RPD – بهترین اندیکاتور اختصاصی

استراتژی های تکراری و منقضی شده،
محکوم به شکست هستند.

سیستم معاملاتی کاملا متمایز و نوین بسازید.
favicon

آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
بهترین اندیکاتور فارکس - آرادفین

مناسب
تمامی بازارها

پشتیبانی
مادام‌العمر

کاملاً
اختصاصی

دقت سیگنال های RPD چقدر است؟

درصد موفقیت سیگنال های این اندیکاتور 70 درصد است.

این اندیکاتور منحصر به فرد، به تنهایی یک استراتژی قدرتمند است. همانطور که نمونه سیگنال های RPD را در فیلم و عکس ها مشاهده می کنید، RPD بدون این که با ابزار دیگری ترکیب شود، درصد موفقیت بالایی را  ارائه می دهد. در صورت ترکیب این اندیکاتور با ابزار های دیگر معامله گری، به راحتی می‌توان به دقت بالای 85 درصد دست یافت.

اندیکاتور RPD، به کمک الگوریتم های هوش مصنوعی توسعه داده شده است.

تحلیل دقت سیگنال اندیکاتور فارکس - آرادفین

ویدیو نمونه سیگنال های اندیکاتور RPD

نمونه سیگنال های اندیکاتور RPD در بازار فارکس

نمونه سیگنال های اندیکاتور RPD در بازار ارز دیجیتال

نمونه سیگنال های اندیکاتور RPD در بورس تهران

نمونه سیگنال های نوسان گیری RPD در تایم فریم 5 دقیقه

مقایسه اندیکاتورهای اختصاصی شرکت آرادفین

خرید اندیکاتور

توضیحات کامل درباره بهترین اندیکاتور اختصاصی RPD

RPD – بهترین اندیکاتور اختصاصی

معامله گران اغلب از اندیکاتورها به عنوان ابزاری برای تحلیل و پیش بینی روند بازار استفاده می کنند. این اندیکاتورها به عنوان اطلاعات تکمیلی برای کمک به معامله گران در تصمیم گیری آگاهانه معاملاتی عمل می کنند. برخی از آنها با استفاده از تکنیک های مختلف تحلیل تکنیکال، مانند دنبال کردن روند، نوسانات و … توسعه یافته اند که اندیکاتور های متداول و رایج را می سازند. برخی دیگر از اندیکاتورها، که درصد بسیار کمی را شامل می شوند، اندیکاتور های اختصاصی هستند. این اندیکاتورها بر اساس تجربه یا به صورت پیشرفته تر، به کمک الگوریتم های هوش مصنوعی ساخته شوند، که اندیکاتور های اختصاصی آرادفین از این جنس هستند.

نحوه ی کارکرد بهترین اندیکاتور اختصاصی RPD

بهترین اندیکاتور فارکس - آرادفین

آرادفین ادعا دارد که RPD، یکی از بهترین اندیکاتور های اختصاصی را به کمک موتور هوش مصنوعی خود توسعه داده است. RPD (Reversal Point Detector) یک اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی است که توابع ریاضی پیشرفته و ابزارهای معامله گری را با یکدیگر ترکیب می کند. این اندیکاتور  می تواند نقاط یا محدوده های برگشت قیمت را با دقت بالایی شناسایی کند. همچنین می تواند حمایت ها یا مقاومت های نامرئی بازار را بدون نیاز به ابزارهای دیگر به خوبی شناسایی کند.

کارایی بهترین اندیکاتور اختصاصی

این اندیکاتور فارکس، می تواند فرصت های معاملاتی مناسب را به تنهایی شناسایی کند. هر فرد می تواند با تعیین حد ضرر مناسب و کسب سود با توجه به استراتژی معاملاتی و تحمل ریسک خود معامله کند.

این اندیکاتور متاتریدر هوشمند اختصاصی به تنهایی با دقت 70 درصد موفقیت کار می کند که نشان دهنده قدرت بالای این اندیکاتور است. برای اثبات این دقت، تیم ما طی شش ماه گذشته بازار را مورد آزمایش قرار داده است که در ویدیو می توانید مشاهده کنید.

RPD به عنوان بهترین اندیکاتور اختصاصی همچنان می تواند همراه با قیمت، سایر اندیکاتورها یا الگوهای شمعی استفاده شود و استراتژی های بسیار قوی تر و نوین تری برای شناسایی سیگنال های خرید و فروش در بازار فارکس ایجاد کند.

استفاده از بهترین اندیکاتور ها برای نتایج بهتر معاملات

برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در بازار معاملات، از جمله فارکس، معامله گران نیاز به استفاده از طیف وسیعی از ابزارهای معامله گری از جمله اندیکاتور ها، برای به دست آوردن درک عمیق تر از روند بازار و انجام معاملات سودآور دارند. اندیکاتور ها می توانند در بازار های مالی بسیار ارزشمند باشند، زیرا بینشی را در مورد بهترین زمان برای خرید و فروش ارائه می دهند.

اندیکاتورهای اختصاصی حتی، به معامله گران اجازه می دهد تا روندهای بازار را به صورت دقیق تر رصد کرده و فرصت های منحصر به فرد را شناسایی کنند. همچنین اندیکاتور ها بر خلاف قیمت ، معامله گران را فریب نمی دهد و می توان گفت ترکیب اندیکاتور ها با پرایس اکشن می تواند استراتژی های با درصد موفقیت بالاتری را تشکیل دهند.

نوع و محبوبیت یک اندیکاتور بسته به استفاده و انتظارات یک معامله گر می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال، یک معامله گر ممکن است یک اندیکاتور نوسان ساز را بسیار موثر بداند، در حالی که معامله گر دیگری که فقط به دنبال سیگنال های خرید و فروش است ممکن است همان اندیکاتور را مفید نداند.

قیمت بهترین اندیکاتور اختصاصی

هزینه یک اندیکاتور اختصاصی بر اساس پلتفرم نرم افزاری که در آن استفاده می شود و ویژگی هایی که ارائه می دهد متفاوت است. برخی از اندیکاتور های متداول را می توان به صورت رایگان به دست آورد، در حالی که برخی دیگر می توانند صدها یا حتی هزاران دلار هزینه داشته باشند. هزینه بهترین اندیکاتور به سطح عملکرد و ویژگی هایی که ارائه می دهد بستگی دارد. همچنین هرچقدر اندیکاتور، توانایی صادر کردن سیگنال های منحصر به فرد تر و هوشمندتری را داشته باشد، بدیهی است که قیمت آن بالا می رود.

آرادفین سعی کرده است تا حد ممکن، قیمتی را برای محصول خود ارائه دهد که اغلب معامله گران در ایران توانایی خرید آن را داشته باشند. با این حال، آرادفین این تضمین را به شما می دهد که ارزشی که با خرید اندیکاتور دریافت می کنید هزاران برابر بیشتر از مبلغی  است که پرداخت می کنید.

نحوه ی سیگنال دهی RPD

 • در این اندیکاتور وقتی خط سیگنال از باند پایینی خارج می شود، سیگنال خرید، پس از بازگشت به باند صادر می شود.
 • در این اندیکاتور ، وقتی خط سیگنال از باند بالایی خارج می شود، سیگنال فروش، پس از بازگشت به باند صادر می شود.

همچنین برای خرید آگاهانه ترو  دید جامع تر برای خرید اندیکاتور های جدید و اختصاصی متاتریدر پیشنهاد می شود حتما مقاله ی ” چگونه می توانم اندیکاتور های خوب را پیدا کنم؟ ” را مطالعه کنید.

توصیه هایی برای تنظیمات RPD

تنظیمات پیشنهادی:

 • دوره RPD = 6
 • دوره باند RPD = 50
 • روش میانگین گیری = ساده
 • انحراف باندهای RPD = 2

ویژگی های اندیکاتور RPD

 • می توانید تنظیمات لازم از جمله دوره، انحراف و روش را با توجه به استراتژی معاملاتی خود تنظیم کنید.
 • به دلیل دارا بودن ویژگی های پرایس اکشن، می توان از آن در تمامی جفت ارزها و تایم فریم ها استفاده کرد.
 • در این اندیکاتور خرید و فروش اختصاصی، نیازی به یافتن سیگنال نیست. هنگامی که شرایط ورود ایجاد شد، شی Arrow به طور خودکار بر روی شمع ورودی ظاهر می شود.
 • این اندیکاتور سودده حمایت ها و مقاومت های نامرئی بازار را تشخیص می دهد.
 • مناسب برای معامله گران جدید و با تجربه

نحوه ی ساخت بهترین اندیکاتور اختصاصی – RPD

این اندیکاتور، توسط موتور های هوش مصنوعی شرکت آرادفین ساخته شده است. این انجین هوش مصنوعی، توانایی این را دارد که 100 ها ابزار مختلف را با تمامی تنظیمات مجاز آن ها ، با سرعت بالا ترکیب کند و ابزارهای قدرتمندی را از جمله اندیکاتور های اختصاصی پیشرفته و ربات های معامله گر کاملا خودکار و هوشمندی را توسعه دهد.
این اندیکاتور برای چه کسانی مناسب است؟
 • همه معامله‌گران در بازارهای مالی
 • کسانی که از تحلیل‌های خود مطمئن نیستند.
 • کسانی که نتوانسته‌اند سود مناسب از بازارهای مالی کسب کنند.
 • کسانی که در پیش‌بینی‌های خود به دنبال دقت بالاتر هستند.
 • کسانی که از ترکیب اندیکاتورهای مختلف سیگنال می‌گیرند.
 • کسانی که برای دریافت سیگنال تغییر روند، به دنبال یک اندیکاتور  هستند.
 • اگر به کارایی ابزارهای نوین در معامله‌گری باور ندارید!
 • اگر به تحلیل با اندیکاتور‌ها علاقه‌ای ندارید!
 • اگر به سیگنال‌های تغییر روند بازار احتیاجی ندارید! 
 • اگر به یک تاییدیه مطمئن برای سیگنال‌های ورود و خروج نیازی ندارید!این اندیکاتور برای چه کسانی مناسب نیست؟

مزایای اندیکاتور RPD

اندیکاتور RPD، یک اندیکاتور کاملا پیشرفته و مدرن است که برای اولین بار توسط گروه مالی آرادفین طراحی شده‌است. نمونه‌ی این اندیکاتور را در هیچ کجای دنیا نمی توانید پیدا کنید. به همین دلیل، در حال حاضر، شما با اندیکاتور قدرتمندی مواجه شده‌اید که هیچ‌کس نمی‌تواند سیگنال‌های آن را شناسایی کند (به‌خصوص بانک‌ها و بازارگردان‌ها). یک ابزار مدرن و حرفه‌ای که افراد محدودی آن را در اختیار دارند و می‌توان گفت که RPD کاملا یک اندیکاتور یکتا و منحصر‌به‌فرد است.

سوالات متداول

می‌توان گفت یکی از پایه‌های ساخت سیستم‌های نوین، استفاده از ابزار‌های جدید است. ابزار‌هایی که تا حد ممکن توسط افراد کمتری مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا قابل ردیابی توسط بانک‌ها و بازارگردان ها نباشند. شما می‌توانید با ترکیب اندیکاتور RPD  با ابزارهای دیگر، استراتژی‌های معاملاتی مدرنی خلق کنید که سود‌های شما را چند برابر کند و تا حد امکان از ضرر شما بکاهد.

آرادفین به شما این قول را می‌دهد پس از خرید این اندیکاتور، سودی که بدست می‌آورید هزاران برابر پولی است که پرداخت کرده‌اید.

از تمامی اندیکاتور های اختصاصی ارائه شده توسط گروه مالی آرادفین، می توانید در تحلیل بازار های بورس تهران، بورس های بین المللی، کریپتو یا ارز دیجیتال، فارکس، ارز و طلا استفاده کنید.

هنگام خرید یک اندیکاتور اختصاصی، فاکتور هایی وجود دارد که باید حتما بررسی کنید. آنالیز این فاکتور ها، می تواند به شما تضمین دهد که خرید مطمئن و آگاهانه ای را انجام می دهید.

برای آشنایی با این فاکتور ها پیشنهاد می شود مقاله ی ” چگونه می توانم اندیکاتورهای سودآور را پیدا کنم؟ ” را مطالعه کنید.

بعد از خواندن این مقالات، متوجه قدرت اندیکاتور های اختصاصی گروه مالی آرادفین، خواهید شد!

شما می توانید از این اندیکاتور اختصاصی قدرتمند، در تمامی تایم فریم ها اعم از 1 دقیقه تا هفتگی، استفاده کنید. این اندیکاتور اختصاصی به گونه ای طراحی شده است که قادر است در تمامی نماد ها و تایم فریم ها سودآورترین فرصت های معاملاتی را شناسایی کند.

تمامی اندیکاتورهای آرادفین بر روی پلتفرم های متاتریدر ۴ (MT4)، متاتریدر 5 (MT5) و TradingView (PineScript) قابل اجرا هستند که می توان گفت محبوب‌ترین پلتفرم ها برای تحلیل بازارهای مالی در جهان هستند.

در حال حاضر هر محصول خریداری‌شده فقط برای یک حساب قابل اجرا است. پس از خرید، هر اندیکاتور بر اساس اطلاعات حساب شما شخصی‌سازی می‌گردد. جزئیات روند فعال‌سازی محصول، برای خریدار ارسال می‌گردد. 

متأسفانه خیر!

پس از خرید، نسخه اجرایی اندیکاتور در اختیار شما قرار می‌گیرد. این نسخه از لحاظ عملکرد، هیچ تفاوتی با نسخه سورس کد ندارد.

گروه مالی آرادفین این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا هسته اصلی برنامه‌های کامپیوتری خود را در اختیار شخصی قرار ندهد.

خیر! آرادفین به شما اطمینان می‌دهد که هیچ‌گونه سوء استفاده امنیتی از طریق ویروس یا فایل مخرب شما را تهدید نمی‌کند. 

متأسفانه موارد زیادی از سوء استفاده‌های امنیتی از این طریق در محصولات مشابه در بازار گزارش شده است. توصیه ما این است که حتما تحقیقات لازم را انجام دهید. 

خیر! پس از خرید اندیکاتور، یک راهنمای جامع و کامل برای نصب و استفاده، در اختیار خریداران قرار می گیرد. با این حال در صورت بروز هر گونه اشکال در راه اندازی اندیکاتورها، تیم پشتیبانی آماده ی پاسخگویی به شما هستند. جای هیچ‌گونه نگرانی نیست! خریداران می‌توانند مشکلات احتمالی خود را از طریق تیکت، در پنل کاربری خود ثبت کنند.

درباره تیم سازنده

favicon

گروه مالی آرادفین

شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی
 • سازنده موتور اختصاصی هوش مصنوعی برای توسعه سیستم های معاملاتی خودکار
 • ابداع تست های استحکام  آماری برای سنجش سودآوری سیستم های معاملاتی
 • خالق ربات های معامله گر بر پایه ی الگوریتم های هوش مصنوعی
 • متخصص بهینه سازی اکسپرت های معاملاتی خودکار در بازار های مختلف
 • پیاده سازی منطق فازی در تصمیم گیری ربات های معامله گر
 • توسعه ی اندیکاتور های اختصاصی نوین و پیشرفته
 • مبدع سیستم های مدیریت ریسک مدرن اعم از : Multi Layer , IntelliCore , ….
 • طراح الگوریتم های هوشمند برای بهینه سازی پورتفولیو
 • ایده پرداز سیستم های مبتنی بر پردازش تصویر برای اولین بار در بازار های مالی
 • ارائه دهنده دوره های آموزشی منحصربه‌فرد برای معامله گری نوین

مشاوره ی رایگان برای اطلاعات بیشتر ...

با ما تماس بگیرید

بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری مدرن ...

خرید اندیکاتور اختصاصی RPD

32 درصد تخفیف به مناسبت بلک فرایدی

2.2 میلیون تومان

۱.۵ میلیون تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فرصت را از دست ندهید!

فرصت ویژه برای سرمایه گذاران

2.2 میلیون تومان

خرید پکیج، شامل 4 اندیکاتور اختصاصی

RPD – AquaFox – HLD – Cycle Rider

2 میلیون تومان تخفیف

5.5 میلیون تومان

21 پاسخ

 1. سلام این اندیکاتور در پلتفرم c treadr هم قابل اجرا هست یا خیر اگر نیست این احتمال وجود داره که برای این پلتفرم هم در دسترس بزارید یا خیر ؟

  1. سلام. در ویدئوی این صفحه میتونین دقت این اندیکاتور رو روی نمونه سیگنال‌ها مشاهده کنین. میتونین روی همه‌ی جفت ارزها و همه تایم فریم ها از این اندیکاتور سیگنال بگیرید. البته که پیشنهاد میشه تنظیمات بهینه اندیکاتور رو برای هر جفت ارز یا هر تایم فریم خودتون تنظیم کنین که این به سبک معامله گری و ویژگی های بازار بستگی داره.
   برای اطلاعات بیشتر و هم چنین مشاوره و پشتیبانی فنی این محصول، لطفا یک تیکت با این موضوع در پنل خودتون ایجاد کنید.

  1. سلام خانم مولایی
   اگه از این اندیکاتور نتایج مثبتی گرفتین لطفا با ما هم به اشتراک بزارین و از تجربه تون بگین که بتونیم راحت تر انتخاب کنیم ، خیلی ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *