دوره جامع آموزش فارکس از صفر تا صد

یک دوره تخصصی سرمایه گذاری در بازار فارکس از مقدماتی تا پیشرفته

ارائه مدرن ترین روش های معامله گری در بازار فارکس

مهدی اسماعیل زاده

با تدریس مهدی اسماعیل زاده

پکیج فارکس

پشتیبانی
یک ساله

بیش از
۵۰ جلسه

۱۴ ساعت
آموزشی

معرفی دوره جامع آموزش فارکس

توضیحات کامل درباره دوره فارکس آرادفین

دوره جامع فارکس – پکیج آموزش فارکس

پکیج صفر تا صد فارکس

اگر به دنبال یک دوره آموزش فارکس که به صورت کاملا جامع باشد(شامل همه چیز از اصول اولیه تا استراتژی های پیشرفته بازار فارکس)، ثبت نام در دوره فارکس گروه مالی آرادفین، بدون شک می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در زمینه ی سرمایه گذاری در بازار فارکس باشد.

احتمالا این سوال برای شما پیش آمده است که چگونه می توانم به این پکیج صفر تا صد فارکس اعتماد کنم و مطمئن باشم ارزشی که با خرید دوره آموزش فارکس آرادفین بدست می آورم، خیلی بیشتر از مبلغی باشد که قرار است پرداخت کنم؟

نگران نباشید در این صفحه تمام چیزی که نیاز دارید را بدست می آورید. آرادفین این تضمین را به شما می دهد که نه تنها تمام دغدغه های شما به صورت کامل برطرف می شود، بلکه تفاوت های عمده علمی این دوره فارکس با محصولات مشابه، شما را شگفت زده کند. بدون شک این پکیج آموزش فارکس، یکی از برترین فرصت های آموزشی معامله گری و سرمایه گذاری موجود، در این زمینه ی تخصصی است.

این پکیج صفر تا صد فارکس، جامع ترین و کامل ترین برنامه آموزشی موجود در ایران است که تمامی جنبه های قدیمی و مدرن فارکس را پوشش می دهد.

بررسی جامع بازار فارکس

دوره جامع آموزش فارکس

بازار فارکس را می توان پرریسک ترین و پیچیده ترین بازار دنیا دانست که موفقیت در آن ، به این سادگی ها نیست. همانطور که اگر به اطراف خود یک نگاهی بیندازید کسی را نمی توانید پیدا کنید که به صورت ساده لوحانه وارد این بازار شود و به صورت شانسی، حتی در کوتاه مدت به موفقیت دست پیدا کند. در صورتی که در مقابل افراد بدون دانش زیادی را می بینید که وارد بازار های دیگری برای مثال بورس و ارزهای دیجیتال می شوند و می توانند حداقل در کوتاه مدت سود هایی را بدست آورند و کمبود دانش خود را به واسطه ی جهت صعودی موج بازار تا حدودی جبران کنند.

یکی از ویژگی هایی که این بازار را برای معامله گران بسیار جذاب می کند این است که این بازار دارای سیکل های رونق و رکود مانند بازار های روند دار(بورس و ارزهای دیجیتال )نمی باشد و معامله گران می توانند همیشگی و به طور پیوسته ، در صورت داشتن دانش کافی از این بازار سود کسب کنند.

ویژگی هایی که باعث شده است این بازار معامله گران زیادی را در سراسر دنیا به خود جذب کند می توان گفت در وهله ی اول ارزش معاملات بالا(5 تریلیون) و نقد شوندگی دیوانه وار آن است. به دلیل ارزش معاملات روزانه ی بالای آن، تقریبا می توان گفت که امکان دستکاری در آن وجود ندارد و تحلیل پذیری بالاتری نسبت به سایر بازارها دارد.

در وهله دوم ویژگی شبانه روزی و 24 ساعته این بازار است که باعث می شود معامله گران بتوانند فرصت های معاملاتی بیشتری را شناسایی کنند و از آن کسب درآمد کنند. فرصت های معاملاتی در این بازار بی نهایت است به طوری که می توان گفت حتی اگر یک فرصت معاملاتی از دست برود، فرصت بعدی به زودی فرا می رسد.

با همه ی این ویژگی ها، می توان گفت که بدیهی است که بدون درک اصول بازار فارکس و یک برنامه جامع و به روز، موفقیت در این بازار تقریبا غیر ممکن است.

آشنایی کامل با دوره جامع فارکس آرادفین

این دوره فارکس، یک دوره جامع و بسیار حرفه ای برای آموزش دیدن صفر تا 100 سرمایه گذاری در بازار فارکس طراحی شده است که برخی از مباحث آن از دوره های پیشرفته ای که در خارج از کشور برگزار می شود و تجربه ی اساتید بزرگ دنیا، آموزش داده می شود. مباحث مدیریت سرمایه و مدیریت ریسکی که در این دوره تدریس می شود، به جرعت می توان گفت که حتی نمونه مشابه با آن را در جایی نمی توانید پیدا کنید که می توانند موفقیت شما را در این بازار پرتلاطم تضمین کنند و احتمال ضرر کردن شما را در این بازار به صفر برساند.

در این دوره فرض شده است که دانشجویان یک آشنایی کلی با ابزار های بازار های مالی دارند چه بسا که قرار است معامله کردن در پرریسک ترین بازار دنیا را تجربه کنند که بدیهی است که باید دانش و تجربه ی حداقلی کارکردن با ابزار ها داشته باشند. به همین دلیل در این دوره دیگر به یادگیری ابزار ها پرداخته نشده است و فقط استراتژی های کاربردی و تست شده که از ابزار های مختلف استخراج شده است آموزش داده می شود.

