مزیت های ربات های معامله گر، نسبت به انسان ها

امروزه ربات ها، در دنیا، به انسان ها کمک های بسیاری کرده اند. حتی شاید بتوانیم بگوییم که آن ها، موهبتی برای ما انسان ها هستند و به ما کمک کرده اند که زندگی راحت تری را تجربه کنیم و حتی توانسته اند سطح زندگی ما را روز به روز بالاتر ببرند.

به تازگی در بازار های مالی هم، ربات ها به کمک انسان ها آمده اند که به ما کمک کنند، راحت تر پول در بیاوریم و زندگی بهتری داشته باشیم. در این مقاله می خواهیم به طور کامل در مورد مزیت های ربات های معامله گر نسبت به انسان ها صحبت کنیم.

 

مزیت های ربات های معامله گر نسبت به انسان ها

همانطور که می دانید معامله کردن در بازار های مالی چقدر می تواند پر استرس و تنش زا باشد و حتی زندگی شما را مختل کند. همچنین می توان گفت، قرار گرفتن در این موقعیت ها می تواند معاملات درست شما را دچار اشتباه کند و حتی به شما، ضرر های غیر قابل جبرانی بزند.

1 – اولین هدیه ای که ربات های معامله گر یا اکسپرت ها به ما می دهند، این است که آن ها هیچ احساساتی، در مقابل سود یا زیان ندارند و کاری را که درست است، بدون اینکه ذره ای از مسیر منحرف شوند، دقیقا انجام می دهند.

اگر تا به حال در بازار های مالی معامله کرده باشید، متوجه می شوید که برای موفقیت در بازار های مالی، نیاز به استراتژی معاملاتی سودده و تجربه ی فراوان است! و یا حتی این سوال برایتان پیش آمده است که، آیا استراتژی معاملاتی من سودده است؟ و یا اینکه استراتژی معاملاتی سودآور دقیقا چه استراتژی می تواند باشد؟

بیشتر بخوانید:   معاملات خودکار + معامله خودکار در متاتریدر

2 – دومین هدیه ای که ربات های معامله گر به ما پیشکش می کنند این است که، آن ها از ما و یا حتی از بهترین معامله گران دنیا تجربه بیشتری دارند و با بررسی گذشته های دور تا به امروز، دقیقا می دانند که بهترین استراتژی های معاملاتی چه ویژگی هایی دارد و چگونه باید از آن ها استفاده کرد!

احتمالا اگر در بازار های مالی فعالیت کرده باشید، تجربه هایی را، هر چند کم بدست آورده اید. ولی بعد از مدتی آن ها را فراموش کرده و دوباره آن اشتباهات را تکرار می کنید.

3 – سومین چیزی که ربات های معامله گر به ما هدیه می دهند این است که، آن ها کوچکترین جزئیات و تجربه ها را به خاطر می سپارند و به هیچ عنوان آن ها را فراموش نمی کنند. پس امکان ندارد ربات ها اشتباهی را دوبار تکرار کنند.

شاید همیشه به دنبال راهی بودید و یا حتی رویای این را داشتید که، بدون اینکه خسته شوید و یا حتی بخوابید، به معامله کردن و سرمایه گذاری بپردازید. حتی با توجه به شغل و نیاز به درآمد ثابت خود، نمی توانستید وقتی را برای معامله کردن و سرمایه گذاری اختصاص دهید و همیشه به دنبال این بودید که، از کار خود استعفا دهید، تا وقتی برای این کار را پیدا کنید. همچنین، به شغل خود علاقه داشتید و می خواستید در کنار شغل خود، به معامله گری و سرمایه گذاری بپردازید.

4 – چهارمین هدیه ای که ربات های معامله گر به ما انسان ها می بخشند، این است که ما می توانیم همه مشکلات بالا را به صورت همزمان برطرف کنیم، در صورتی که به عنوان انسان هیچ وقت قادر به بدست آوردن و انجام دادن همه ی آن نبودیم! ربات های معامله گر، می توانند در هر کجای دنیا، به  طور 24 ساعته، هر ثانیه از بازار، را دنبال کنند و حتی به جای ما معامله کنند و پول در بیاورند، در حالی که ما در حال خوابیدن ،تماشای تلویزیون، خوشگذارنی با دوستان خود در مهمانی ها و یا حتی مشغول شغل مورد علاقه ی خود هستیم.

بیشتر بخوانید:   دقت بک تست چقدر مهم است؟

 

کلام آخر

پس شاید بهتر باشد هرچه سریع تر با توجه به مزیت های ربات های معامله گر نسبت به انسان ها، به این سمت حرکت کنیم و روی آن ها سرمایه گذاری کنیم.

گروه مالی آرادفین، شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی و ربات های معامله گر هوشمند، مقالات زیادی را در این رابطه نوشته است که پیشنهاد می شود، حتما آن ها را مطالعه کنید. همچنین می توانید انواع ربات فارکس پیشرفته و اندیکاتور های اختصاصی را در آرادفین مشاهده کنید و در صورت علاقه، قسمتی از سرمایه خود را، روی آن ها سرمایه گذاری کنید!

اگر سوالاتی در این باره دارید، آن را با ما در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن، دغدغه های شما را برطرف کنیم. آرادفین مشتاق گفتگو با شماست.

 

 

مطلع شدن از پست های جدید

می‌خواهم اولین نفری باشم که از پست‌هایی که در آرادفین منتشر می‌شود، آگاه شوم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *