Cycle Rider - اندیکاتور حرفه ای

استراتژی های تکراری و منقضی شده،
محکوم به شکست هستند.

سیستم معاملاتی کاملا متمایز و نوین بسازید.
favicon

آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
خرید اندیکاتور حرفه ای - آرادفین

مناسب
تمامی بازارها

پشتیبانی
مادام‌العمر

کاملاً
اختصاصی

دقت سیگنال های Cycle Rider چقدر است؟

درصد موفقیت سیگنال های این اندیکاتور 67 درصد است.

این اندیکاتور منحصر به فرد، به تنهایی یک استراتژی قدرتمند است. همانطور که نمونه سیگنال های Cycle Rider را در فیلم و عکس ها مشاهده می کنید، Cycle Rider بدون این که با ابزار دیگری ترکیب شود، درصد موفقیت بالایی را  ارائه می دهد. در صورت ترکیب این اندیکاتور با ابزار های دیگر معامله گری، به راحتی می توان به دقت بالای 75 درصد دست یافت.

اندیکاتور Cycle Rider، به کمک الگوریتم های هوش مصنوعی توسعه داده شده است.

تحلیل دقت سیگنال اندیکاتور فارکس - آرادفین

ویدیو نمونه سیگنال های اندیکاتور متاتریدر Cycle Rider

عکس های فنی اندیکاتور اختصاصی Cycle Rider

نمونه سیگنال های نوسان گیری Cycle Rider در تایم فریم 5 دقیقه

مقایسه اندیکاتورهای اختصاصی شرکت آرادفین

خرید اندیکاتور

توضیحات درباره خرید اندیکاتور حرفه ای Cycle Rider

خرید اندیکاتور اختصاصی حرفه ای  

Cycle Rider یک اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی است که می تواند، دقیق ترین سیگنال های خرید و فروش  در فارکس را صادر کند. شما با خرید اندیکاتور اختصاصی Cycle Rider، می توانید به سادگی افت و خیز های بازار را شناسایی کنید. این اندیکاتور حرفه ای توانایی این را دارد که تغییرات روند را به خوبی برای شما آشکار کند و روند دقیق بازار را به شما نشان دهد.

می توان گفت که در بازارهای مالی، چالش همه سرمایه گذاران و معامله گران خرید در قیمت پایین و فروش در قیمت بالاست. Cycle rider یک اندیکاتور حرفه ای اختصاصی است که توسط شرکت آرادفین توسعه داده شده است و می تواند به افراد برای شناسایی روندهای معتبر بازار مالی کمک کند.

این اندیکاتور اختصاصی در سال های اخیر توانسته عملکرد درخشانی از خود بر جای بگذارد و سودآوری خوبی را برای معامله گران و سرمایه گذاران به ارمغان بیاورد.

خرید اندیکاتور حرفه ای برای شناسایی دقیق روند ها

خرید اندیکاتور متاتریدر برای فارکس - آرادفین

این اندیکاتور از چندین اندیکاتور معتبر بدست می آید که می تواند سیگنال خرید و فروش عالی صادر کند. این اندیکاتور فارکس ضمن داشتن قابلیت خرید در قیمت های پایین و فروش در قیمت های بالا، با شناخت پتانسیل شکل گیری روندها و جهت گیری آنها، قبل از شروع روندها به معامله گران و سرمایه گذاران هشدار می دهد.

اندیکاتور اختصاصی Cycle Rider، می تواند سیگنال های قدرتمندی را منتشر کند. این  در حالی است که گروه مالی آرادفین سعی کرده است که پیچیدگی های این اندیکاتور را به حداقل می رساند تا کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

تمایز اندیکاتور اختصاصی نسبت به بقیه ی اندیکاتورها

اگر تجربه ی معامله گری در بازار های مالی را داشته باشید، قطعا متوجه شده اید که بانک ها و بازارگردانان، معاملات زیادی را در خلاف جهت اکثر معامله گران باز می کنند و به دلیل سرمایه زیادی که در اختیار دارند به راحتی موفق می شوند و ضرر های هنگفتی را نصیب معامله گران خرد می کنند (در بازار های حرفه ای تر مانند فارکس، ارز دیجیتال و.. بیشتر هم دیده می شود).

آرادفین با تجاربی که با شرکت در دوره های پیشرفته خارج کشور و همایش های بین المللی داشته است، متوجه شده است که بازارگردان ها و بانک ها، تیم های بزرگی از تحلیل گران تکنیکال را در اختیار دارند که وظیفه ی اصلی آن ها شناسایی استراتژی های تکراری و قدیمی و سیگنال هایی که ابزار های قدیمی صادر می کنند، است. آن ها می دانند اکثریت افراد از ابزار های قدیمی و روتین استفاده می کنند و به دید اکثر معامله گران آگاه هستند.

پس شاید امروزه، دیگر ابزارهای قدیمی کاربرد گذشته خود را ندارند و بدون شک نیاز داریم از ابزار های مدرن تر و جدید تری استفاده کنیم که بازارگردان ها و بانک ها، قادر به شناسایی سیگنال های آن ها نیستند. اندیکاتور های اختصاصی دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید تا استراتژی های منحصر به فرد تری ایجاد کنید و از بازار های مالی سود کنید.

نحوه ی ساخت اندیکاتور حرفه ای Cycle Rider

این اندیکاتور اختصاصی توسط موتور های هوش مصنوعی شرکت آرادفین ساخته شده است. این انجین هوش مصنوعی، توانایی این را دارد که 100 ها ابزار مختلف را با تمامی تنظیمات مجاز آن ها ، با سرعت بالا ترکیب کند و ابزارهای قدرتمندی را از جمله اندیکاتور های اختصاصی پیشرفته و ربات های معامله گر کاملا خودکار و هوشمندی را توسعه دهد.

شرکت آرادفین سرمایه گذاری های زیادی را در این زمینه انجام داده است و ادعا دارد که پیشگام این حوزه در ایران است.

نحوه ی سیگنال دهی اندیکاتور اختصاصی Cycle Rider

روش کار بهترین اندیکاتور فارکس به این صورت است که دارای دو ناحیه اشباع خرید و فروش بیش از حد است. سیگنال های خرید و فروش آن به شرح زیر است:

 • سیگنال خرید: هنگامی که دوچرخه سوار وارد محدوده فروش بیش از حد می شود، با تغییر رنگ نشانگر سیگنال خرید صادر می شود.
 • سیگنال فروش: هنگامی که دوچرخه سوار وارد محدوده اشباع می شود، با تغییر رنگ نشانگر سیگنال فروش صادر می شود.

شما می توانید از Cycle Rider ، به تنهایی استفاده کنید و یا آن را با ابزارهای دیگر ترکیب کنید و استراتژی های قدرتمندی برای خرید در کف قیمتی  و فروش در سقف قیمتی ایجاد کنید.

نمونه سیگنال های این ابزار قدرتمند را می توانید در عکس ها و فیلم های گرفته شده از این ابزار قدرتمند در مدت زمان معین مشاهده کنید.

این اندیکاتور اختصاصی در هر تایم فریم بهترین عملکرد را دارد، اما آرادفین به معامله گران پیشنهاد می کند تا از این اندیکاتور اختصاصی در تایم فریم های بالاتر و یا بلند مدت تر استفاده کنند. تایم فریم های بسیار پایین مانند 5 دقیقه و 1 دقیقه ، به دلیل نویز های شدید، احتمال خطای این اندیکاتور را تا حدودی بالا می برد. البته این ویژگی تنها مربوط به اندیکاتور حرفه ای Cycle Rider نیست و به دلیل ذات تمام بازارهای مالی است.

خرید اندیکاتور اختصاصی Cycle Rider

بدون شک اندیکاتور های اختصاصی، دقیقا همان چیزی هستند که اکثر معامله گران به دنبال آن هستند تا استراتژی های منحصر به فرد و پیشرفته ای را خلق کنند.

شما قبل از خرید اندیکاتور حرفه ای Cycle Rider می توانید درخواست خود را برای مشاوره ی رایگان با متخصصان ما در انتهای این صفحه ثبت کنید تا خرید آگاهانه تر و بدون دغدغه ای را داشته باشید.

اعتماد شما، بدون شک افتخاری بزرگ برای ما است.
این اندیکاتور برای چه کسانی مناسب است؟
 • همه معامله‌گران در بازارهای مالی
 • کسانی که از تحلیل‌های خود مطمئن نیستند.
 • کسانی که نتوانسته‌اند سود مناسب از بازارهای مالی کسب کنند.
 • کسانی که در پیش‌بینی‌های خود به دنبال دقت بالاتر هستند.
 • کسانی که از ترکیب اندیکاتورهای مختلف سیگنال می‌گیرند.
 • کسانی که برای دریافت سیگنال تغییر روند، به دنبال یک اندیکاتور  هستند.
 • اگر به کارایی ابزارهای نوین در معامله‌گری باور ندارید!
 • اگر به تحلیل با اندیکاتور‌ها علاقه‌ای ندارید!
 • اگر به سیگنال‌های تغییر روند بازار احتیاجی ندارید! 
 • اگر به یک تاییدیه مطمئن برای سیگنال‌های ورود و خروج نیازی ندارید!این اندیکاتور برای چه کسانی مناسب نیست؟

مزایای اندیکاتور Cycle Rider

اندیکاتور Cycle Rider، یک اندیکاتور کاملا پیشرفته و مدرن است که برای اولین بار توسط گروه مالی آرادفین طراحی شده‌است. نمونه‌ی این اندیکاتور را در هیچ کجای دنیا نمی توانید پیدا کنید. به همین دلیل، در حال حاضر، شما با اندیکاتور قدرتمندی مواجه شده‌اید که هیچ‌کس نمی‌تواند سیگنال‌های آن را شناسایی کند (به‌خصوص بانک‌ها و بازارگردان‌ها). یک ابزار مدرن و حرفه‌ای که افراد محدودی آن را در اختیار دارند و می‌توان گفت که Cycle Rider کاملا یک اندیکاتور یکتا و منحصر‌به‌فرد است.

سوالات متداول

می‌توان گفت یکی از پایه‌های ساخت سیستم‌های نوین، استفاده از ابزار‌های جدید است. ابزار‌هایی که تا حد ممکن توسط افراد کمتری مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا قابل ردیابی توسط بانک‌ها و بازارگردان ها نباشند. شما می‌توانید با ترکیب اندیکاتور Cycle Rider  با ابزارهای دیگر، استراتژی‌های معاملاتی مدرنی خلق کنید که سود‌های شما را چند برابر کند و تا حد امکان از ضرر شما بکاهد.

آرادفین به شما این قول را می‌دهد پس از خرید این اندیکاتور، سودی که بدست می‌آورید هزاران برابر پولی است که پرداخت کرده‌اید.

از تمامی اندیکاتور های اختصاصی ارائه شده توسط گروه مالی آرادفین، می توانید در تحلیل بازار های بورس تهران، بورس های بین المللی، کریپتو یا ارز دیجیتال، فارکس، ارز و طلا استفاده کنید.

هنگام خرید یک اندیکاتور اختصاصی، فاکتور هایی وجود دارد که باید حتما بررسی کنید. آنالیز این فاکتور ها، می تواند به شما تضمین دهد که خرید مطمئن و آگاهانه ای را انجام می دهید.

برای آشنایی با این فاکتور ها پیشنهاد می شود مقاله ی ” چگونه می توانم اندیکاتورهای سودآور را پیدا کنم؟ ” را مطالعه کنید.

بعد از خواندن این مقالات، متوجه قدرت اندیکاتور های اختصاصی گروه مالی آرادفین، خواهید شد!

شما می توانید از این اندیکاتور اختصاصی قدرتمند، در تمامی تایم فریم ها اعم از 1 دقیقه تا هفتگی، استفاده کنید. این اندیکاتور اختصاصی به گونه ای طراحی شده است که قادر است در تمامی نماد ها و تایم فریم ها سودآورترین فرصت های معاملاتی را شناسایی کند.

تمامی اندیکاتورهای آرادفین بر روی پلتفرم های متاتریدر ۴ (MT4)، متاتریدر 5 (MT5) و TradingView (PineScript) قابل اجرا هستند که می توان گفت محبوب‌ترین پلتفرم ها برای تحلیل بازارهای مالی در جهان هستند.

در حال حاضر هر محصول خریداری‌شده فقط برای یک حساب قابل اجرا است. پس از خرید، هر اندیکاتور بر اساس اطلاعات حساب شما شخصی‌سازی می‌گردد. جزئیات روند فعال‌سازی محصول، برای خریدار ارسال می‌گردد. 

متأسفانه خیر!

پس از خرید، نسخه اجرایی اندیکاتور در اختیار شما قرار می‌گیرد. این نسخه از لحاظ عملکرد، هیچ تفاوتی با نسخه سورس کد ندارد.

گروه مالی آرادفین این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا هسته اصلی برنامه‌های کامپیوتری خود را در اختیار شخصی قرار ندهد.

خیر! آرادفین به شما اطمینان می‌دهد که هیچ‌گونه سوء استفاده امنیتی از طریق ویروس یا فایل مخرب شما را تهدید نمی‌کند. 

متأسفانه موارد زیادی از سوء استفاده‌های امنیتی از این طریق در محصولات مشابه در بازار گزارش شده است. توصیه ما این است که حتما تحقیقات لازم را انجام دهید. 

خیر! پس از خرید اندیکاتور، یک راهنمای جامع و کامل برای نصب و استفاده، در اختیار خریداران قرار می گیرد. با این حال در صورت بروز هر گونه اشکال در راه اندازی اندیکاتورها، تیم پشتیبانی آماده ی پاسخگویی به شما هستند. جای هیچ‌گونه نگرانی نیست! خریداران می‌توانند مشکلات احتمالی خود را از طریق تیکت، در پنل کاربری خود ثبت کنند.

درباره تیم سازنده

favicon

گروه مالی آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
 • سازنده موتور اختصاصی هوش مصنوعی برای توسعه سیستم های معاملاتی خودکار
 • ابداع تست های استحکام  آماری برای سنجش سودآوری سیستم های معاملاتی
 • خالق ربات های معامله گر بر پایه ی الگوریتم های هوش مصنوعی
 • متخصص بهینه سازی اکسپرت های معاملاتی خودکار در بازار های مختلف
 • پیاده سازی منطق فازی در تصمیم گیری ربات های معامله گر
 • توسعه ی اندیکاتور های اختصاصی نوین و پیشرفته
 • مبدع سیستم های مدیریت ریسک مدرن اعم از : Multi Layer , IntelliCore , ….
 • طراح الگوریتم های هوشمند برای بهینه سازی پورتفولیو
 • ایده پرداز سیستم های مبتنی بر پردازش تصویر برای اولین بار در بازار های مالی
 • ارائه دهنده دوره های آموزشی منحصر به فرد برای معامله گری نوین

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

با ما تماس بگیرید

بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری مدرن ...

فرصت ویژه برای سرمایه گذاران

1.9 میلیون تومان

فرصت ویژه برای سرمایه گذاران

62 درصد تخفیف به مناسبت بلک فرایدی

۱.۳ میلیون تومان

۵۰۰ هزار تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فرصت را از دست ندهید!

خرید پکیج، شامل 4 اندیکاتور اختصاصی

RPD – AquaFox – HLD – Cycle Rider

2 میلیون تومان تخفیف

5.5 میلیون تومان

6 پاسخ

 1. با خرید اندیکاتور قدرتمند RPD تصمیم گرفتم یک اندیکاتور دیگر از شما خریداری کنم. یک کد تخفیف رو در تیکت درخواست کردم. ممنون بابت پشتیبانی عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *