروش ربات‌های معامله‌گر در وبسایت گروه مالی آرادفین هست.
   متاسفانه پروژه های کلاهبرداری در سطح اینترنت با تبلیغات فراوان گسترده شده اند و این کار را برای کسانی که اصولی کار می‌کنند سخت می‌کند. پروژه پانزی مربوطه ربات فارکس آراد نام داشت که هم اکنون به تندیس فارکس تغییر نام داده (و احتمالا باز هم تغییر نام خواهد داد) و این یکی از همین موارد است.
   لازم به ذکر است که هیچ یک از ربات‌های معامله‌گر گروه مالی آرادفین تاکنون منجر به ضرر بالای ۱۰ درصد در حساب کاربران مجموعه نشده است.
   در مورد دقت بک تست هم متاسفانه اطلاعات نادرست در مراجع بسیار رایج شده است. پیشنهاد می‌کنیم مقاله بررسی دقت بک تست متاتریدر در وبسایت آرادفین را مطالعه فرمایید. موفق باشید.

 4. سلام وقت بخیر
  اگه فردی که فعلا بودجه کامل جهت خرید اکسپرت Titan Invester نداشته باشه ، امکانش هست که قسمتی از تنظیمات اکسپرت رو براش غیر فعال کنید تا بعد که تونست کل مبلغ پرداخت کنه تنظیمات براش کامل فعال کنید ؟

 5. سلام . وقت بخیر
  در قسمت مقایسه ربات ها میزان ریسک ربات تایتان رو خیلی کم معرفی کردید . آیا امکان افزایش ریسک توسط کاربر وجود داره یا خیر ( با توجه به میزان سرمایه و مدیریت ریسک )

  1. سلام از همراهی شم متشکریم. ربات تایتان در حالت ریسک متوسط (پیش فرض) میران ۱۲ درصد ماهیانه (به صورت میانگین) سودآوری دارد. میزان سودی که شما عنوان کردید، سود ماهیانه ۹۰۰ درصد هست که هیچ سیستم سرمایه‌گذاری در دنیا قادر به کسب چنین مقداری (با رعایت اصول مدیریت سرمایه و فعالیت مستمر) نخواهد بود. توصیه می‌کنیم در صورت مواجهه با چنین ادعاهایی، مراقب سرمایه خود باشید. معمولا در بازار فارکس، از دست دادن سرمایه می‌تواند در یک برهه زمانی کوتاه رخ دهد. پرسود باشید.

 6. درود
  اول خواستم بدونم که حداقل سرمایه برای این ربات باید چقدر باشه ؟
  دوم اینکه خریداران محترم لطف کنن و نتایجی که تجربه ردن را با اشترا بزارن…

  1. سلام به شما. برای کاربران ربات رایگان هفت روزه، امکان استفاده از سرویس VPS رایگان وجود دارد. برای استفاده از سرور مجازی رایگان به پشتیبانی تلگرام پیام دهید یا در پنل کاربری خود در وبسایت آرادفین تیکت ایجاد فرمایید.
   هم‌چنین برای تمامی خریداران، امکان استفاده از سرویس VPS رایگان آرادفین تا یک ماه وجود دارد.

 7. با سلام آیا شما گارانتی یا تعهدی دارید درصورتی که بیشتر از 10 درصد سرمایه ما از بین رفت خسارت بدهید .؟ در هر صورت شما به محصول خود مطمین هستید و بهتر است این اطمینان را به خریداران خود نیز منتقل کنید تا بتوانند بهترین تبلیغ برای شما و محصولتان باشند . ممنون

  1. وقت شما بخیر. در رابطه با سودآوری متاسفانه تضمینی وجود ندارد چه بسا که شرکت ها سرمایه گذاری در داخل و خارج که سال ها در بازار های مالی فعالیت می کنند تضمینی بابت سودآوری ارائه نمی دهند.
   شما در وهله اول باید این موضوع را درک کنید که در حال انجام یک سرمایه گذاری ریسک دار هستید. وقتی ریسک وجود دارد تضمین معنایی ندارد.
   به همین دلیل تنها بانک های ایرانی تضمین سودآوری را ارائه می دهند که سالیانه حدود ۲۰ درصد ریالی است
   در مورد افت موجودی، بدلیل استفاده از پورتفولیوی ربات بجای تک ربات در ربات‌های اختصاصی ما، ریسک کم می‌شود و امکان ضرر بالقوه و یا کال مارجین شدن وجود ندارد.
   می‌توانید از نسخه هفت روزه رایگان استفاده کنید تا با عملکرد اصولی سیستم مدیریت سرمایه هوشمند ربات‌ها آشنا شوید.
   در تمام دنیا به هر سرمایه گذاری که بتواند در طول سال بیشتر از نرخ بهره کشور بازدهی داشته باشد یک سرمایه گذاری خوب می‌گوییم.
   مجموعه رباتهای گروه مالی آرادفین در حالی سودآوری دلاری به همراه دارند که صندوقهای سرمایه گذاری در دنیا هیچکدام عملکرد مستمر سالانه بالای ۲۰ درصد نداشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *