خرید ربات معامله گر - ربات فارکس خودکار

این روزها، با گسترش علم و پیچیده تر شدن نوسانات قیمت در بازار فارکس، همه از خرید ربات معامله گر صحبت می کنند که می تواند برای شما قیمت را تحلیل کند، حالت های مختلف را بررسی کنید، فرصت های معاملاتی مناسب و پر سود را پیدا کند، ریسک ورود به هر معامله را اندازه گیری کند و در دقیق ترین نقطه به بازار ورود کند.

شاید این سوال هم برای شما پیش آمده است که آیا می توان با خرید ربات فارکس، همه ی این مزیت ها را بدست آورد بدون اینکه نیاز باشد شبانه روز پای نمودار های پیچیده بشینیم و نوسانات جنون آمیز قیمت را دنبال کنیم؟

گروه مالی آرادفین، شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر در ایران، 2 محصول منحصر به فرد برای یک سرمایه گذاری مطمئن و کم ریسک، در بازار فارکس ارائه داده است، که جزئیات آن در ادامه آمده است.

مقایسه ربات های معامله گر شرکت آرادفین

2 ربات معامله گر کاملا اختصاصی و هوشمند توسط شرکت آرادفین، ارائه شده است که در جدول زیر، با یکدیگر مقایسه شده اند.

خرید ربات فارکس

تذکر: برای مشاهده اطلاعات دقیق تر درباره هر ربات تریدر، می توانید روی محصول مورد نظر کلیک کنید.

نمونه ویدیو های تست های گرفته شده از ربات معامله گر

بک تست روی برخی از جفت ارزها در بازه ی 2003 تا 2023

تست ربات معامله گر، بر اساس تست های استحکام

فوروارد تست ربات فارکس در سال اخیر (2023 - 2024)

درخواست

نسخه رایگان

ربات معامله گر

نسخه ی رایگان چه کمکی به شما می‌کند؟

۷ روز استفاده رایگان از ربات تمام خودکار آرادفین
تست کردن ربات های معامله گر قبل از خرید آن ها
اطمینان کامل از کارکرد ربات ها و عدم وجود باگ های اجرایی
مقایسه تفاوت های بنیادین محصولات آرادفین با محصولات مشابه
آشنایی با نحوه ی راه اندازی و اجرای آن ها
ارسال مطالب بسیار مهم برای شما همراه ربات های معامله گر

خرید ربات معامله گر فارکس منحصر به فرد

خرید ربات فارکس 

در اینجا می خواهیم دقیقا در مورد همین موضوع صحبت کنیم که آیا خرید ربات معامله گر فارکس کار عاقلانه و حتی آگاهانه ای است؟

گروه مالی آرادفین با داشتن تخصص و تجربه بالا در زمینه ی معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر و همچنین با داشتن تجربه ی زیاد در فروش ربات فارکس، قصد دارد کامل ترین راهنما را در اختیار شما  قرار دهد. پیشنهاد می شود تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا بهترین تصمیم را در مورد خرید ربات فارکس بگیرید.

خرید ربات فارکس

آشنایی با سرمایه گذاری در بازار فارکس قبل از خرید ربات معامله گر فارکس

سرمایه گذاری و یا معامله گری در بازار فارکس یک فعالیت بسیار پیچیده و طاقت فرسا است که نیاز به آگاهی کامل از روند بازار و حرکت قیمت دارد. برای اینکه بتوانید این کار را به تنهایی انجام دهید، لازم است که در مورد استراتژی های معاملاتی مختلف و پارامترهای ریسک و سود آنها اطلاعات دقیق و حساب شده ای داشته باشید. با این اوصاف، ممکن است سال ها طول بکشد تا افراد بتوانند به همه این چیزها دست پیدا کنند.

همچنین باید این نکته را در نظر داشته باشید که باید زمان کافی در زندگی روزمره خود داشته باشید که بتوانید به تنهایی همه ی این کارها را انجام دهید. علاوه بر آن، همه ی ما به این موضوع واقف هستیم که که دانش به تنهایی کافی نیست و تجربه حتی می تواند حرف اول را بزند و معادلات موفقیت را جابه جا کند. یک اکسپرت فارکس هوشمند، می تواند به راحتی این کار را به دقیق ترین شکل برای شما انجام دهد.

ربات معامله‌گر فارکس

سرمایه گذاری روی ربات های معامله گر و معاملات الگوریتمی

امروزه، شرکت های قدرتمندی را می توانید در سطح دنیا پیدا کنید که سالیانه میلیون ها دلار روی معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر سرمایه گذاری می کنند. آن ها دقیقا می دانند که این بازار روز به روز در حال پیچیده تر شدن است و پارامتر های بیشتری برای تحلیل و بررسی به بازارهای مالی اضافه می شود.

شاید بررسی تمامی الگوهای نوسانات پیچیده قیمت و فاکتورهایی که بیشترین تاثیر را روی سرمایه گذاری و معامله گری ما می گذارند، کاری پر از خطا، انحراف و جهت گیری های اشتباه است.

شاید بهترین راه حل برای این موضوع استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی و کامپیوتر ها است که می توانند بدون این ذره ای احساس خستگی کنند، به صورت شبانه روزی تمام اطلاعاتی که می تواند روی قیمت تاثیر بگذارد را تجزیه تحلیل کند.

در حال حاضر در آرادفین ربات‌های فارکس پیشرفته ای در دسترس هستند که می‌توانند به معامله‌گران و سرمایه گذاران کمک کنند تا بدون نیاز به صرف وقت و انجام هیچ کار دستی ، فرصت های معاملاتی مناسب و پرسود را شناسایی کنند.

با پیدا کردن بهترین اکسپرت فارکس، می توانید با خیال راحت پول در بیاورید بدون اینکه شبانه روز درگیر تحلیل نمودار های پیچیده شوید و استرس های جنون آمیز معامله گری را تحمل کنید.

ربات معامله‌گر

ربات فارکس چیست؟

ربات معامله گر فارکس، ابزاری است که توسط معامله گران مبتدی و حرفه ای برای انجام معاملات در بازار فارکس استفاده می شود. این برنامه های کامپیوتری یا نرم افزار ها از الگوریتم هایی برای تجزیه و تحلیل داده های بازار و معاملات خود را بر اساس مجموعه ای از پارامترهای از پیش تعیین شده استفاده می کنند. شما با خرید ربات فارکس می توانید بدون این که نیاز باشد، استرس ها و هیجانات شدید ناشی از نوسانات قیمت را به طور کامل حذف کنید.

خرید ربات معامله گر فارکس

هنگام خرید ربات تریدر فارکس چه پارامترهایی را باید آنالیز کنید؟

هنگام خرید اکسپرت فارکس، فاکتور های مهمی هستند که باید حتما آن ها را بررسی کنید. مهم ترین پارامتر های آنالیر ربات معامله گر فارکس عبارتند از :

ربات باید سابقه خوبی داشته باشد:

اولین چیزی که هنگام خرید ربات فارکس باید به آن توجه کنید نرخ برد آن است. این درصد معاملاتی است که برنده می‌شود و نشان می‌دهد که نرم‌افزار در طول تاریخ چقدر خوب عمل کرده است. نرخ برد بالا نشان می دهد که سرمایه گذاری شما در این نرم افزار احتمالاً در درازمدت سودآور خواهد بود، در حالی که نرخ پایین ممکن است نشان دهنده این باشد که پول شما می تواند بهتر در جای دیگری خرج شود.

ربات باید مدیریت ریسک خوبی داشته باشد:

مدیریت ریسک به میزان سرمایه مصرفی هر معامله اشاره دارد که بسته به میزان اهرمی که می خواهید استفاده کنید (یا حتی در دسترس است) می تواند از 1٪ تا 5٪ متغیر باشد. اگر هیچ گونه محافظت داخلی در برابر ضرر وجود نداشته باشد، ممکن است سرمایه‌گذاران در زمان‌های سخت بیش از آنچه برای آن چانه‌زنی می‌کردند ضرر کنند – نه تنها به پرتفوی آن‌ها آسیب می‌رساند، بلکه فعالیت معاملاتی آینده را نیز منع می‌کند!

ربات باید نرخ موفقیت معقولی داشته باشد:

یک اکسپرت عالی معمولاً دارای نرخ برد حداقل 50 درصدی است که به این معنی است که بیشتر از اینکه ببازد، پول در می آورد. اگر میزان موفقیت نرم افزاری پایین باشد، ممکن است بخواهید در جای دیگری به دنبال نرم افزاری باشید که قابل اعتمادتر باشد.

خرید ربات معامله گر

مهم ترین مزایای خرید ربات فارکس

شاید تمامی مزایای زیر را با خرید هر ربات فارکسی نتوانید بدست بیاورید ولی با خرید بهترین ربات فارکس بدون شک می توانید از همه ی مزایای زیر لذت ببرید.

برای پیدا کردن بهترین ربات معامله گر، گروه مالی آرادفین مقاله ای جامع به نام ” چگونه می توانم ربات های بهتر را پیدا کنم؟ ” در این باره نوشته است که می توانید آن را مطالعه کنید. آرادفین این اطمینان را به شما می دهد که کامل ترین مقاله ای است که می توانید در اینترنت پیدا کنید.

1 – می توانید در هر کجای دنیا و هر زمانی پول در بیاورید! تصور کنید سر کار هستید و هزاران مشغله ی فکری و کاری دارید و حتی فرصت نمی کنید که سرمایه گذاری کنید. با خرید بهترین ربات فارکس می توانید بدون اینکه کار خود را رها کنید، پول در بیاورید.

2 – با خرید ربات معامله گر فارکس، می توانید به صورت 24 ساعته در بازار های مالی مشغول معامله گری و سرمایه گذاری باشید، بدون اینکه نیاز باشد کاری انجام دهید. تصور کنید، حتی می توانید در زمان هایی که در حال خواب هستید هم پول دربیاورید! یک ربات معامله گر می تواند بدون این که به شما نیاز داشته باشد فرصت های معاملاتی را شناسایی کند و در دقیق ترین و کم ریسک ترین نقطه، به بازار ورود کند.

3 – با خرید ربات تریدر فارکس، دیگر نیاز نیست درگیر احساسات و هیجانات ناشی از نوسانات شدید قیمت در بازار فارکس شوید. یک ربات معامله گر فارکس ، هیچ حسی نسبت به پول شما ندارد و می توانید بدون اینکه درگیر احساسات معامله گری شود، کاری که درست است و استراتژی دستور می دهد، بدون کوچک ترین انحراف و خطایی انجام دهد.

4 – ربات های معامله گر بر خلاف استراتژی های متداولی که توسط افراد استفاده می شوند و هیچ شواهد علمی دال بر سودآور بودن آن ها در آینده وجود ندارد، کاملا در بازه های زمانی محتلف تست می شوند و عملکرد آن ها کاملا مشهود است.

ربات فارکس

ربات های معامله گر آرادفین، جزء محدود ربات هایی هستند که در بازه های زمانی طولانی (19 سال ) حساب خود را پس داده اند و کاملا سودآور بوده اند. چنین بازه ی بزرگی برای تست کردن ربات ها و بررسی سودآور بودن آن ها به ندرت می توانید در جایی اعم از داخل ایران یا خارج ایران پیدا کنید.

شرکت آرادفین ادعا دارد که یکی از پیشرو ها در زمینه ی معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر در سطح دنیا است و سرمایه گذاری قابل توجهی در این زمینه انجام داده است.

خرید ربات فارکس در آرادفین

آرادفین این تضمین را به شما می دهد که پیشرفته ترین ربات های معامله گر را برای فروش قرار داده است. گروه مالی آرادفین سعی کرده است تا حد ممکن، قیمتی را برای محصول خود ارائه دهد که اغلب معامله گران و سرمایه گذاران در ایران توانایی خرید آن را داشته باشند. با این حال، آرادفین این تضمین را به شما می دهد که ارزشی که با خرید این محصولات دریافت می کنید هزاران برابر بیشتر از مبلغی  است که پرداخت می کنید.

 که در حال حاضر آرادفین قصد دارد به تعداد محدود آن را به فروش برساند تا سرمایه گذاری های را که انجام داده است، در سریع ترین زمان ممکن به سود برساند . بعد از آن قصد دارد پلن فروش را به طور کامل کنسل کند و پلن های اجاره را برای خرید اضافه کند.

بدون شک خرید ربات معامله گر فارکس از آرادفین دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید.