دوره آموزش نوسان گیری در فارکس

ارائه مدرن ترین روش های نوسان گیری در بازار فارکس

7 استراتژی نوسان گیری قدرتمند + مدیریت سرمایه اختصاصی

مهدی اسماعیل زاده

با تدریس مهدی اسماعیل زاده

آموزش نوسان گیری در فارکس

پشتیبانی
یک ساله

بیش از
۱۰ جلسه

۵ ساعت
آموزشی

معرفی دوره نوسان گیری در فارکس

توضیحات کامل درباره دوره فارکس آرادفین

دوره آموزش نوسان گیری در فارکس به صورت روزانه

اگر به دنبال یک دوره آموزش نوسان گیری در فارکس که به صورت حرفه ای و تست شده باشد، ( شامل بهترین روش نوسان گیری در فارکس باشد)، ثبت نام در دوره نوسان گیری فارکس گروه مالی آرادفین، بدون شک می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در زمینه ی نوسانگیری در فارکس باشد.

احتمالا این سوال برای شما پیش آمده است که چگونه می توانم به این آموزش نوسان گیری حرفه ای اعتماد کنم و مطمئن باشم ارزشی که با خرید دوره نوسانگیری آرادفین بدست می آورم، خیلی بیشتر از مبلغی باشد که قرار است پرداخت کنم؟

نگران نباشید در این صفحه تمام چیزی که نیاز دارید را بدست می آورید. آرادفین این تضمین را به شما می دهد که نه تنها تمام دغدغه های شما به صورت کامل برطرف می شود، بلکه تفاوت های عمده علمی این دوره فارکس با محصولات مشابه، شما را شگفت زده کند. بدون شک این پکیج نوسان گیری فارکس، یکی از برترین فرصت های آموزشی معامله گری و سرمایه گذاری موجود، در این زمینه ی تخصصی است.

این دوره آموزش نوسان گیری فارکس، تخصصی ترین وحرفه ای ترین برنامه آموزشی موجود در ایران است که تمامی جنبه های قدیمی و مدرن نوسانگیری در فارکس را پوشش می دهد.

مقدمات نوسان گیری در فارکس – نوسان گیری حرفه ای

بازار فارکس یکی از پرطرفدارترین  بازارهای جهان است و بیشترین نقدینگی جهان را درون خود جای داده است که می توان گفت بیشترین نقدشوندگی در بین تمامی بازار های مالی دارد. همچنین فارکس یا بازارهای جهانی، رقابتی ترین و پر ریسک ترین بازار مالی جهان است که سرمایه گذاری در آن را برای معامله گران بسیار چالش برانگیز می کند.

نوسانگیری در فارکس، شامل استراتژی های معاملاتی است که شامل کسب سودهای کوچک در تعداد زیادی از معاملات است. ایده اصلی پشت اسکالپینگ در فارکس کسب سود زیاد در حرکت های کوچک قیمت است که این معاملات در تایم فریم های پایین انجام می شود.

نوسان گیری فارکس

استفاده از روش نوسان گیری بر روی بازار سهام یا ارز های دیجیتال، غیر معمول یا غیرعادی نیست، ولی نوسانگیری در فارکس بر روی ارزها یا طلای جهانی، طرفداران بیشتری در سراسر جهان دارد، که به دلایل زیر است :

 • نوسانات بیشتری نسبت به سایر دارایی های مالی دارد.
 • نقد شوندگی بسیار بالایی دارد.
 • در تمامی ساعت های روز، امکان نوسان گیری در فارکس وجود دارد.
 • از الگوهای منظم تری پیروی می کند به دلیل حجم معاملات بالای آن
 • نماد های بسیار زیاد و متنوعی برای نوسان گیری وجود دارد.

 

مزایای خرید دوره آموزش نوسانگیری در فارکس

یکی از دغدغه های مهمی که برای افراد، قبل از خرید یک دوره نوسانگیری فارکس پیش می آید، این است که آیا این دوره تمامی نیاز های من برای نوسان گیری در بازار فارکس را برطرف می کند؟

استراتژی نوسان گیری فارکس

گروه مالی آرادفین این اطمینان را به شما می دهد که پس از اتمام این دوره آموزش نوسان گیری در فارکس، تمامی مهارت ها و دانش مورد نیاز، برای سرمایه گذاری موفق و مطمئن در بازار فارکس و بازارهای مالی جهانی را خواهید داشت. این دوره جامع نوسان گیری فارکس، همه چیز را از صفر تا صد نوسانگیری در بازار های جهانی ، شامل طلای جهانی، جفت ارزهای مختلف، نفت و شاخص های بورس را پوشش می دهد که  توسط شرکت پیشرو در زمینه ی معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر در ایران، آموزش داده شده است.

اگر سرفصل ها و مطالبی که در این دوره نوسان گیری فارکس، آموزش داده می شود را با دوره های مشابه مقایسه کنید، متوجه تفاوت های عظیمی از لحاظ علمی و آموزشی می شود.

آرادفین این تضمین را به شما می دهد که پس از گذراندن این دوره آموزش نوسان گیری حرفه ای، نه تنها به هیچ دوره آموزشی دیگری نیاز ندارید بلکه تمامی دوره های نوسانگیری یا پکیج های آموزشی را از لحاظ علمی زیر سوال می برید!

چرا باید دوره آموزش نوسان گیری در فارکس آرادفین را انتخاب کنید؟

نوسانگیری در فارکس

تحقیقات اخیر نشان می دهد که بازار های مالی، دائما در حال تغییر است و پیش بینی نوسانات قیمت، روز به روز پیچیده تر و سخت تر می شود. دقیقا به همین دلیل است که آمار ها نشان می دهد بالای 80 درصد معامله گران و سرمایه گذاران در این بازار متضرر می شوند.

این نکته قابل توجه است که تمامی این افراد، دوره های آموزشی متنوعی را شرکت کرده اند و یا پکیج های صفر تا صد متنوعی را خریداری کرده اند، ولی باز هم بازار فارکس را با ضرر های جبران ناپزیری ترک می کنند.

شاید این سوال و یا ترس برایتان به وجود آمده است که اصلا من چه دلیلی دارد خودم را تا این حد به سختی بیندازم تا حتما در بازار فارکس نوسان گیری کنم؟

پاسخ : بدون شک می توان گفت این بازار، تنها بازاری در جهان است که دوره های رکود و رونق برای آن وجود ندارد و امکان سود کردن در آن برای همیشه و هر زمانی وجود دارد. اگر ما ابزار های مدرن لازم برای سود کردن در این بازار را داشته باشیم، دیگر نیاز نیست نگران دوره های رکود چند ساله بازار های روند دار باشیم!

تذکر : حتی بازار فیوچرز ارز های دیجیتال و بورس های بین المللی، ماهیت کلی این بازار ها را تغییر نمی دهد.

حال بریم سراغ سوال اصلی خودمان :  چرا باید دوره آموزش نوسانگیری فارکس آرادفین را انتخاب کنید؟

بنابر مطالب گفته شده در بالا، در سال های اخیر، پارامترهای لازم برای موفقیت در بازار فارکس، کاملا دگرگون شده است و بدون شک، دوره های آموزشی متداول و منسوخ شده، که همگی آن ها را تکرار می کنند و دهن به دهن می چرخد، دیگر پاسخگوی موفقیت در این بازار نیست.

گروه مالی آرادفین در عین حال که در دوره های آموزشی پیشرفته خارج از کشور و کنفرانس های بین المللی شرکت کرده است، تخصص و تجربه ی بالایی در زمینه ی  معاملات الگوریتمی و ربات های هوشمند دارد. این شرکت پارامتر های لازم برای موفقیت در بازار فارکس را، با الگوریتم های هوش مصنوعی و تجربه ی فراوان خودش اندازه گیری کرده است و دقیقا متد های مدرن و پیشرفته ای را در دوره فارکس خود آورده است.

آرادفین این اطمینان را به شما می دهد که دیگر نیاز نیست نگران یک دوره آموزش فارکس تکراری و منسوخ شده باشید!

نظر آرادفین در مورد خرید دوره نوسان گیری فارکس

آرادفین اعتقاد دارد، ، تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای و متخصص، به چیزی فراتر استراتژی های روتین نیاز دارد. یک معامله گر حرفه ای موفق علاوه بر درک قوی از مقدمات تجزیه و تحلیل، باید استراتژی های مدرن و مستحکم تست شده و یک استراتژی مدیریت سرمایه قوی نوین نیز به کار گیرد. امروزه استراتژی های تکراری و پر استفاده بدون شک، محکوم به شکست هستند.

مدرن ترین استراتژی های نوسان گیری در فارکس

پیدا کردن استراتژی نوسان گیری فارکس، یکی از مهم ترین قدم های نوسانگیری در بازار فارکس است. استراتژی های نوسان گیری که در این دوره آموزش نوسانگیری فارکس تدریس می شود، توسط موتور هوش مصنوعی شرکت آرادفین توسعه داده شده اند و انواع تست های استحکام آماری را پشت سر گذاشته اند. تمامی این استراتژی ها، در بازه ی زمانی 2003 تا 2023، در لحظه به لحظه ی بازار تست شده اند. همه ی این تست ها، استراتژی های نوسان گیری در فارکس آرادفین را به سیستم های معاملاتی کاملا سودده و تضمینی تبدیل کرده است. نمونه ای از این تست ها را می توانید در عکس های مربوط به تست های گرفته شده از ربات های معامله گر شرکت آرادفین مشاهده کنید.

تذکر: سیستم های معاملاتی که در ربات های معامله گر شرکت آرادفین پیاده سازی شده اند کاملا با استراتژی هایی که در این دوره نوسان گیری حرفه ای فارکس آموزش داده شده اند، متفاوت است!

چرا باید

دوره نوسانگیری فارکس آرادفین

را انتخاب کنم؟

بررسی هر استراتژی روی بیش از 30 سیگنال گذشته

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم سودآوری پس از گذراندن دوره

مطالب منحصر به فرد مطابق متدهای سرمایه گذاری روز دنیا

ارائه مدیریت سرمایه اختصاصی برای نوسان گیری در فارکس

ارائه جزوه کامل درس به دانشجویان

آموزش کارگاه محور، برای یادگیری بهتر و ساده تر

سرفصل های دوره نوسان گیری فارکس

در این جلسه، مقدمه ای کلی، از دوره گفته می شود. قبل از شروع دوره، شما با نحوه ی تدریس و تمرین آشنا می شوید تا بتوانید بهترین استفاده ممکن را از دوره بکنید و هزینه ی دوره را در حین دوره بدست آورید.

در این جلسه، شما با اولین استراتژی نوسان گیری در فارکس آشنا می شوید. به کمک این استراتژی می توانید روند های پر سود در تایم فریم های پایین را، شناسایی کنید و نوسان گیری کنید.

در این جلسه، شما با دومین استراتژی نوسان گیری در فارکس آشنا می شوید. به کمک این استراتژی پیشرفته می توانید نقاط بازگشتی، در تایم فریم های پایین را، شناسایی کنید و از آن ها کسب کنید.

در این جلسه، شما با سومین استراتژی نوسان گیری فارکس آشنا می شوید. به کمک این استراتژی بی نظیر، می توانید روند های بالقوه را، در تایم فریم های پایین را، به کمک الگویی منحصر به فرد، تشخیص دهید و از آن ها سود بسیاری کسب کنید.

در این جلسه، شما با چهارمین استراتژی نوسان گیری فارکس آشنا می شوید. این سیستم معاملاتی نوسان گیری، به صورت کاملا مدرن و هوشمند عمل می کند. به کمک استراتژی MTF، می توانید سود های فراوان و مطمئنی را، به کمک یک الگوی پرایس اکشنی قدرتمند بدست آورید.

در این جلسه، شما با پنجمین استراتژی نوسان گیری در دوره آموزش نوسان گیری در فارکس آشنا می شوید. به کمک این استراتژی بی نظیر، می توانید روند های بالقوه کوتاه مدتی را، ، به کمک الگویی یکتا، تشخیص دهید و از آن ها بدون دردسر نوسان گیری کنید. در دقیق ترین نقاط به معامله ورود کرده و از معامله خارج شوید.

در این جلسه، شما با ششمین استراتژی نوسان گیری در دوره نوسان گیری فارکس آشنا می شوید که می توان گفت یکی از بهترین روش نوسان گیری در فارکس است. به کمک این استراتژی بی نظیر، می توانید روند های کوتاه مدت مناسب برای نوسان گیری را شناسایی کرده و به سادگی و اطمینان سود کنید .

در این جلسه، شما با هفتمین استراتژی نوسان گیری فارکس در این دوره آموزش نوسان گیری حرفه ای آشنا می شوید. به کمک این سیستم معاملاتی، با دقت بسیار بالایی، می توانید نقاط بازگشت قیمت را به سادگی شناسایی کرده و در دقیق ترین نقاط به معامله ورود کرده و از معامله خارج شوید.

بدون شک، مهم ترین ابزار برای موفقیت در بازار های مالی به خصوص بازار فارکس مدیریت سرمایه اصولی و کاربردی است. وجود یک مدیریت سرمایه کاربردی برای نوسان گیری در فارکس، این دوره آموزش نوسان گیری فارکس را نسبت به محصولات مشابه متمایز کرده است. 

در نهایت ای دوره نوسان گیری یک پکیج کامل و قدرتمند، برای کسب درآمد دلاری و خرج های روزمره تان است!!!

مهم‌ترین تمایز استراتژی های تدریس شده در این دوره نوسان گیری نسبت به سایر دوره ها

استراتژی هایی که در این دوره آموزش نوسان گیری در فارکس تدریس می شود، توسط موتور هوش مصنوعی شرکت آرادفین توسعه داده شده اند و انواع تست های استحکام آماری را پشت سر گذاشته اند. تمامی این استراتژی ها، در بازه ی زمانی 2003 تا 2023، در لحظه به لحظه ی بازار تست شده اند.

99 درصد استراتژی هایی که در محصولات مشابه، تدریس می شود، به سختی، حتی در شش ماه گذشته بازار تست شده اند، که سودآوری آن ها در آینده تضمین شده نیست! به همین دلیل است که اکثر افراد با اینکه در بازار فارکس، آموزش می بینند، بازهم با ضرر این بازار را ترک می کنند.

همه ی این تست ها، استراتژی های دوره نوسان گیری فارکس آرادفین را به سیستم های معاملاتی کاملا سودده و تضمینی تبدیل کرده است، برخلاف استراتژی های متداول و تاریخ مصرف گذشته محصولات مشابه. نمونه ای از این تست ها را می توانید در عکس های مربوط به تست های گرفته شده از ربات های معامله گر شرکت آرادفین مشاهده کنید.

تذکر: سیستم های معاملاتی که در ربات های معامله گر شرکت آرادفین پیاده سازی شده اند، کاملا با استراتژی هایی که در این دوره نوسان گیری پیشرفته، آموزش داده شده اند، متفاوت است!

دوره نوسان گیری در فارکس

مزایای دوره آموزش نوسان‌گیری فارکس آرادفین

آرادفین به کیفیت و اثربخشی دوره‌های آموزشی خود باور دارد و ادعا دارد که بروزترین و کاربردی‌ترین مباحث را در اختیار دانشجویان دوره قرار می‌دهد. بخشی از این دوره‌ آموزشی با الگوبرداری از مباحث وبینارها و دوره‌های زبان اصلی گردآوری شده اند. با توجه به سطح بالاتر دوره‌های آموزشی آرادفین نسبت به محصولات مشابه، تمرین‌ها و پروژه‌های متعددی در طول دوره به دانشجویان سپرده می‌شود. این چالش‌ها به دانشجو کمک می‌کند تا مهارت لازم را برای کسب درامد مداوم بدست آورد. سیسم‌های معاملاتی که در طول دوره ارائه داده می‌شود، همگی توسط دانش معاملات الگوریتمی و ابزارهای مدرن ارزیابی شده اند و سودآوری آن‌ها حتمی است.

نمونه کارنامه های سودآوری دانشجویان دوره

مزایای سرمایه گذاری در فارکس نسبت به ارز دیجیتال

سودآوری مستمر

در بازار فارکس، سیکل های رونق و رکود وجود ندارد.

عدم دستکاری بازار

به دلیل ارزش معاملات بالای 5 تریلیون، امکان دستکاری بازار وجود ندارد.

تحلیل پذیری بالاتر

به دلیل عدم امکان سفته بازی و دستکاری، تحلیل پذیرتر است.

ریسک پایین تر

به دلیل عدم نواسانات شدید یکباره و لحظه ای، فارکس ریسک کمتری دارد.

بازار دو طرفه

امکان معامله در هر دو طرف به صورت اصولی و منطقی وجود دارد.

نقدینگی بالا

حجم معاملات بازار فارکس، اختلاف چشمگیری با سایر بازارها دارد.

سوالات متداول

متاسفانه این دوره برای کسانی که هیچ آشنایی با بازار فارکس ندارند، مناسب نیست. پیشنهاد می شود افرادی که با نجوه سرمایه گذاری اصولی در این بازار آشنایی ندارند، حتما در دوره فارکس آرادفین، که به صورت جامع به تمامی موضوعات پرداخته شده است، شرکت کنند و بعد به سرغ این دوره بیایند.

در این دوره فقط استراتژی های منحصر به فرد نوسان گیری در بازار فارکس معرفی می شود که درصد موفقیت بالای 75 درصد دارند!

آرادفین به شما تضمین می‌دهد که اگر تمامی نکاتی که در این دوره‌ی آموزشی تدریس می‌شود، را رعایت کنید، بدون شک به سودآوری مستمر می رسید.

یقینا، این دوره آموزشی نوین، تمامی ابزارهای مورد‌نیاز شما برای دستیابی به رویاهایتان را فراهم می‌کند.

شهریه این دوره 1.2 میلیون تومان است که تقریبا معادل 24 دلار است. 24 دلار می‌تواند به راحتی سود یا زیان یک ساعت (یا حتی کمتر) در بازار فارکس و بازارهای جهانی باشد. مقایسه  شهریه این دوره پیشرفته با دوره‌های خارج از کشور، نشان از قیمت بسیار پایین این دوره ارزشمند است. به شما تضمین می‌دهیم که ارزشی که این دوره‌ی آموزشی به شما انتقال می‌دهد هزاران برابر پولی است که پرداخت می‌کنید. همچنین شما می‌توانید هزینه‌‌ی دوره را به راحتی، فقط در حین آموزش بدست آورید.

بدون شک بله!

این دوره، بر اساس بروزترین همایش ها و دوره‌های آموزشی در سطح دنیا و همچنین ابزارهای مدرن از جمله، هوش مصنوعی، معاملات الگوریتمی و … طراحی شده است. آرادفین به شما این اطمینان را می‌دهد که پس از گذراندن این دوره، آموخته های قبلی خود را به طور کامل زیر سوال می برید!

دوره آموزش نوسان گیری در فارکس گروه مالی آرادفین، یک دوره پیشرفته و تخصصی است که نمونه ی آن را در جای دیگری نمی توانید پیدا کنید. متاسفانه در این دوره دیگر به مسائل ابتدایی و پیش پا افتاده پرداخته نمی شود و فرض می شود که دانشجو قبل از شرکت در این دوره با کلیات تحلیل تکنیکال آشنایی کلی را دارد.

در این دوره نوسان گیری، 7 استراتژی نوسان گیری بی نظیر، که درصد موفقیت بالای 75 درصد را دارند معرفی می شود و دانشجو دیگر نیاز به هیچ ابزار دیگری برای نوسان گیری در بازار فارکس ندارد.

 

 

شما بعد از گذراندن این دوره نیاز به هیچ منبع آموزشی ندارید و اگر نیاز به مطالب جدید باشد، در سریع ترین زمان ممکن به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. آردفین این اطمینان را به شما می‌دهد که سطح این دوره آموزشی به حدی بالا و قدرتمند است که مشابه آن را در جایی نمی‌توانید پیدا کنید. این آموزش بر اساس مدرن‌ترین روش‌های حال حاضر دنیا طراحی شده است.

همچنین آرادفین از پیشنهادهای دانشجویان برای آپدیت‌های جدید استقبال می‌کند تا چیزی از قلم نیفتد.

متاسفانه در حال حاضر، امکان پرداخت قسطی وجود ندارد. زیرا با دانشی که در این دوره کسب می‌کنید و ماهیت سریع بازار فارکس، می‌توانید در همان هفته‌های اول هزینه‌ی دوره را (حتی خیلی بیشتر) به صورت سود، از بازار کسب کنید.

در حال حاضر تمامی دوره‌های آموزشی آرادفین، به صورت غیرحضوری است. طبق برنامه‌های پیش‌رو، امکانات لازم برای برگزاری کلاس‌های حضوری، در آینده، فراهم می‌شود.

در نهایت از نظر انتقال ارزش، هیچ تفاوتی بین دوره‌های حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.

در حال حاضر، پس از پایان دوره، هیچ مدرک آموزشی اعطا نمی شود. آرادفین که سال‌هاست در زمینه‌ی معاملات الگوریتمی فعالیت می‌کند و پیشرو در سطح ایران است، اعتقاد دارد یک معامله‌گر و یا سرمایه‌گذار توانمند نیازی به هیچ مدرک فیزیکی ندارد.

به شما قول می‌دهیم پس از تکمیل این دوره‌‌ی آموزشی همین احساس را خواهید داشت!
این آموزش برای چه کسانی مناسب است؟
 • کسانی که بدنبال سرمایه‌گذاری های هوشمندانه‌تر هستند.
 • کسانی که قبلا در بازارهای مالی متحمل ضررهای سنگین شده‌اند.
 • کسانی که به‌دنبال متدهای مدرن و پیشرفته برای معامله‌گری هستند.
 • کسانی که به دنبال بالاترین سطح تخصص در بازارهای مالی هستند.
 • سرمایه‌گذاران بورس ایران که علاقه دارند در بازارهای جهانی معامله کنند.
 • اگر علاقه ای به آموختن موضوعات جدید ندارید.
 • اگر وقت و علاقه کافی برای تمرین مستمر ندارید.
 • اگر مشاغل روتین را ترجیح می دهید و چالش‌پذیر نیستید.
 • اگر علاقه‌ای به سرمایه‌گذاری ندارید.این آموزش برای چه کسانی مناسب نیست؟

از چه کسی می آموزید ؟

مهدی اسماعیل زاده

مهدی اسماعیل زاده

 • دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم اقتصادی از دانشگاه تهران
 • مبدع سیستم های مدیریت سرمایه نوین در سطح بین المللی
 • مبدع سیستم های هوشمند بهینه سازی پورتفولیو به کمک مدل Copula
 • طراحی تست های استحکام آماری برای  سیستم های معاملاتی
 • تحلیل گر داده های سری زمانی به کمک زبان برنامه نویسی R
 • مشاور سرمایه گذاری اشخاص حقیقی و حقوقی در بازارهای مالی
 • مدرس دوره های معامله گری مدرن 
مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...
با ما تماس بگیرید

بهترین فرصت برای سرمایه گذاری ...

از یادگیری تا نقطه سودآوری همراه شما هستیم

59 درصد تخفیف به مناسبت بلک فرایدی

2.2 میلیون تومان

۹۰۰ هزار تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فرصت را از دست ندهید!

از یادگیری تا نقطه سودآوری همراه شما هستیم

1.4 میلیون تومان

آشنایی کلی با نوسان گیری در فارکس

آیا تا به حال در مورد مزیت های نوسان گیری در بازار فارکس شنیده اید؟ آیا با تکنیک های مدرن نوسان گیری یا اسکالپینگ در فارکس آشنایی دارید؟ شاید بتوان گفت آشنایی کلی با نوسان گیری در فارکس ساده باشد، اما تسلط بر آن قبل از پرداختن به معاملات بسیار مهم است.

بدون شک می توان گفت بازار فارکس، یکی از جذاب ترین بازارها برای نوسان گیری است. دلیل این جذابیت، ارزش معاملات روزانه ی بالا و فعال بودن 24 ساعته بازار است، که باعث شده است معامله گران زیادی در سراسر دنیا، نوسان گیری در فارکس را به عنوان یک منبع درآمد بالقوه در نظر بگیرند.

در ادامه بیشتر با این بازار آشنا خواهیم شد. پیشنهاد می شود حتما تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا نکات جالبی در مورد این بازار را کشف کنید!

 

استراتژی نوسان گیری در معاملات فارکس

نوسان گیری در فارکس یک استراتژی رایج و بالقوه برای کسب سودهای زیاد در مدت کم است. اغلب، این استراتژی ها به عنوان معاملات کوتاه مدت در بازارهای مالی شناخته می شوند. مفهوم نوسان گیری، اولین بار توسط یک تاجر آمریکایی به نام داگلاس تیلور در کتاب “تکنیک معامله تیلور” در دهه 1950 معرفی شد. معامله گران و سرمایه گذاران جدید، مدت زمانی را که یک معامله بدون تغییر فعال باقی می ماند را به عنوان یک “نوسان” تعریف می کنند.

آموزش نوسان گیری آرادفین

یکی از جنبه های فریبنده نوسان گیری برای بسیاری از معامله گران، نسبت سود مطلوب به زمان صرف شده بر روی یک معامله است. این موضوع نشان می دهد که، اگرچه معامله گران ممکن است زمان محدودی را برای معاملات خود صرف کنند، بازدهی کسب شده ی آن ها می تواند به طور قابل توجهی جذابیت داشته باشد. ماهیت ذاتی نوسان گیری در فارکس، نشان می دهد که معاملات اسکالپینگ، می تواند بازه ای بین چند دقیقه و چند ساعت داشته باشد.

روندهای بادوام، اغلب برای روزها یا حتی هفته ها ادامه می یابد و فرصت هایی را برای معامله گران فراهم می کند تا از تغییرات قیمت، در بازه های کوتاه مدت، کسب سود کنند. برای سنجش ماهرانه حرکات روند، معامله گران عمدتا به تحلیل های بنیادی و تکنیکالی تکیه می کنند.

نوسان گیری در فارکس، به طور کلی برای معامله گرانی که تخصص و صبر بیشتری دارند و می توانند زمان بیشتری را برای ترید کردن، اختصاص دهند، مناسب تر تلقی می شود. قابل درک است که نوسان گیری برای تازه واردان ممکن است کمی چالش برانگیز باشد ولی با داشتن یک برنامه اصولی، مانند دوره نوسان گیری در فارکس آرادفین، می تواند دست یافتنی باشد.

 

دستورالعمل های کلی برای نوسان گیری در فارکس

هنگام نوسان گیری در فارکس، باید مراقب چه چیزهایی باشید؟ بدیهی است که نوسان گیری، به ابزارها و تکنیک‌های خاص و قدرتمندی بستگی دارد که بتواند معامله گر با سرمایه گذار را در دریای نوسانات دیوانه وار بازار فارکس، راهنمایی کند.

اسکالپینگ در فارکس

در ادامه، چهار عامل کلیدی کلی که باید حتما قبل از اسکالپینگ یا نوسان گیری در نظر بگیرید، ارائه شده است:

1 – مدیریت ریسک : شاید بتوان گفت مدیریت ریسک و سرمایه، یکی از مهم ترین معیار های موفقیت در نوسان گیری در فارکس است. بدون داشتن یک برنامه جامع و اصولی مدیریت سرمایه، امکان کسب سود، در بازار فارکس تقریبا غیر ممکن است.

2 – تحلیل های مولتی تایم فریم : فراتر از تایم فریم اولیه معامله گر، عاقلانه است که تایم فریم های بالاتر نیز نمودار های قیمت را تحلیل و بررسی کنید کنید. این استراتژی می تواند، خطر ورود زودهنگام به یک معامله اشتباه را به شدت کاهش دهد. در این دوره نوسان گیری، یکی از استراتژی های ارائه شده، بر اساس تحلیل مولتی تایم فریم است.

3 – دانش تحلیل امواج و نوسانات قیمتی: نظریه های سنتی، بازار را به دو بخش تقسیم می کنند: روندها و اصلاحات. آشنایی با امواج الیوت و روانشناسی موج ها می تواند کمک بسیاری به شما بکند تا معاملات مطمئن تری را انجام دهید. در این دوره نوسان گیری در فارکس، در مورد این موضوع بیشتر صحبت می شود.

4 – استفاده از ابزار ها و استراتژی های قدرتمند : بازار فارکس، نیازمند ابزارهای معاملاتی پیشرفته تری است تا بتواند سودآوری شما را در این بازار تضمین کند. در این دوره نوسان گیری، تمامی ابزارهای پیشرفته و قدرتمندی را که برای موفقیت نیاز دارید، در اختیار شما قرار می گیرد. انواع استراتژی نوسان گیری در فارکس، در این دوره نوسان گیری آموزش داده می شود و شما نیاز به هیچ دوره ی آموزشی دیگری ندارید.

19 پاسخ

  1. با سلام و درود. متاسفانه خیر، تمامی این استراتژی ها برای بازار فارکس طراحی شده اند و تست های مختلفی برای سودآوری آن ها در فارکس انجام شده است. در آینده دوره اختصاصی نوسان گیری در بازار ارزهای دیجیتال توسط گروه مالی آرادفین ارائه می شود که می توانید از آن بهره ببرید.

 1. با سلام. من قبلا دوره جامع فارکس شما را شرکت کرده ام. خواستم اول تشکر کنم بابت دوره خوبتون و خسته نباشید بگم. دوم این که قصد داشتم این دوره را هم خریداری کنم آیا کد تخفیف شامل بنده نمیشه؟

 2. بنده این دوره را یک ماه پیش خریداری کردم و در هفته ی پیش، فقط با سه سیگنال اول استراتژی های شما توانستم هزینه دوره را جبران کنم. خواستم ازتون تشکر کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *