همکاری در فروش

با توجه به این که گروه مالی آرادفین، به تازگی تصمیم به ارائه محصولات و خدمات خود گرفته است، قصد دارد یک فرصت استثنائی را در اختیار کسانی قرار دهد که تمایل دارند برای فروش، به شرکت ما کمک کنند.

با توجه به این که محصولات این مجموعه منحصر به فرد و جدید هستند، افزون بر رقابت اندک در این زمینه،این برنامه می تواند برای شما یک فرصت شگفت انگیز و حتی بسیار ساده باشد!

همانطور که احتمالاً خودتان هم حدس زده اید، گروه مالی آرادفین قصد دارد فرصتی را برای کسب درآمد بی مانند و ساده، برای مشتریانی که قصد دارند در فروش این شرکت استارت آپ و نوپا سهیم باشند، فراهم کند.

پیشنهاد می شود حتماً تا آخر این مطلب را با دقت مطالعه کنید، تا فرصتی بی مانند برای کسب درآمدی بی نظیر را از دست ندهید.

 

میزان کسب درآمد از بازاریابی

شاید مهم ترین فاکتوری که می تواند شما را برای انجام این کار مصمم کند، میزان پولی است که قرار است به ازای فروش هر محصول بدست آورید.

شرکت آرادفین قصد دارد به ازای فروش هر محصول، درصدی از قیمت آن را به عنوان کمیسیون به شما پرداخت کند. نکته ای که می تواند شما را بیشتر به این کار مصمم کند، این است که میزان کمیسیون به صورت ثابت نیست و می‌تواند بر اساس افزایش میزان فروش شما، به صورت پله ای افزایش یابد!

نکته ی مهم : درصد ها، برای تمامی محصولات لحاظ می شود و محدود به محصولات خاصی نمی باشد. فقط تعداد فروش شما مد نظر برای همکاری در فروش است. برای مثال اگر شما یک ربات، یک اندیکاتور و یک آموزش را به فروش برسانید، طبق معیار مجموعه، 3 محصول فروخته اید و میزان درآمد شما بر اساس فروش 3 محصول لحاظ می شود.

درصد های دریافت کمیسیون و یا میزان کسب درآمد شما به صورت زیر است :

 • فروش محصول به میزان کمتر از 6 عدد ← 10 درصد
 • فروش محصول به میزان کمتر از 11 عدد ← 15 درصد
 • فروش محصول به میزان کمتر از 26 عدد ← 21 درصد
 • فروش محصول به میزان کمتر از 51 عدد ← 28 درصد
 • فروش محصول به میزان کمتر از 101 عدد ← 36 درصد
 • فروش محصول به میزان کمتر از 201 عدد ← 45 درصد
 • فروش محصول به میزان کمتر از 501 عدد ← 55 درصد
 • فروش محصول به میزان بیشتر از 800 عدد ← 60 درصد

 

به عنوان مثال، اگر شما بتوانید بیشتر از 800 محصول بفروشید، میزان درآمد شما از سود آرادفین که محصول را تولید کرده است بیشتر است!!! هم‌چنین اگر شما محصولات ما را فقط به 5 نفر از دوستانتان معرفی کنید تا خریداری کنند، نصف هزینه ای را که بابت خرید محصول پرداخت کرده اید، مجدداً دریافت می کنید.

نکته ی مهم : به این نکته توجه داشته باشید که میزان درصد کمیسیون شما بر اساس افزایش فروش شما به صورت نمایی افزایش پیدا می کند (نه به صورت خطی)؛ به عبارت ساده تر، شما هر چقدر محصول بیشتری بفروشید، روی قیمت هر محصول، کمیسیون به مراتب بالاتری را کسب می کنید! کافی است به الگوی مقدار درصد دقت کنید تا متوجه شوید!

 

نحوه ی دریافت کمیسیون

شاید  با خودتان بگویید که من چگونه می توانم کمیسیون خود را دریافت کنم و یا درآمد خودم را مشاهده کنم؟

کمیسیون ها به صورت کلی در آخر هر ماه تسویه می شود.

ولی سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که:

به عنوان مثال، اگر من نتوانم به عنوان بازاریاب، تا آخر ماه 800 محصول را بفروشم، آیا دیگر نمی توانم کمیسیون 60 درصدی را دریافت کنم؟

پاسخ : خیر!!! نحوه ی محاسبه به این صورت نیست!

برای همین این فرصت همکاری فروش، استثنائی است!!!

بازه ی زمانی که برای محاسبه ی میزان فروش مورد بررسی قرار می‌گیرد، 6 ماه است. به عبارت دیگر، شما 6 ماه فرصت دارید تا هدف فروش خود را بزنید. بعد از آن، معیار درصد کمیسیون دوباره از صفر شروع می شود. بازه‌ی ۶ ماهه از زمان اولین فروش شما آغاز می‌شود.

 به عنوان مثال، شما 800 محصول را در 6 ماه می فروشید و کمیسیون 55 درصدی را دریافت می کنید. اگر در روز اول ماه هفتم محصول 801 را بفروشید، دیگر نحوه ی محاسبه از صفر شروع شده است و شما برای محصول 801، فقط 10 درصد کمیسیون دریافت می کنید!

سوال دیگری که در اینجا مطرح می شود این است که :

آیا من باید برای گرفتن پول خود، حتما 6 ماه صبر کنم تا بتوانم کمیسیون مثلا 55 درصدی را بگیرم؟

پاسخ : خیر!!!

همانطور که گفته شد، تسویه ها در پایان هر ماه انجام می شود. شما در آخر هر ماه، کمیسیون خود را بر اساس میزان فروش خود دریافت می کنید!! اگر شما تارگت های بیشتری از فروش را در بازه ی زمانی 6 ماه بزنید، کمیسیون اضافه ای که برای محصولات قبلی تسویه شده است و دریافت نکرده اید را در آخر ما بعد می گیرید.

برای مثال :

 1. فرض کنید شما در ماه اول، 5 محصول را به قیمت 10 تومان می فروشید. در آخر ماه، میزان کمیسیونی که باید دریافت کنید، 5 تومان ( 10 درصد) است.
 2. در ماه دوم، شما 5 محصول دیگر می‌فروشید که در مجموع 10 محصول فروخته اید. کمیسیون شما با توجه به این که بازه ی زمانی 6 ماه را رد نکرده است، 15 درصد می شود. کمیسیون فروش 10 محصول به قیمت هر کدام 10 تومان، 15 تومان است که شما 5 تومان آن را در ماه قبل دریافت کرده اید؛ پس در نهایت در آخر ماه دوم، برای شما 10 تومان باقی‌مانده واریز می شود.
 3. در ماه سوم، شما 10 محصول دیگر می فروشید که در مجموع 25 محصول فروخته اید. کمیسیون شما با توجه به این که بازه ی زمانی 6 ماه را رد نکرده است، 21 درصد می شود. کمیسیون فروش 25 محصول به قیمت هر کدام 10 تومان، تقریبا 53 تومان است، که شما 15 تومان آن را در ماه های قبل، دریافت کرده اید. پس در نهایت در آخر ماه سوم، برای شما 38 تومان باقی‌مانده واریز می شود
 4. به همین شکل تا ماه 6، ادامه پیدا می کند و باقی مانده ها به صورت کامل در آخر هر ماه برای شما واریز می شود.

 

نحوهی مشاهده کمیسیون

تمامی تحرکات توسط گروه مالی آرادفین ثبت می‌شود؛ به این منظور بر اساس کد تخفیفی که توضیحات آن در ادامه آمده است، تمامی مشتریان شما در زیر مجموعه شما ثبت می شود. تمامی این اطلاعات، در بانک داده مشتریان آرادفین ذخیره می شود.

به هیچ عنوان نیازی به نگرانی بابت کمبود های پرداختی وجود ندارد. متاسفانه در حال حاضر پلتفرمی برای مشاهده کمیسیون های شما وجود ندارد، ولی به زودی بستری بر روی سایت پیاده‌سازی می شود که بتوانید به صورت لحظه‌ای میزان درآمد خود را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به مشاهده درآمد خود، می‌توانید به ما از طریق تیکت در پنل کاربری خود، به بخش همکاری در فروش پیام دهید؛ سپس ما جزئیات آن را برای شما ارسال کنیم. همانطور که گفته شد نیازی به هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

مطابق شکل زیر می توانید اقدام کنید :

دریافت کد تخفیف

 

چه ویژگی را می توانم به دوستانم ارائه دهم که به خرید تشویق شود؟

آرادفین به شما کد تخفیف منحصر به فردی را ارائه می دهد؛ بنابراین مشتریان شما می توانند به صورت نامحدود از آن استفاده کنند. می توانید به دوستان و آشنایان خود این فرصت را مطرح کنید: شما کد تخفیفی دارید که می توانند از آن به صورت نامحدود استفاده کنند؛ هم‌چنین کد تخفیف را در شبکه های اجتماعی و یا سایت‌های شخصی به اشتراک بگذارید تا بقیه بتوانند از آن استفاده کنند.

این کد تخفیف، در اصل کد معرف شما نیز است. آرادفین از این طریق متوجه می‌شود که مشتریانی که شما معرفی کرده اید، چه کسانی هستند. هر کس از این کد تخفیف استفاده کند، شما بابت معرفی آن شخص کمیسیون دریافت می کنید.

 

کد تخفیف منحصر به فرد خود را چگونه دریافت کنم؟

برای دریافت کد تخفیف منحصر به فرد، کافی است که به بخش تیکت پشتیبانی در پنل کاربری خود مراجعه کنید و به بخش همکاری در فروش، پیام دهید. سپس اطلاعات خود را مطابق شکل زیر وارد کنید :

 

میزان درآمد

 

پس از ثبت تیکت، همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن آن را برای شما ارسال می کنند.

 

چشم انداز همکاری در فروش در آینده

بدون شک، کسانی که بتواند بیشترین فروش را در بازه های زمانی مختلف ثبت کنند، از اعتبار زیادی در بخش فروش گروه مالی آرادفین برخوردار خواهند بود. باعث افتخار مجموعه‌ی آرادفین است که بتواند با اشخاص مذکور کار کند.

سمت‌هایی در این شرکت وجود دارد که آرادفین قصد دارد برای آن، بهترین های فروش را به کار گیرد. سمت‌هایی مثل مشاور ارشد فروش، مشاور ارشد بازاریابی و …

هر شخصی که بتواند معیار های ما را در فروش برآورده کند(که طبیعتا میزان فروش است)، در صورت تمایل می تواند با مجموعه ما همکاری کند.

مزایایی که فرد، پس از انتخاب در این پست ها بدست می آورد، دریافت درصدی از فروش کل شرکت و حقوق ثابت قابل توجه است.

تذکر : کمیسیون هایی را که افراد انتخابی، قبل‌تر از طریق آن‌ها درآمد کسب می کردند، همچنان پابرجا است.