قوانین و شرایط استفاده از خدمات گروه مالی آرادفین

 • تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات آرادفین  ۱۴۰۲/۶/۲۲  بوده و فرض بر این است که حداکثر تا ۱۴ روز پس از این تاریخ، کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند.
 • آرادفین می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ اقدام نماید. هم‌چنین آرادفین، حق اعمال تغییرات در این توافق‌نامه را برای خود محفوظ می‌دارد، بنابرین کاربران وظیفه دارند که برای اطلاع از تغییرات در این سند به آن سر بزنند.
 • صفحه قوانین و مقررات حاضر، به‌مثابه یک توافق است و یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد. کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از خدمات گروه مالی آرادفین استفاده می‌کنند تابع این توافق هستند.
 • لطفاً قبل از استفاده از محصولات آرادفین، شرایط و قوانین استفاده از سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از هر یک از بخش‌های وبسایت گروه مالی آرادفین، به منزله پذیرش این توافق‌نامه است.

 

قوانین و مقررات

رعایت تمامی بندهای قوانین و مقررات ذیل برای کلیه ی کاربران سایت و تمام اشخاصی که به هر نحو و با هر وسیله ای از خدمات گروه مالی آرادفین استفاده میکنند الزامی است. گروه مالی آرادفین حق تغییر و به روز رسانی این قوانین و مقررات را در هر زمانی خواهد داشت بنابراین کاربران و استفاده کنندگان خدمات ملزم و موظف هستند به صورت روزانه نسبت به مطالعه و بررسی این قوانین مبادرت ورزند. لازم به ذکر است استفاده از هر یک از بخش های وبسایت گروه مالی آرادفین یا استفاده از هر کدام از خدمات این گروه به منزله ی اطلاع و پذیرش بدون قید و شرط این مقررات خواهد بود.

تعاریف

 • وبسایت گروه مالی آرادفین: وبسایت آرادفین با نشانی www.aradfin.com
 • کاربران: تمام کسانی که محصولات را خریداری کرده و یا به هر نحوی و با هر وسیله ای از خدمات موجود در وبسایت آرادفین استفاده میکنند.
 • ربات معامله گر: یک نرم افزار کامپیوتری که می تواند به صورت خودکار فرصت های معاملاتی را به کاربران نشان دهد و یا با اجازه وی اقدام به معامله کند. نام دیگر ربات معامله گر، اکسپرت ادوایزر (یا expert advisor) می باشد. تمامی این نرم افزار ها در پلتفرم متاتریدر قابل اجرا است. برای اطلاعات بیشتر، تعریف دقیق یک نمونه از این نوع نرم‌افزارها در این لینک قابل مشاهده است:

https://www.metatrader4.com/en/trading-platform/help/autotrading/experts

 • اندیکاتور: یک نرم افزار کامپیوتری است که می تواند تنها سیگنال های معاملاتی را به کاربران نشان دهد و در امر تحلیل به معامله گران کمک کند. تمامی این اندیکاتورها در پلتفرم متاتریدر قابل اجرا است. برای اطلاعات بیشتر، تعریف دقیق یک نمونه از این نرم‌افزارها در این لینک قابل مشاهده است:

https://www.metatrader4.com/en/trading-platform/help/analytics/tech_indicators

 • نرم افزار: به مجموعه ی تمامی ربات های معامله گر و اندیکاتور ها در وبسایت آرادفین، نرم افزار گفته می شود.
 • سورس کد: به فایل حاوی کدهای نوشته شده در نرم افزار ها، سورس کد گفته می شود
 • دوره های آموزشی: تمامی دوره های آموزشی ضبط شده و غیر حضوری در وبسایت آرادفین که بر بستر نرم افزار spot player ارائه می شود.
 • سرور مجازی یا VPS: کامپیوتر یا سروری که به صورت دائمی فعال و آنلاین است و کاربران از راه دور به آن متصل می شوند.
 • کارگزاری یا بروکر یا صرافی: شرکت و یا نهاد مالی که به صورت واسطه، امکان معامله و یا خرید و فروش را در بازارهای مالی برای کاربران فراهم می کند.

مقررات عمومی

ماده 1- تعهدات آرادفین

 1. آرادفین متعهد است که تا حد توان از اطلاعات شخصی کاربران حفاظت کند. در شرایطی که اطلاعات کاربران به دلیل وقوع اقدامات مجرمانه از قبیل دسترسی غیرمجاز به داده های رایانه ای و … افشاء و یا در دسترس افراد غیر مرتبط قرار بگیرد مسئولیتی متوجه آرادفین نخواهد بود.
 2. آرادفین وظیفه دارد که مشکلات نرم افزاری برای اجرای ربات ها و اندیکاتور ها را تا زمان انقضای تاریخ پشتیبانی، به صورت کامل برطرف کرده تا سرمایه گذاران مشکلی برای اجرای ربات ها و اندیکاتور ها نداشته باشند. مشکلاتی که حل آن ها از اختیار و توان آرادفین خارج است و به عوامل بیرونی مربوط می شود برای آرادفین مسئولیتی ایجاد نخواهند کرد.
 3. گروه مالی آرادفین، ممکن است به دلایلی از جمله بروز رسانی، رفع خطاهای شناسایی شده و به طور کلی تغییرات در ویژگی های محصول، نسخه بروزرسانی شده محصول خود را دوباره بارگذاری کند. سرمایه گذاران این حق را دارند که از نسخه جدید استفاده کنند و از بروزرسانی ها به صورت رایگان، تا زمان انقضای تاریخ پشتیبانی، بهره ببرند.
 4. آرادفین وظیفه دارد بهترین پشتیبانی را تا زمان انقضای پشتیبانی آموزش ها ارائه دهد. لازم به ذکر است که گروه مالی آرادفین، به این مسئولیت کاملا آگاه است و همیشه سعی در ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتری دارد.

ماده 2 – وظایف کاربران و سرمایه گذاران

 1. مشتریان و سرمایه گذاران باید اطلاعات شخصی واقعی را در هنگام ثبت نام ارائه دهد. این مورد به دلیل عدم امکان سوء استفاده از امکانات ارائه شده در این سایت است. برای مثال استفاده چندین باره از نسخه های رایگان ربات ها و اندیکاتور های اختصاصی ممنوع است و در صورت مشاهده، حساب فرد خاطی برای همیشه مسدود خواهد شد.
 2. سرمایه گذار حق فروش مجدد محصول خریداری شده را به هر طریقی ندارد. لازم به ذکر است، که برای حفظ حقوق مالکیت، آرادفین محصولات خود را به نحوی شخصی سازی می کند که امکان اجرا شدن محصول بر روی دستگاه های غیر از خریدار، وجود ندارد. تمامی کاربران از این موضوع آگاه هستند و هرگونه ادعایی مبنی بر دریافت نسخه های اضافی مردود است. لازم به ذکر است فقط و فقط شخص خریدار حق بهره برداری از نرم افزارهای گروه مالی آرادفین (اکسپرت ادوایزور ها و اندیکاتورها) دارد. در صورتی که آرادفین به هر شیوه ای به این موضوع پی ببرد که نرم افزارها یا خدمات خریداری شده توسط فرد دیگری غیر از خریدار و بر روی سیستم دیگری در حال استفاده است ضمن اینکه میتواند نسبت به مسدودسازی حساب کاربری و خدمات ارائه شده اقدام نماید؛ آرادفین میتواند نسبت به مطالبه ی مبلغی برابر با 10 برابر ارزش خدمات فروخته شده از شخص یا اشخاص خاطی اقدام نماید.
 3. خرید یک محصول به معنای خرید حقوق آن نیست و محصول فقط برای استفاده شخصی به کاربران منتقل می شود. هر گونه استفاده اشتراکی از ربات خریداری شده، ممنوع است و در صورت مشاهده این موضوع، پیگرد قانونی متوجه فرد خاطی است.
 4. خریدار کاملا حق دریافت نسخه های بروز رسانی رایگان محصول را تا زمان انقضای تاریخ پشتیبانی، دارد.
 5. گروه مالی آرادفین، هیچگونه مسئولیتی در قبال سود یا زیان احتمالی در صورت خرید محصولات ندارد. با توجه به این که پیش بینی دقیق قیمتها در بازارهای مالی امکان پذیر نیست، تمامی مسئولیت ها در رابطه با سود و زیان احتمالی در همه ی موارد تماما به عهده خریداران و کاربران است.
 6. خریدار با امضای این توافق نامه مستحضر گردید که وجوه پرداختی در هیچ صورتی قابل برگشت نبوده و حق هرگونه ادعا و اعتراض را در آینده از خود سلب و ساقط می‌نماید.

ماده 3- محصولات نرم افزاری

 1. تمامی ربات های معامله گر و اندیکاتور های ارائه شده، توسط گروه مالی آرادفین، صرفا نرم افزار های کامپیوتری هستند که فقط و فقط به منظور ارائه مشاوره های سرمایه گذاری و انجام معاملات خودکار و نظارت شده، برای کاربران قابل استفاده است. تمامی نرم افزار ها صرفا دسترسی به سفارشات خرید و فروش و معامله در بازارهای مالی را دارند؛ بنابراین امکان هرگونه دسترسی به اعمال واریز و برداشت وجه از طرف هیچ یک از نرم افزارهای مجموعه آرادفین وجود ندارد. تمامی سرمایه گذاران از این واقعیت آگاه هستند که تنها نرم افزار ها را خریداری کرده اند و هیچ گونه سبدگردانی از طرف مجموعه گروه مالی آرادفین انجام نمی پذیرد؛ از این رو مسئولیت تمامی سود و زیان های احتمالی در آینده بر عهده مشتریان می باشد.
 2. تمامی کاربران می توانند در صورت نیاز، انجام معاملات خودکار توسط رباتهای معامله گر را متوقف کنند. همچنین امکان انجام معاملات دستی بر روی حساب معامله گری کاربران هم چنان وجود دارد و ربات های معامله گر قادر به هیچ گونه تغییر در سطح دسترسی کاربران برای انجام معاملات در کارگزاری و یا عملیات واریز و برداشت را نیستند. به همین دلیل تمامی مسئولیتهای ناشی از سود و زیان احتمالی در آینده بر عهده خریداران است.
 3. ربات ها و اندیکاتورهای اختصاصی ارائه شده در آرادفین فقط به صورت فایل کامپایل شده با پسوند EX5 یاEX4 ارائه می شود. گروه مالی آرادفین این حق را برای خود محفوظ می دارد که مالکیت سورس کد ها تماما برای گروه مالی آرادفین است و کاربران حق درخواست سورس کد ها را به هیچ عنوان ندارند.
 4. هیچ یک از ربات ها و اندیکاتور های این مجموعه، حاوی کد های مخرب و بدافزار ها اعم از ویروس و… نیست.
 5. تمامی کاربران مادامی که مجاز به استفاده از محصولات مجموعه هستند، از بروزرسانی های نرم افزاری و پشتیبانی محصولات برخوردار هستند. پشتیبانی تمامی محصولات آرادفین از طریق بخش تیکت در پنل کاربری کاربر انجام می شود.
 6. برای هر سرمایه گذار، یک نسخه ایمن از ربات ها و اندیکاتورها ایجاد می شود که امکان استفاده از آن فقط بر روی یک کامپیوتر (یا سرور) با سیستم عامل ماکروسافت ویندوز، که سرمایه گذار مشخصات لازم را در حین خرید وارد می کند، وجود دارد و قابلیت اجرا روی سیستم های دیگر وجود ندارد که پس از شخصی سازی توسط گروه مالی آرادفین، در اسرع وقت در اختیار کاربران قرار می گیرد. لازم به ذکر است که اطلاعات دریافتی به منظور تنظیم ربات برای هر کاربر، شامل شماره کاربر در بروکر و نام سرور بروکر است فلذا دریافت هرگونه رمز عبور معامله گری حساب کارگزاری، از طرف مجموعه آرادفین مردود است.
 7. تمامی کاربران موظف هستند پیش از خرید محصولات نرم افزاری گروه مالی آرادفین، تحقیقات و بررسیهای لازم را بعمل آورند. از این رو هرگونه استفاده کاربران از محصولات مجموعه آرادفین و همچنین سرمایه گذاری در بازارهای مالی به صورت آگاهانه و با مسئولیت کاربران انجام می شود؛ بنابراین گروه مالی آرادفین هر گونه مسئولیت در قبال سود و ضرر احتمالی در آینده را بعد از خرید و بهره برداری توسط کاربران، از خود سلب می نماید و خریدار نیز با علم و اطلاع از این موضوع اقدام به امضای این قرارداد نموده است. گروه مالی آرادفین کلیه ی فایل های راهنمای نصب و راه اندازی را در بخش های مختلف سایت در دسترس کاربران قرار داده و تمامی کاربران موظف هستند پیش از خرید و بهره برداری محصولات نرم افزاری از وبسایت گروه مالی آرادفین، فایل های راهنمای نصب و راه اندازی را مطالعه کنند. مسئولیت هر گونه زیان احتمالی ناشی از نصب و استفاده نادرست از نرم افزارها بر عهده کاربران است.
 8. تمامی نرم افزارهای موجود دارای شرایط مدت زمان استفاده برای کاربران هستند. لذا هرگونه ادعا در مورد استفاده پس از انقضای محصول، مردود است. مدت زمان مجاز برای استفاده از محصولات، در صفحه مربوط به هر محصول قید شده است.

ماده 4- محصولات آموزشی

 1. برای ارائه دوره های آموزشی در وبسایت، بمنظور حفظ حقوق آرادفین از نرم افزار Spot player استفاده می شود. لایسنس مورد نیاز پس از خرید به صورت آنی برای کاربران ارسال می شود. در حال حاضر برای آموزش ها فقط و فقط 2 عدد لایسنس ارائه می شود که قابل استفاده روی موبایل و دسکتاپ می‌باشد. شرایط استفاده از نرم افزار spot player در لینک زیر موجود است:

www.spotplayer.ir

 1. هرگونه کپی برداری ، انتشار، استفاده از آموزش ها، فروش آن ها در هر جای دیگری اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده، کاربر خاطی مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد. ضمن اینکه کاربر خاطی ضمن سایر مسئولیت های قانونی موظف به پرداخت مبلغی معادل 10 برابر ارزش خدمات استفاده شده با تعیین از سوی گروه مالی آرادفین خواهد بود.
 2. مسئولیت استفاده از مطالب آموزشی موجود در وبسایت، شامل دوره های آموزشی و مقالات، کاملا بر عهده کاربران است و آرادفین هیچ مسئولیتی بابت سود و زیان کاربران در آینده ندارد. بدیهی است که مدرسین و همچنین مجموعه ی آرادفین هیچگونه تعهدی به نتیجه نداشته و ندارند.

ماده 5- شرایط بازگشت وجه

تمامی مشتریان وظیفه دارند قبل از خرید محصولات در وبسایت گروه مالی آرادفین، تحقیقات و بررسیهای لازم را انجام دهند. مسئولیت هرگونه ناسازگاری محصول با نیازهای کاربر، تماما بر عهده مشتریان است؛ به همین دلیل امکان عودت وجه پس از خرید محصول وجود ندارد.

ماده 6- قوانین استفاده از سرور مجازی (VPS)

نرم افزارهای گروه مالی آرادفین برای اجرای بهتر نیاز به استفاده از سرورهای مجازی (VPS) دارند. گروه مالی آرادفین برای راهنمایی و دسترسی راحت تر کاربران، اقدام به معرفی برخی از ارائه دهندگان سرورهای مجازی می کند. تمامی مسئولیتهای ناشی از تهیه و استفاده و همچنین مشکلات عملکردی بر عهده کاربران می باشد. کاربران وظیفه دارند قبل از تهیه سرورهای مجازی تمامی بررسی های لازم را بعمل آورند. ضمنا گروه مالی آرادفین هیچ گونه سطح دسترسی نسبت به بهره برداری از اکانت های سرور مجازی کاربران ندارد و مسئولیت به اشتراک گذاری مشخصات ورود و استفاده از سرور مجازی، تماما بر عهده کاربران است.

ماده 7- تعهدات مشتریان

 1. ممنوعیت جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از این سایت.
 2. ممنوعیت ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز ، توهین آمیز، افترا آميز و یا هرچیز قابل اعتراض.
 3. ممنوعیت ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا دیگر کامپوننت های مضر و مخرب.
 4. ممنوعیت ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی متخصص را زیر پا گذارد.
 5. داشتن همزمان چند حساب کاربری برای یک شخص حقیقی یا حقوقی در آرادفین ممنوع است و بر همین اساس حساب کاربر متخلف مسدود خواهد شد.
 6. هیچ ضمانتی و مسئولیتی برای کارایی، سازگاری، سود و زیان و قابلیت‌ فروش و دیگر ضمانت ها وجود ندارد و تمامی مسئولیت ها در رابطه با سود و زیان تماما به عهده سرمایه‌گذاران است.
 7. استفاده و کپی برداری از محصولات، نام آن ها و محتواهای موجود در وبسایت ممنوع است.

لازم به ذکر است که هر گونه تخطی از تعهدات ذکر شده برای کاربران وبسایت، پیگرد قانونی خواهد داشت. ضمن اینکه آرادفین میتواند نسبت به مسدودسازی حساب کاربری فرد خاطی و خدمات ارائه شده و همینطور مطالبه ی مبلغ مندرج در بند 2 ماده ی 4 مبادرت ورزد.

ماده 8- قوانین باز کردن حساب در بروکر ها و صرافی ها

گروه مالی آرادفین، برای آگاه سازی و دسترسی راحت تر مشتریان به کارگزاران در بازارهای مالی از جمله فارکس و ارز های دیجیتال، اقدام به معرفی برخی بروکرها، کارگزاران و صرافی ها می کند. مشتریان از این موضوع آگاه هستند که آرادفین، هیچ گونه وجه یا مبلغی را از مشتریان، بابت افتتاح حساب و واریز وجه در حساب های سرمایه گذاران، دریافت نمی کند و همچنین آرادفین، هیچ نفعی در قبال سرمایه گذاری وجه کاربران در تمامی کارگزاری ها و صرافی ها، نمی برد. مشتریان در انتخاب کارگزاران و صرافی ها، کاملا خود مختار هستند و وظیفه دارند، حتما قبل از افتتاح حساب در هر یک از کارگزاری ها و صرافی های معرفی شده، تحقیقات لازم را انجام دهند. در نهایت، تمامی مسئولیت ها، در رابطه با افتتاح حساب و واریز وجه در حساب های سرمایه گذاری، بر عهده ی سرمایه گذاران می باشد.