دوره ی آموزش جامع فارکس آرادفین، یک دوره کاملا حرفه ای و به روز است که به صورت 0 تا 100 تمام مباحث مربوط به مقدمات و مفاهیم، مدیریت سرمایه پیشرفته ، تحلیل فاندامنتال ، تحلیل تکنیکال پیشرفته و روانشناسی کاربردی آموزش داده می شود. در نهایت گروه مالی آرادفین، تضمین می دهد که هیچ نگرانی بابت عدم یادگیری کوچکترین نکته ای که در این بازار برقرار است وجود ندارد و بعد از دیدن کیفیت این دوره خودتان می توانید سطح دوره را با دوره های مشابه که در بازار وجود دارد مقایسه کنید و این اختلاف سطح را به وضوح مشاهده کنید.

مزایای خرید پکیج آموزش فارکس

پکیج آموزش فارکس

یکی از دغدغه های مهمی که برای افراد، قبل از خرید یک دوره جامع فارکس پیش می آید، این است که آیا این دوره تمامی نیاز های من برای معامله در بازار فارکس را برطرف می کند؟

گروه مالی آرادفین این اطمینان را به شما می دهد که پس از اتمام این پکیج آموزش فارکس، تمامی مهارت ها و دانش مورد نیاز، برای سرمایه گذاری موفق و مطمئن در بازار فارکس و بازارهای مالی جهانی را خواهید داشت. این دوره فارکس، همه چیز را از صفر تا صد سرمایه گذاری در بازار های جهانی ، شامل طلای جهانی، جفت ارزهای مختلف، نفت و شاخص های بورس را پوشش می دهد که  توسط شرکت پیشرو در زمینه ی معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر در ایران، آموزش داده شده است.

اگر سرفصل ها و مطالبی که در این دوره جامع فارکس، آموزش داده می شود را با دوره های مشابه مقایسه کنید، متوجه تفاوت های عظیمی از لحاظ علمی و آموزشی می شود.

آرادفین این تضمین را به شما می دهد که پس از گذراندن این دوره فارکس، نه تنها به هیچ دوره آموزشی دیگری نیاز ندارید بلکه تمامی دوره های آموزشی فارکس یا پکیج های آموزشی فارکس را از لحاظ علمی زیر سوال می برید!

نظر آرادفین در مورد خرید آموزش فارکس

دوره فارکس

آرادفین اعتقاد دارد، ، تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای و متخصص، به چیزی فراتر از استراتژی های روتین نیاز دارد. یک معامله گر حرفه ای موفق علاوه بر درک قوی از مقدمات تجزیه و تحلیل، باید استراتژی های مدرن و مستحکم تست شده و یک استراتژی مدیریت سرمایه قوی نوین نیز به کار گیرد. امروزه استراتژی های تکراری و پر استفاده بدون شک، محکوم به شکست هستند.

استراتژی های تدریس شده در دوره فارکس

دوره آموزش فارکس

استراتژی هایی که در این دوره جامع آموزش فارکس تدریس می شود، توسط موتور هوش مصنوعی شرکت آرادفین توسعه داده شده اند و انواع تست های استحکام آماری را پشت سر گذاشته اند. تمامی این استراتژی ها، در بازه ی زمانی 2003 تا 2023، در لحظه به لحظه ی بازار تست شده اند. همه ی این تست ها، استراتژی های دوره فارکس آرادفین را به سیستم های معاملاتی کاملا سودده و تضمینی تبدیل کرده است. نمونه ای از این تست ها را می توانید در عکس های مربوط به تست های گرفته شده از ربات های معامله گر شرکت آرادفین مشاهده کنید.

تذکر: سیستم های معاملاتی که در ربات های معامله گر شرکت آرادفین پیاده سازی شده اند کاملا با استراتژی هایی که در این پکیج صفر تا صد فارکس آموزش داده شده اند، متفاوت است!

استراتژی های مدیریت ریسک در دوره جامع فارکس آرادفین

دوره جامع فارکس

مدیریت ریسک مهم ترین کلید موفقیت در بازار های مالی، به خصوص بازار فارکس است. گروه مالی آرادفین اعتقاد دارد که، بدون سیستم معاملاتی قدرتمند امکان سودآوری ممکن است ولی بدون یک سیستم مدیریت ریسک، امکان سودآوری در بازارهای مالی غیرممکن است.

شاید این نکته برایتان جالب باشد، مدیریت سرمایه های حرفه ای و پیشرفته اغلب توسط شرکت ها و معامله گران متخصص، مخفی نگه داشته می شود. شرکت آرادفین، ادعا دارد که یکی از پیشگامان، ابداع مدیریت ریسک های مدرن در سطح دنیا است و سال های زیادی را صرف این حوزه کرده و همچنین سرمایه گذاری های زیادی را در این زمینه انجام داده است.

مدیریت ریسک های نوین و پیشرفته ای که در این دوره آموزش داده می شود، نمونه ی آن را در هیچ کجا نمی توانید پیدا کنید. سیستم های مدیریت سرمایه ای که با خرید دوره آموزش فارکس، بدست می آورید، سیستم های مدیریت سرمایه ای هستند که، نه تنها توسط افراد متخصص در زمینه ی مدیریت ریسک، علم داده و آمار توسعه داده شده اند، بلکه قسمت هایی از آن ها توسط موتور هوش مصنوعی شرکت آرادفین بدست آمده اند.

تذکر: سیستم های مدیریت ریسکی که در ربات های معامله گر شرکت آرادفین پیاده سازی شده اند کاملا با استراتژی هایی که در این پکیج کامل آموزش فارکس یاد داده می شود، متفاوت است و سطح های بالاتر و پیشرفته تری را شامل می شوند!

چرا باید

دوره جامع فارکس آرادفین

را انتخاب کنم؟

برگزاری کارگاه های آموزشی در طول دوره و آپدیت های مستمر

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم سودآوری پس از گذراندن دوره

مطالب منحصر به فرد مطابق متدهای سرمایه گذاری روز دنیا

ارائه پلن ترید اصولی بر اساس روش بزرگان دنیای سرمایه گذاری

ارائه مدرک معتبر معامله گری در بازار های جهانی به دانشجویان

آموزش جامع و به روز از سطح مقدماتی تا پیشرفته

سرفصل های دوره فارکس

جلسه 1 : مفاهیم اولیه

جلسه 2 : معیار های انتخاب بروکر

جلسه 3 : دستورات شرطی

جلسه 4 : قیمت Ask & Bid

جلسه 5 : انواع بروکر ها و تفاوت های آنان

جلسه 6 : مفاهیم و تعاریف ثانویه

جلسه 7 : سوال و نکات

 

در این فصل شما تمامی مقدمات و الفبایی که، برای معامله کردن و سرمایه گذاری در بازار فارکس، را نیاز دارید، فرا میگرید و هیچ چیزی خارج از مطالب گفته وجود ندارد. چه بسا که آموزش های ارائه شده در این فصل، خیلی بیشتر از چیزی است که در دوره های مشابه و قدیمی تدریس می شود.

جلسه 8 : سیستم مدیریت سرمایه کلاسیک و کاربردی

جلسه 9 : سیستم مدیریت سرمایه مدرن RD

جلسه 10 : سیستم مدیریت سرمایه نوین RRD

جلسه 11 : سیستم مدیریت سرمایه پیشرفته و منحصر به فرد HRD

جلسه 12 : سیستم مدیریت سرمایه قدرتمند FW ترکیبی

جلسه 13 : سیستم مدیریت سرمایه ابداعی 40 برابر کردن حساب

جلسه 14 : سیستم مدیریت سرمایه فوق پیشرفته و بی نظیر HFW

جلسه 15 : سیستم مدیریت سرمایه مارتینگل تکامل یافته

جلسه 16 : سیستم مدیریت سرمایه ریوارد به ریسک های بسیار بالا (وارن بافت)

 

سیستم های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسکی که در این دوره جامع فارکس آموزش داده می شود، بدون شک، نمونه ی آن را در هیچ کجا نمی توانید پیدا کنید. گروه مالی آرادفین، این تضمین را به شما می دهد که مدرن ترین و به روز ترین، سیستم های مدیریت سرمایه دنیا را، در اختیار شما قرار داده است. این سیستم های منحصر به فرد نه تنها از، شرکت در دوره های آموزشی خارج از کشور و همایش های بین المللی، استخراج شده، بلکه برخی از آن ها، توسط موتور هوش مصنوعی شرکت آرادفین، توسعه داده شده اند.

جلسه 17 : اقتصاد کلان و پارامتر های تاثیر گذار بر آن

جلسه 18 : نحوه ی چک کردن اخبار

جلسه 19 : استراتژی گرفتن سود از خبر ها

 

تحلیل بنیادی و اقتصادی بازار های جهانی، بدون شک یکی از مشکلات اساسی و بدون راه حل معامله گران در بازار فارکس است. در این پکیج آموزش فارکس، تمامی نکات ریز و درشت تحلیل های اقتصادی که برای سود گرفتن از بازار فارکس مورد استفاده قرار می گیرد، به طور جامع مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرید و شما تمام چیزی را که نیاز دارید، به طور کامل فرا می گیرید

جلسه 20 : سیستم معاملاتی مارتینگل تکامل یافته 

جلسه 21 : سیستم های معاملاتی منحصر به فرد، مناسب ریوارد به ریسک های بسیار بالا (1)

جلسه 22 : سیستم های معاملاتی منحصر به فرد، مناسب ریوارد به ریسک های بسیار بالا (2)

جلسه 23 : سیستم های معاملاتی پیشرفته برای شناسایی ضعف های روند با دقت بالا (1)

جلسه 24 : سیستم های معاملاتی پیشرفته برای شناسایی ضعف های روند با دقت بالا (2)

جلسه 25 : استراتژی های مدرن هارموینک (1)

جلسه 26 : استراتژی های مدرن هارموینک (2)

جلسه 27 : استراتژی های مدرن هارموینک (3)

جلسه 28 : نظم های زمانی 

جلسه 29 : استراتژی های قدرتمند نظم های زمانی (1)

جلسه 30 : استراتژی های قدرتمند نظم های زمانی (2)

جلسه 31 : استراتژی های قدرتمند نظم های زمانی (3)

جلسه 32 : استراتژی های مدرن هارموینک (4)

جلسه 33 : استراتژی های مدرن هارموینک (5)

جلسه 34 : سیستم های معاملاتی بی نقص شناسایی روند های ادامه دار (1)

جلسه 35 : سیستم های معاملاتی بی نقص شناسایی روند های ادامه دار (2)

جلسه 36 : سیستم معاملاتی هوشمند با درصد موفقیت 90 درصد

جلسه 37 : سیستم معاملاتی یکتای فوق پیشرفته، با درصد موفقیت 98 درصد

جلسه 38 : پرایس اکشن 1

جلسه 39 : کارگاه آموزشی لایو

جلسه 40 : سیستم معاملاتی منحصر به فرد فیبوناچی قیمتی

جلسه 41 : پرایس اکشن 2 – سیستم معاملاتی پیشرفته و نوین برای شناسایی نقاط ورود بانک ها

فقط کافی است سرفصل های این دوره منحصر به فرد و مدرن را، با دوره های مشابه فارکس، مقایسه کنید تا متوجه تقاوت های عظیم و چشم گیر این دوره فارکس از لحاظ علمی شوید.

شرکت آرادفین، پیشرو در معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر در ایران، ادعا دارد که این دوره آموزش جامع فارکس، بدون شک بهترین دوره موجود در ایران است و نمونه ی آن حتی در دوره های آموزش فارکس خارج از کشور نیز موجود نیست.

سیستم های معاملاتی که در این فصل آموزش داده می شوند، بر اساس جدید ترین متد های روز دنیا طراحی شده اند. حتی برخی از این سیستم ها، به کمک موتور هوش مصنوعی شرکت آرادفین، توسعه داده شده است.

جلسه 42 : قوی سیاه

جلسه 43 : سیکل های سوددهی و ضرردهی

جلسه 44 : خشم و انتقام

جلسه 45 : تمایل فکری نابود کننده (Bias)

 

در این فصل در مورد، نکاتی از روانشناسی نوین صحبت می کنیم. تمامی موارد پر تکرار و متداول کنار گذاشته شده است و تمرکز اصلی برای کاربردی بودن این فصل برای موفقیت بدون ریسک در بازار فارکس است. در فصل آخر این دوره درباره ی تجارب آرادفین که از معاملات الگوریتمی، علم داده و آمار بدست آمده است صحبت می شود که گروه مالی ارادفین این تضمین را به شما می دهد که نمونه ی آن را در هیچ کجای ایران نمی توانید پیدا کنید.

آرادفین این تضمین را به شما می دهد که تمام ابزار های مورد نیاز برای موفقیت در بازار، در این پکیج آموزش فارکس از صفر تا صد، در اختیار شما قرار می گیرد.در نهایت، شما بعد از گذراندن این دوره، نیازی به هیچ دوره آموزشی دیگری ندارید و حتی می توان گفت، خیلی بیشتر از چیزی که نیاز دارید، با خرید دوره آموزش فارکس آرادفین، بدست می آورید.

مهم‌ترین تمایز استراتژی های تدریس شده در این دوره نسبت به سایر دوره های فارکس

استراتژی هایی که در این دوره جامع آموزش فارکس تدریس می شود، توسط موتور هوش مصنوعی شرکت آرادفین توسعه داده شده اند و انواع تست های استحکام آماری را پشت سر گذاشته اند. تمامی این استراتژی ها، در بازه ی زمانی 2003 تا 2023، در لحظه به لحظه ی بازار تست شده اند.

99 درصد استراتژی هایی که در محصولات مشابه، تدریس می شود، به سختی، حتی در شش ماه گذشته بازار تست شده اند، که سودآوری آن ها در آینده تضمین شده نیست! به همین دلیل است که اکثر افراد با اینکه در بازار فارکس، آموزش می بینند، بازهم با ضرر این بازار را ترک می کنند.

همه ی این تست ها، استراتژی های دوره فارکس آرادفین را به سیستم های معاملاتی کاملا سودده و تضمینی تبدیل کرده است، برخلاف استراتژی های متداول و تاریخ مصرف گذشته محصولات مشابه. نمونه ای از این تست ها را می توانید در عکس های مربوط به تست های گرفته شده از ربات های معامله گر شرکت آرادفین مشاهده کنید.

تذکر: سیستم های معاملاتی که در ربات های معامله گر شرکت آرادفین پیاده سازی شده اند، کاملا با استراتژی هایی که در این پکیج صفر تا صد فارکس، آموزش داده شده اند، متفاوت است!

بهترین دوره آموزش فارکس

مزایای دوره آموزش فارکس آرادفین

آرادفین به کیفیت و اثربخشی دوره‌های آموزشی خود باور دارد و ادعا دارد که بروزترین و کاربردی‌ترین مباحث را در اختیار دانشجویان دوره قرار می‌دهد. بخشی از این دوره‌ آموزشی با الگوبرداری از مباحث وبینارها و دوره‌های زبان اصلی گردآوری شده اند. با توجه به سطح بالاتر دوره‌های آموزشی آرادفین نسبت به محصولات مشابه، تمرین‌ها و پروژه‌های متعددی در طول دوره به دانشجویان سپرده می‌شود. این چالش‌ها به دانشجو کمک می‌کند تا مهارت لازم را برای کسب درامد مداوم بدست آورد. سیستم‌های معاملاتی که در طول دوره ارائه داده می‌شود، همگی توسط دانش معاملات الگوریتمی و ابزارهای مدرن ارزیابی شده اند و سودآوری آن‌ها حتمی است.

نمونه کارنامه های سودآوری دانشجویان دوره

مزایای سرمایه گذاری در فارکس نسبت به ارز دیجیتال

سودآوری مستمر

در بازار فارکس، سیکل های رونق و رکود وجود ندارد.

عدم دستکاری بازار

به دلیل ارزش معاملات بالای 5 تریلیون، امکان دستکاری بازار وجود ندارد.

تحلیل پذیری بالاتر

به دلیل عدم امکان سفته بازی و دستکاری، تحلیل پذیرتر است.

ریسک پایین تر

به دلیل عدم نواسانات شدید یکباره و لحظه ای، فارکس ریسک کمتری دارد.

بازار دو طرفه

امکان معامله در هر دو طرف به صورت اصولی و منطقی وجود دارد.

نقدینگی بالا

حجم معاملات بازار فارکس، اختلاف چشمگیری با سایر بازارها دارد.

سوالات متداول

دوره جامع آموزش فارکس گروه مالی آرادفین ، آموزش صفر تا صد بورس جهانی و فارکس را شامل می شود و به هیچ گونه دانش قبلی احتیاج ندارید

تمامی مواردی که برای موفقیت در این بازار نیاز دارین بدون کم و کاست در اختیار شما قرار می گیرد و بعد از گذراندن این دوره جامع، گروه مالی آردفین تضمین می دهد که به یک فرد کاملا مستقل با درآمد بسیار بالا تبدیل می شوید.

 

بازدهی مطلوبی و منطقی که پس از گذراندن این دوره بدست خواهید آورد، در حدود:

 • 15 درصد ماهیانه
 • 400 درصد سالیانه

 

گروه مالی آرادفین، شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر در ایران، ادعا دارد که این دوره، بهترین دوره فارکس در ایران است که نمونه ی آن را در جای دیگری نمی توان یافت.

آرادفین به شما تضمین می‌دهد که اگر تمامی نکاتی که در این دوره‌ی آموزشی تدریس می‌شود، را رعایت کنید، بدون شک به سودآوری مستمر می رسید.

یقینا، این دوره آموزشی نوین، تمامی ابزارهای مورد‌نیاز شما برای دستیابی به رویاهایتان را فراهم می‌کند.

بدون شک بله!

این دوره، بر اساس بروزترین همایش ها و دوره‌های آموزشی در سطح دنیا و همچنین ابزارهای مدرن از جمله، هوش مصنوعی، معاملات الگوریتمی و … طراحی شده است. آرادفین به شما این اطمینان را می‌دهد که پس از گذراندن این دوره، آموخته های قبلی خود را به طور کامل زیر سوال می برید!

شما بعد از گذراندن این دوره نیاز به هیچ منبع آموزشی ندارید و اگر نیاز به مطالب جدید باشد، در سریع ترین زمان ممکن به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. آردفین این اطمینان را به شما می‌دهد که سطح این دوره آموزشی به حدی بالا و قدرتمند است که مشابه آن را در جایی نمی‌توانید پیدا کنید. این آموزش بر اساس مدرن‌ترین روش‌های حال حاضر دنیا طراحی شده است.

همچنین آرادفین از پیشنهادهای دانشجویان برای آپدیت‌های جدید استقبال می‌کند تا چیزی از قلم نیفتد.

دوره آموزش جامع فارکس گروه مالی آرادفین، یک دوره پیشرفته و تخصصی است که نمونه ی آن را در جای دیگری نمی توانید پیدا کنید. متاسفانه در این دوره دیگر به مسائل ابتدایی و پیش پا افتاده مانند :

 • اندیکاتور چیست؟
 • نمودار کندلی چگونه است؟

و سوالات ابتدایی از این قبیل، پرداخته نمی شود و فرض می شود که دانشجو قبل از شرکت در این دوره با کلیات تحلیل تکنیکال آشنایی کلی را دارد.

ولی جای نگرانی وجود ندارد! تمام ابزار هایی که در این دوره مورد استفاده قرار می گیرند، به صورت کامل از صفر توضیح داده می شوند و حل تمرینات به قدری زیاد است که سوالی برای دانشجویان باقی نمی ماند.

متاسفانه در حال حاضر، امکان پرداخت قسطی وجود ندارد. زیرا با دانشی که در این دوره کسب می‌کنید و ماهیت سریع بازار فارکس، می‌توانید در همان هفته‌های اول هزینه‌ی دوره را (حتی خیلی بیشتر) به صورت سود، از بازار کسب کنید.

در حال حاضر تمامی دوره‌های آموزشی آرادفین، به صورت غیرحضوری است. طبق برنامه‌های پیش‌رو، امکانات لازم برای برگزاری کلاس‌های حضوری، در آینده، فراهم می‌شود.

در نهایت از نظر انتقال ارزش، هیچ تفاوتی بین دوره‌های حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.

تمام دانشجویان، پس از گذراندن سرفصل های این دوره آموزشی، می توانند درخواست خود را برای آزمون پایانی ثبت کنند. پس از کسب نمره قبولی در آزمون ارائه شده توسط گروه مالی آرادفین، به دانشجویان مدرک معتبر معامله گری در بازارهای جهانی اعطا می گردد.

شهریه این دوره 3.3 میلیون تومان است که تقریبا معادل 60 دلار است. 60 دلار می‌تواند به راحتی سود یا زیان یک ساعت (یا حتی کمتر) در بازار فارکس و بازارهای جهانی باشد. مقایسه  شهریه این دوره پیشرفته با دوره‌های خارج از کشور، نشان از قیمت بسیار پایین این دوره ارزشمند است. به شما تضمین می‌دهیم که ارزشی که این دوره‌ی آموزشی به شما انتقال می‌دهد هزاران برابر پولی است که پرداخت می‌کنید. همچنین شما می‌توانید هزینه‌‌ی دوره را به راحتی، فقط در حین آموزش بدست آورید.
این آموزش برای چه کسانی مناسب است؟
 • کسانی که بدنبال سرمایه‌گذاری های هوشمندانه‌تر هستند.
 • کسانی که قبلا در بازارهای مالی متحمل ضررهای سنگین شده‌اند.
 • کسانی که به‌دنبال متدهای مدرن و پیشرفته برای معامله‌گری هستند.
 • کسانی که به دنبال بالاترین سطح تخصص در بازارهای مالی هستند.
 • سرمایه‌گذاران بورس ایران که علاقه دارند در بازارهای جهانی معامله کنند.
 • اگر علاقه ای به آموختن موضوعات جدید ندارید.
 • اگر وقت و علاقه کافی برای تمرین مستمر ندارید.
 • اگر مشاغل روتین را ترجیح می دهید و چالش‌پذیر نیستید.
 • اگر علاقه‌ای به سرمایه‌گذاری ندارید.این آموزش برای چه کسانی مناسب نیست؟

از چه کسی می آموزید ؟

مهدی اسماعیل زاده

مهدی اسماعیل زاده

 • دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم اقتصادی از دانشگاه تهران
 • تحلیل گر داده های سری زمانی به کمک زبان برنامه نویسی R
 • مبدع سیستم های مدیریت سرمایه نوین در سطح بین المللی
 • مبدع سیستم های هوشمند بهینه سازی پورتفولیو به کمک مدل Copula
 • طراحی تست های استحکام آماری برای  سیستم های معاملاتی
 • مشاور سرمایه گذاری اشخاص حقیقی و حقوقی در بازارهای مالی
 • مدرس دوره های معامله گری مدرن 
مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...
با ما تماس بگیرید

بهترین فرصت برای سرمایه گذاری...

از یادگیری تا نقطه سودآوری همراه شما هستیم

64 درصد تخفیف به مناسبت بلک فرایدی

4.1 میلیون تومان

1.5 میلیون تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فرصت را از دست ندهید!

از یادگیری تا نقطه سودآوری همراه شما هستیم

2 میلیون و 980 هزار تومان

آشنایی کلی با بازار فارکس

چرا باید در بازار فارکس سرمایه گذاری کنید؟

با توجه به شرایط اقتصادی چالش برانگیز حاکم بر جامعه و نرخ تورم بیش از 40٪، افزایش قابل توجهی در افرادی که به دنبال دانش در مورد بازارهای مالی و آموزش فارکس هستند، وجود داشته است. در میان مجموعه ای از بازارهای مالی موجود، از جمله سهام، طلا، فلزات گرانبها و ارزهای دیجیتال، به نظر می رسد بازار فارکس در ایران نسبتاً کمتر مورد توجه قرار گرفته است. با این حال، با توجه به گستره قابل توجه و حجم معاملات روزانه عظیم 6.6 تریلیون دلاری، همراه با پایگاه تجاری قابل توجه بیش از 3 میلیون نفر در آسیا، این بازار به عنوان یک پلتفرم سرمایه گذاری مطمئن شناخته می شود.

بازار فارکس، یک قلمرو گسترده و بی حد و حصر است، اما چگونه می توان در اعماق آن قدم گداشت؟ چگونه می توان نقاط ورود و خروج دقیق را بر اساس استراتژی‌های معاملاتی، تشخیص داد؟

آنچه روشن است این است که شروع فعالیت در این بازار مستلزم مشارکت در یک دوره جامع فارکس است، که بر اساس به روز ترین متد های روز دنیا طراحی شده است. زیرا به عنوان پایه ای ضروری برای ورود به این بازار بدون مرز عمل می کند.

متأسفانه تعداد قابل توجهی از افراد هم در بازار سهام ایران و هم در حوزه ارزهای دیجیتال دچار زیان های جبران ناپذیری شده اند. با این که می توان گفت حدود 80 درصد این افراد آموزش هایی را طی کرده بودند، ولی به دلیل گذشتن تاریخ مصرف دوره های آموزشی متداول و موجود، نتوانسته بودند از سرمایه خود محافظت کنند!

چنین نتایجی با توجه به اقتصاد تحت تأثیر سیاست ایران و عدم بلوغ کافی معامله گران کاملا پیش‌بینی می‌شد. 

با توجه به شرایط موجود، گروه مالی آرادفین قصد دارد به شما یک برنامه آموزش اصولی سرمایه گذاری در فارکس، که ادعا دارد مدرن ترین دوره معامله گری در بازار فارکس، در سطح ایران است، ارائه کند. قابل ذکر است، این دوره نه تنها بینش های جامعی را در مورد پیچیدگی های بازار فارکس ارائه می دهد، بلکه به دانشجویان مهارت تجزیه و تحلیل دقیق و مطمئن ترین روش های مدیریت ریسک را برای تضمین سودآوری و عدم ضرردهی شما، در این بازار بدون مرز، ارائه می دهد.

اهمیت آموزش سرمایه گذاری در فارکس

در میان شرایط حاکم، افزایش قابل توجه تورم، منجر به تغییر سیاست جهانی به سمت انقباض شده است که چشم‌انداز رشد را در بازارهای ریسک محور کاهش می‌دهد. در این چشم‌انداز، فارکس به‌عنوان یک عرصه مالی بی‌نظیر ظاهر می‌شود، با میراثی که به دوران جنگ جهانی دوم بازمی‌گردد، و بدون در نظر گرفتن عدم قطعیت‌های رایج، راهی مناسب برای ایجاد درآمد ارائه می‌کند. برخلاف بازارهای سهام و ارزهای دیجیتال، که در آن مالکیت دارایی ها، نقطه کانونی است، فارکس در تجارت ارزهای کشورها شرکت می کند.

با آموزش دیدن اصولی برای سرمایه گذاری در بازار فارکس، یک راه جدید پدیدار می شود:

کسب سود از نوسانات جفت ارز ها.

با توجه به دو جهتی بودن این بازار، شرکت کنندگان می توانند معاملات را در دو جهت صعودی و نزولی انجام دهند. علاوه بر این، بازار فارکس نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق و یک برنامه سرمایه گذاری اصولی دارد.

مهم ترین جذابیت بازار فارکس، امکان کسب درآمد دلاری مستمر است که برای ما ایرانی ها می تواند یک نقطه عطف ضروری باشد. 

پکیج صفر تا صد فارکس آرادفین برای کسب درآمد مستمر

هدف اصلی گروه مالی آرادفین، شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر در ایران، از ارائه این دوره آموزش فارکس یا پکیج آموزش فارکس این است که شما را به طور کامل با این صنعت پویا آشنا کند و درها را به روی درآمدهای بالقوه مبتنی بر دلار باز کند. برای اطمینان از نتایج بهینه این پکیج فارکس، ضروری است که به دقت مواد ارائه شده در سایت را مطالعه کنید.

 دوره فارکس آرافین

 

علاوه بر این، تیم پشتیبانی اختصاصی ما برای رسیدگی به هرگونه سؤالی که ممکن است برای شما پیش بیاید، در اختیار شما است.

بسیار مهم است که بدانید مشارکت شما در بازارهای مالی سرمایه گذاری در آینده شماست. مجموعه مهارت هایی که در این دوره فارکس به دست می آورید، پتانسیل ایجاد درآمد قابل توجهی را در شما ایجاد می کند که می توانید نتایج آن را فقط در ماه اول مشاهده کنید. همچنین می توانید کارنامه دانشجویانی که در این دوره شرکت کرده اند را با دقت، مورد بررسی قرار دهید تا متوجه شوید که این برنامه دوره آموزش فارکس، موفیت شما را تضمین می کند. 

اصول اساسی بازار فارکس

درک جامع از اصطلاحات بازار فارکس، برای همه شرکت کنندگانی که در این چشم انداز پیچیده درگیر هستند، اساسی است. با در نظر گرفتن این موضوع، این دوره فارکس که توسط گروه مالی آرادفین، ارائه شده است، تلاش می کند تا طیفی از اصطلاحات رایج را که در بازار فارکس با آن مواجه می شوید، را روشن کند. همچنین این دوره، صرفا به مفاهیم ابتدایی نمی پردازد و ابزارهای پیشرفته تر و حرفه ای تر که برای سودآوری در بازار فارکس ضرورری است را در اختیار شما قرار می دهد.

این پکیج فارکس، برای تجهیز افراد به دانش تخصصی طراحی شده است و آنها را قادر می سازد تا در بازار فارکس ماهرانه حرکت کنند و به دستاوردهای مالی دست یابند. همچنین، این پکیج آموزش فارکس، از یک ساختار اصولی و مدرن پیروی می کند که می تواند شما را برای یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور آماده کند.

متاسفانه بسیاری از افراد در سراسر جهان از جمله ایران، بدون دانش و تخصص لازم وارد بازار فارکس می شوند. این عدم آمادگی، اغلب منجر به زیان های مالی قابل توجهی می شود و بسیاری را از ورود مجدد به بازار منصرف می کند. به همین دلیل است که گروه مالی آرادفین، بر آموزش علاقه‌مندان در مورد این بازار مالی پرنوسان و پر ریسک، تاکید می‌کند تا اطمینان حاصل کند که آنها برای به حداکثر رساندن درآمد بالقوه خود، آمادگی خوبی دارند.

 

نگاهی به گذشته و تاریخچه بازار فارکس

اصطلاح فارکس، در واقع مخفف بازار ارز است که عنوان بزرگترین پلتفرم مالی جهان را دارا است. روزانه بیش از 7 تریلیون دلار در این بازار گسترده جهانی معامله می شود. بازار فارکس در ابتدای شروع خود، به عنوان مرکزی برای بانک های بزرگ جهانی شناخته می شد که برای معاملات بین بانکی آن ها مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه با رشد تکنولوژی و گسترش اینترنت، معامله گران خرد هم می توانند در این بازار سرمایه گذاری کنند و پول بدست بیاورند.

کشورهای توسعه یافته، توجه ویژه ای به بازار فارکس دارند و در درجه اول پول خود را از طریق بانک های مرکزی خود مدیریت می کنند. در حالی که این بازار، بازیگران بزرگی را جذب می کند، برای عموم مردم نیز قابل دسترسی است. پس از گذراندن این دوره جامع فارکس، هر کسی می تواند در تجارت فارکس یا فعالیت های سرمایه گذاری شرکت کند.

بازار فارکس که در سال 1971 شروع به کار کرد، رشد قابل توجهی در طی زمان داشته است. هفت سال پس از شروع آن، در سال 1978، بازار دستخوش تغییرات قابل توجهی شد و حضور جهانی آن را تقویت کرد. در ابتدا، معاملات به جفت ارز محدود می شد، اما دامنه آن در طول زمان گسترده تر شد. امروزه، معامله گران می توانند طیف وسیعی از دارایی ها، از جمله فلزات گرانبها، سهام، کالاها و حتی ارزهای دیجیتال را در بازار فارکس معامله کنند.

جذابیت بازار فارکس در سال های اخیر، معامله گران بسیاری را از کشور ما ایران، به خود جذب کرده است، به طوری که فارکس، یکی از جذاب ترین بازارها برای سرمایه گذاری دلاری، در ایران شناخته می شود. نقدینگی موجود در آن، از بازارهای سهام و ارزهای دیجیتال به طور قابل توجهی بیشتر است. معامله‌گران و سرمایه گذارانی که سیستم های مدیریت ریسک هوشمند و استراتژی های قدرتمند را در اختیار دارند، می‌توانند بازده قابل‌توجهی را به صورت دلاری از این بازار کسب کنند. دوره آموزش فارکس گروه مالی آرادفین، تمامی ابزارهای لازم برای سودآوری مستمر در این بازار جذاب را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و تا زمانی که دانشجویان به سودآوری نرسیده اند، توسط متخصصان آرادفین و استاد دوره فارکس، کوچینگ می شوند.

 

ویژگی های بازار فارکس

دوره آموزش فارکس آرادفین

وسعت بسیار گسترده بازار فارکس، آن را به عنوان مهم ترین و بزرک ترین بازار مالی در سطح جهان تبدیل کرده است. به همین دلیل می توان گفت فرصت های کسب سود در این بازار، تقریبا بی نهایت است و همین موضوع، اغلب معامله گران را به استفاده از پتانسیل این بازار ترغیب می کند. در ادامه به برخی از ویژگی های بارز فارکس اشاره می کنیم:

 • بازار فارکس تقریباً به صورت شبانه روزی و 24 ساعته فعال است و طی روز های کاری که از دوشنبه تا جمعه را شامل می شود(در سطح بین المللی)، می توان در آن معامله کرد و روز های شنبه و یکشنبه، تعطیل است.
 • ارزش معاملات بازار فارکس چیزی در حدود 5 تریلیون دلار در روز است که آن را به نقد شونده ترین بازار مالی دنیا تبدیل کرده است.
 • بر خلاف بسیاری از بازارهای دیگر مانند بورس، فارکس به صورت غیرمتمرکز و بدون مکان فیزیکی ثابت است.
 • بزرگ ترین معامله گران این بازار بانک های جهانی هستند که با اهداف مختلف در این بازار فعالیت می کنند.
 • حدود 70 درصد معاملات در این بازار، توسط معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر انجام می شود.
 • اخبارهای اقتصادی، همراه با رویدادهای سیاسی از کشورهای سراسر جهان، عمیقا بر این بازار تاثیر می گذارد.
 • هزینه های معاملاتی در فارکس نسبتا پایین است.
 • امکان استفاده از اهرم را به معامله گران می دهد تا با مقادیری بیشتر از پول اولیه خود، سرمایه گذاری انجام دهند.

36 پاسخ

 1. سلام و درود بر شما. با توجه به اینکه دوره سال گذشته تکمیل شده میشه برای سال 1403 هم از مطالب این دوره استفاده کرد؟ خصوصا بخشهایی که برای یافتن سیگنالهای فارکس با توجه به تغییرات در سال گذشته مطالب به روز هستند؟ ضمن اینکه من اگر این دوره رو خریداری کنم آیا پشتیبانی خوبی دارید؟ و قبل و بعد دوره در کنار دانشجو هستید و به سوالات پاسخ میدهید و راهنمایی لازم رو خواهید داشت؟

  1. سلام دوست عزیز. معمولا حداقل سیصد دلار برای انجام معاملات به روش آموزش داده شده، کافی است. البته گاهی اوقات برای گرفتن برخی تریدها با پیپ بالا مثل طلا، بالای هزار دلار موجودی لازم است تا مدیریت سرمایه رعایت شود.

 2. با سلام و خسته نباشید. من تجربه ی زیادی در بازار فارکس ندارم ولی می خواستم از اندیکاتور های اختصاصی شما استفاده کنم. می خواستم بپرسم آیا می شود بدون آشنایی با بازار فارکس از اندیکاتور های شما استفاده کنم یا پیشنهاد می کنید دوره جامع فارکس شما را حتما تهیه کنم؟

  1. با سلام و درود. با توجه به تجربه کم شما، پیشنهاد می شود حتما قبل از استفاده از اندیکاتور های اختصاصی، در دوره جامع آموزش فارکس ما شرکت کنید. زیرا مباحث مدیریت سرمایه، تحلیل تکنیکال و روانشناسی بازار فارکس، برای موفقیت در این بازار ضروری است.

  1. با سلام و درود. در حالت کلی بله مشکلی وجود ندارد و اندیکاتور های اختصاصی در تمامی بازار ها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. ولی برای استفاده در بازار طلای آبشده، نیاز است که از فرمت pinescript استفاده کنیم که روی پلتفرم های رهاورد 365 و تریدینگ ویو مورد استفاده قرار می گیرند.

  1. با سلام و درود. دوست عزیز بین ماهیت این دو بازار، تفاوت های بنیادینی وجود دارد. بازار طلا یک بازار رونددار است و دارای سیکل های رونق و رکود است که در حال حاضر این بازار در رکود است، ولی بازار فارکس یک بازار خنثی است که دارای سیکل های رونق و رکود نیست و در هر لحظه از زمان می توانید فرصت های معامله گری و سرمایه گذاری را پیدا کنید. همچنین درآمد در بازار فارکس، دلاری است ارزش سرمایه شما نسبت به دلار در طی زمان افزایش پیدا می کند. ولی درآمد در بازار طلای آبشده ریالی است، یعنی ارزش دلاری طلای شما نسبت به زمان ثابت است و تغییری نمی کند و تنها ارزش ریالی آن افزایش پیدا می کند. در نیتجه اصول معامله در این دو بازار کاملا با هم متفاوت است که در این دوره، تمامی اصول سرمایه گذاری مطمئن در بازار فارکس آموزش داده می شود.

  1. با سلام و درود. در این دوره جامع انواع سبک های معاملاتی از جمله پرایس اکشن مدرن، روش های هارمونیک تریدینگ نوین و سبک های ابداعی جدید توسط مدرس دوره، آموزش داده می شود. همچنین انواع سیستم های مدیریت سرمایه پیشرفته و اختصاصی بازار فارکس، ارائه می شود که می تواند کاملا شما را برای یک سرمایه گذاری اصولی و مطمئن در بازار فارکس، آماده کند.

 3. سلام. من مدتی است که در بازار ارز دیجیتال فعالیت می کنم و به تازگی علاقه مند هستم که در بازار فارکس هم معامله کنم و از دوستانم شنیده ام که فارکس بازار منطقی تری برای کسب سود های باثبات است. می خواستم بپرسم اولا که ادعای دوستانم در این رابطه درست است؟ و این که آیا دیدن دوره شما برای معامله گری در بازار فارکس کافی هست؟

  1. با سلام و درود. بله می توان گفت بازار فارکس، به دلیل بالابودن ارزش معاملات آن، امکان دستکاری و سفته بازی در آن وجود ندارد.
   دوره جامع فارکس آرادفین، تمامی ابزارهایی را که برای موفقیت در این بازار نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد و هیچ چیزی وجود ندارد که ناگفته بماند و نیاز داشته باشید که دوره ی دیگری را شرکت کنید.

 4. با سلام و خسته نباشید. این سومین دوره ای بود که شرکت می کردم و بالاخره به چیزی که نیاز داشتم رسیدم. یک تیکت ثبت کردم سوال دارم ممنون ازتون

 5. با سلام و ممنون از دوره بی نظیرتون می خواستم بپرسم آقای مهندس اسماعیل زاده دوره های دیگری به جز دوره های جامع و نوسان گیری نیز ارائه داده اند؟

 6. سلام. من از طریق یکی از دوستانم که دوره شما را خریداری کرده با شما آشنا شدم. می خواستم بدونم آیا امکان دریافت کد تخفیف برای خرید این دوره است؟

 7. سلام وقت بخیر. بنده یک دوره بورس تهران گذارنده ام و آشنایی نسبی با تحلیل تکنیکال دارم. آیا این دوره از نظر پیچیدگی برای من مناسب است؟

  1. با سلام و درود. متاسفانه نوسان گیری، در سرفصل های این دوره آموزشی وجود ندارد. دوره نوسان گیری در فارکس در قالب یک محصول مجزا توسط گروه مالی آرادفین ارائه شده است که می توانید در صفحه دوره های آموزشی، سرفصل های آن را مشاهده کنید.

 8. فقط 6 جلسه از این دوره را مشاهده کردم و هنوز به مباحث مدیریت سرمایه و تحلیل تکنیکال نرسیدم. این آموزشها میتونن قیمت بیشتری داشته باشن:) نسبت به آموزشهای مشابه میگم. بابت زحمات شما تشکر میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *